Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

cherry01
20. feb 2009

baby, pozývam vás na diskotéku!!!!!!!! U nás je od rána od deviatej, vyhrabala som CDčka z mojho teenagerského života , pustila som to dosť nahlas, spievam a tancujem v izbe, kačka-rehotačka sa rehlí - neviem či je rada, alebo sa vysmieva mojim zabudnutým tanečným kreáciám, Tomi radšej aj hlavu otočil a boxuje do macka - žeby rapoval? bežím na parket, ide Britney 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

sbosorka
20. feb 2009

😀 u nás je disco skoro každé ráno, no veľmi rýchlo aj končí. Tamči chce ísť na ruky a tancovať so mnou a to ja vydržím tak max 10 minút...však takú váhu držať na rukách to je iná makačka..normálne aerobic.
Kačka-rehotačka je zlatunká na tých fotkách.

vevusiatko
20. feb 2009

Dobre ranko......teda uz nie rano 🙂
Chceli by sme hned aj druhe babo teda ale to uvidim aky nazor budem mat na to v lete 🙂 Pokial mala bude aj nadalej taky anjelik tak by som sa na to dala....Nechcem aby bol medzi nimi velky rozdiel....Ale to sa vsetko este uvidi...Priatel by chcel aj hned ale ja neviem.... 🙂
Inak my stale odsavame...Je to o nervy uz lebo mala robi stale cirkus a nejde jej soplik potom poriadne odsat ☹

cherry01
20. feb 2009

vevusiatko, držím palce, nech sa podarí. Trebárs aj dve naraz - 😀

fotky z dnešnej diskotéky - skončila sa - moja malá Rihanna ogrckala parket po dvoch poldecoch 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vevusiatko
20. feb 2009

Dakujem Cherry 🙂 Takze vytancovany ste?? No dve naraz nie 😀 😀 Tri deti do 2 rokov by ma drblo s prepacenim 😀 Inak ty sa poznas s mojim chlapom 🙂 Minule som mu ukazovala fotky tak vravel ze ti napise 🙂

cherry01
20. feb 2009

🙂 hej hej... ta pozname - sem-tam nejaká RPčka - ale šťastný to otecko, sa pochválil 🙂

vevusiatko
20. feb 2009

Pri mne a pri malej kto by nebol stastny 🙂) To ako isto aj tvoj manzel 🙂) ten to musi mat este veselsie 🙂) Ako zvladas dve deticky naraz??

cherry01
20. feb 2009

vieš..neviem to porovnať. Lebo neviem aké to je mať len jedno dieťa. to musí byť nuda 😀 Ale nieeee, srandujem. My sme si od 4. mesiaca - ked už prejde prvotný šok - tak sme si už nevedeli predstaviť, že by sme rozprávali len v jednotnom čísle. 😉

vevusiatko
20. feb 2009

Tak to ti verim 🙂 Ale co ked bude tretie len jedno tak sa budes fakt nudit 😀 😀 😀

cherry01
20. feb 2009

no tak to by bola sranda keby boli zase dve 😀

vevusiatko
20. feb 2009

🙂 Tak to hej ...Ale mala by si o zabavu postarane 😀

azurmanka
20. feb 2009

Vevusiatko nenahli sa s tym rozhodnutim,pockaj ,aka mala bude a potom uvidis,lebo deticky byvaju nevyspytatelne a aby potom toho enbolo na Teba prilis vela.Ja som velmi spokojna, s tym rozdielom,aky mam ja,lebo Emmuska uz bola tak trosku samostatna,ked sa maly narodil.
Ale Vy si najlepsie rozumiete...

Cherry mala je rozkosna,takze disco ,disco,to aj u nas ybva vo velkom,mala neskutocne rada trancuje a najlepsie pred zrkadlo,,alebo mne na rukach(potom,ze ma bolia krize) a maly tak isto viska od radosti.

Dnes sme si dali cerstvu prechadzku v Betliari,sme tak trosku vymrzli ale super bolo 😉

Mati super,ze to Oliver tak bravurne zvladol,normalne nechapem a pomaly neverim..😅 .asi ja posobim nejak odpudzujuco 😖 🙄 😅

tinuska123
21. feb 2009

Mati, to v žiadnom prípade!!!
Kontrola na neurológiii dopadla dobre. Podľa dokiny sme už skoro v norme, to pre mňa znamená, že sme v norme dosť, a keď sa malý dostane na štyri, tak prestávame s rehabilitáciou. Chúďa Oliver, bude musieť štvornožkovať, či sa mu to páči alebo nie.

azurmanka
21. feb 2009

No paradamtak to sa velmi tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim,supeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Oliver ukazal doktorke,ze je sikulo a dal jej na frak!!!!!Aj Tebe urcite odlahlo po tych predoslych skusenostiach,nie??

vevusiatko
21. feb 2009

azurmanka ved to, ze aj ja som rozmyslala, ze by som pockala dlhsie ale tak zase netvrdim ze topride na prvy krat a to este kym ja sa rozhodneeem...ale chcela som babo mat v aprili ....lebo mat ho v zime je o nervy ☹

sbosorka
21. feb 2009

ahojte ženičky, tak ako si užívate sobotu??? Ja musím nejaký program na dnes vymyslieť lebo sa trošku nudím doma
Tinuska Oliver je ozaj šikulko
Ja tiež nemám rada zimu, hlavne to babušenie kým sa dostaneme von. Ani Tamarka nemá rada obliekanie takže niekedy je to ozaj na nervy.

tinuska123
21. feb 2009

Veruže odľahlo, hneď som mala krajší deň. Najmä, keď pred nami odtiaľ vyšla jedna mamička s plačom. Veľmi mi jej bolo ľúto.
Vevušiatko, ja by som tiež na Tvojom mieste počkala. Draganka má ešte len 3 mesiace, tie "zaujímavejšie" a náročnejšie dni Ťa asi ešte len čakajú a uvidíš, že si budeš mať čo užívať aj s jedným dieťaťom.

cherry01
21. feb 2009

aj ja sa dám na tretie neskôr 😀

nika_ke
22. feb 2009

sbosorka, vdaka za tip na stolicky so stolikom, su pekne 😉 no ja som take v kike doteraz nevidela, asi som si ich nevsimla 😕 nakoniec sme predsa len kupili mammuta v ikei.

vevusiatko, podla mna, ak chcete druhe babatko v mensom casovom odstupe od Draganky, tak sa do toho pustite 😉
pre mna bol najtazsi prvy polrok s malou, kym som si zvykla na novu situaciu a hlavne, kym som prestala chaosit, ci dost pribera, teraz je to uz pohodicka 😉 dufam, ze obdobie vzdoru pride co najneskor.

marcela, urobila si super, ze si nechala muza s malou samych, ked si jej mala dost. Mne zvykne dost pomoct 2hodinovy wellness tak raz za 3 mesiace, potom sa uz aj tesim k malej 😉

azurmanka
22. feb 2009

No caute kocky,tak ako sa mame?Krasny vikend za nami a zasa nastupuje tyzden a dni bez ocina.Emmuska sa tak tesi,ked sme cela rodina cely den spolu,vlastne aj maly,ale ten to este nevnima natolko co Emmi.

Vcera sme boli na nakupoch v madarsku,malych sme nechali u svokry a sli sme.Baby to je nenormalne,ako sa to tam vseko oplati,teraz je najlepsi kurz,takze to treba vyuzit!!!!!!Nebudete vediet,co skor chcete kupit. 😝 😕 😕 😕 A to nezavadzam...

Dnes taky veget den.
Inak co sa este tyka tych obdobideti,pre mna bolu plne najhorsi vek od 2 rokov-2,5 roka,to bol uplny brutal,obdobie vzdoru,hadzacky na zem,na vsetko odpoved "nie",nie jeden den som si poplakala...Mala som pocit,ze vsetko co robim je zle,lebo nic nezaberalo....ach....
Ale dufam,ze to najhorsie sme si uz odkrutili 😉

Cherry Ty naozaj planujes aj tretueie?Klobuk dolu.Ja neviem,mne tie moje 2 pokladiky zatial stacia a uvidime,co bude o niekolko rokov,ale zatial si stojim za odpovedou,ze 3. nie.

sbosorka
22. feb 2009

Ahojte žienky...Tamarke dnes trvalo dlho kým zaspinkala, lebo sme dnes boli v Slanej a už cestou spať v aute.

Aj ja chcem ísť nakupovaaať. No musím počkať, teraz nám to asi ani časovo ani finančne nevydá. Zajtra má manželík službu, takže budeme doma samé.

Na to hádzanie na zem sa už aj ja "teším" dopredu...keď vidím ako teraz už Taminka nerváči, keď sa nej niečo nedarí tak sa mám na čo tešiť. To je neskutočná nerváčka...no po kom to má??? Po mne určite nie ...

gianni
22. feb 2009

ahojte
tak dnes som bola s malým pri mame v Revúcej a priateľ bol v Maďarsku pozrieť nejaké veci na chalupu,azurmanka-v ktorých obchodoch ste boli nakupovať či si myslela tak všeobecne?že všetko lacné?
malý mi zaspal už o 19.00ho.,bez kúpania,som zvedavá čo bude ked sa zobudí 🙂

nika_ke
22. feb 2009

azurmanka, s nakupmi v madarsku s tebou uplne suhlasim, ja som sa musela v ikei riadne krotit 😅
gianni, my chodime do tesca, mame ho 25 minut z domu, len keby som este nejako spracovala muza, aby dokazal stat v dlhokanskej rade na maso 😠 Jedna suseda mi spominala, ze detske oblecenie je lacnejsie ako v roznave, ale nemam to overene.
sbosorka, aj nasa mala zacala mierne nervacit okolo roka, hlavne, ked som ju isla prebalit, alebo obliekat. Mozno po 2 mesiacoch to preslo. drzim palce, nech aj Taminku to rychlo prejde 😉

vevusiatko
23. feb 2009

ahojte 🙂
Nika uvidime ale v lete mozno....Ved aj u nas je teraz pohoda....mala je velmi poslusna.....Aj pekne celkom spinka....Uvidime 🙂)
My sme boli tiez vcera nakupovat...A vecer sme sa boli kupat teda konecne som si oddyhla 🙂

marcela.m
23. feb 2009

Aj my uvazujeme ist do Madarska.Aj do Polska,ale to az niekedy v aprili.V maji pojdeme na svadbu,a vraj tam maju pekne saty za dobre ceny.A samozrejme potraviny atd...Len nech budu love 🙂 Mali by nam vratit dan,kedze som na MD,a pocitame,ze aj pri vyuctovani sa nam nieco vrati za vodu,tak uvidime,kolko toho bude na nakupy.Vcera sme boli poobede na oslave u salikov.O.Ivan mal 40-tku.Ludi tolko,ze sme sa tam ani nezmestili,ale postupne sa to uvolnilo.Pecene prasiatko,mnam...krasne torty...ja som toho vela nezjedla,ale moj muzicek si dal do nosa 🙂 A nie len do nosa,ale aj do hlavy...vypil asi liter vina.Exot.Ja som pila s Kajkou caj.Ale neboli sme dlho,lebo Kajka malo spala,asi pol hodinku,tak bola unavena,chuda.Tolko ludi na nu bolo vela.
Inac zabera na nu,ked vystraja ten kut...poslem ju do kuta,alebo jej nim pohrozim,a rozmyslli si dvakrat,co urobi.
Zase snezi...na porazenie.Nech je uz konecne teplo!!!
Inac zacinam robit pre toho fin.poradcu,uz si aj tykame.Keby ste niektora nieco potrebovala,mozte sa na mna obratit.Ja len pripravujem podklady,teda vypisem fin.analyzu klienta,a on to uz spracuje,navrhne riesenie atd.,kt. vy mozte alebo nemusite akceptovat.Asi to poznate.Robi nielen poistky,aj uvery atd. vsetkych bank...
Kedze ste tu aj manzelky vojakov,dozvedela som sa od neho,ze pre vojakov,kt. idu na misie uz existuje poistka.Doteraz nikto nechcel vojakov poistit a uz to jedna banka robi.Pracuje aj pre realitku Remax.Obracia sa chlapec 😉
Svagor by sa mal v marci vratit z Cypru.V sobotu sme s nim skypovali.Fakt,nemate niektora skype?My mame,ale kameru nie-zatial.

azurmanka
24. feb 2009

No caute dievcata,Gianni my sme boli v Tescu,ale tam sa nie vsetko oplatilo.A potom sme boli v Miskolci v Plaze,je to nakupne stredisko,nieco podobne ,ako Optima a tam su rozne znacky.Oblecenie sa oplati uplne uzasne,aj topanky,sportova obuv.Ale treba si vzdy pozriet kurz a od toho vela zavisi...Ale odporucam,lebo to sa UZ NAOZAJ NEMUSI OPAKOVAT.Chudaci,aj my je ich trosku luto,ze su na tom tak zle 😝

Mna obchadza nejaky bacilus zasa,citm sa pod psa,boli ma cele telo a hrdlo 😝 🙄

Aj Emmuska uz nejak viac chrchle,takze parada 😠 😠 😠 😠 😠

Co mate dnes na plane?

Marcelka ja dakujem,nemam rada finacnych poracov 😒 Ale je fajn,ze uz mas pracu a zatial to vyzera celkom snubne.

Aj ja by som veru prijala teplo,uz mam tej zimy pokrk!!!!!!

He a co sa tyka tojho nervacenia,tak nas maly v poslednej dobe od nervou hryzie,chapete?????

sbosorka
24. feb 2009

Ahojte žienky....
Tamuša od rána znova chytá nervy...;o)) nerváčka malá.
Mati tak už aj na teba niečo lezie??? A na Emmušku tiež?? tak to už je riadna smola.

cherry01
24. feb 2009

azurmanka, aj my ideme zajtra do Kazincbarciky a do Miskolca - my ideme na stavebný materiál. Podlahy, dlažby, kupelka,kachličky, sprchový kút a tak..

susanka28
24. feb 2009

Ahojte zienky-uz som tu dvno nebola-na mala som akusi nádhu a drobec nam tiez vystrajal-akosi nechce buvat ked aj spi je nenormalne mrzuty a nekludni-neviem preco-poradte-stale sa mrvi v postielke-je mi ho tak luto
-Co sa tyka madarska -je tam fakt lepsi nakup-mi tiez tam nakupujeme-oblecenie,jedlo-no proste vsetko
Cherry-tebe som uz spomenula ze ta poznam-ucila som v KRH-a asi rovnako sme boli aj tehotne-stale som si kupovala desiatu uvas v obchode-a ak mam dobre tusenie tak prerabate dom vedla mojej riaditelky-no a este aj svorru mam od vass KRH-tak asi tak-prajem vam krasne nakupi a hlavne aby ste pochodili dobre

vevusiatko
24. feb 2009

Ahoj baby.....No ani my posledne dva dni nespime ...sopliky mame stale ☹ Zajtra by som aj sla von ale bojim sa , ze sa to zhorsi takze neviem...vy chodite s babatkami von ked su nachladnute??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre