Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

gianni
27. feb 2009

joj môj malý zatial zje všetko,som rada,teraz mu dávam kašu od Nestlé medovú a fakt je dobrá nič mi nenechá ☹ ,včera mi prišiel aj vzorkový balíček od Hami,som sa zaregistrovala,ta čo sa oplatí,sú ta 2 výživy-jednu už zjedol a sušené mlieko Hami 2 ,možno mu niekedy dám to mlieko alebo použijem do niečoho

tinuska123
1. mar 2009

Ahojte, Gianni, tak to buď rada, mne poriadne zje iba kašu, chutia mu od Hipp a Hami. S obedmi sa trápime, nechutia mu tie moje gebuziny,ani gebuziny kupované. Ale som si všimla, že nechce jesť, keď nie je vykakaný, s tým máme problém. Akurát keď mal probiotickú kašu z Hipp, tak sa pekne každý deň vykakal.
Zrejme sa budeme kojiť do puberty, všetky moje pokusy / rôzne fľaše, cumle, čas podávania, druhy- skúšala som France Lait a Hami/ stroskotali. Už nevypil ani ň.

tinuska123
2. mar 2009

haló, kde ste?

sbosorka
2. mar 2009

Ahojte žienky..no nejak to tu zastalo na mŕtvom bode 😀 musíme to trošku rozbehnúť. Mne Taminka zaspinkala, sme sa bláznili na posteli a potom unavená zaspinkala na mojom bruchu 😉

Exémik na krku sa jej zlepšuje no na nôžke ani moc nie. V stredu ideme k homeopatovi, taaak som zvedavá, čo nám poradí.

Prišla mi sms, že už máme postele v Ke, tak dnes poobede frčíme po nich...tešíííííííííííím sa jak decko 😅 . Už aby sme sa pustili do toho maľovania, no mám toho veľa aj z práce. Už aby bol apríl a aby som všetko pekne postíhala.

Tak žienky hor sa sem a popíšte čo máte nové.

marcela.m
2. mar 2009

Ahojte,my sme boli dnes rano na zapis do skolky.Dali sme ju na e.rotha.Riaditelka bola v triede s detmi,a dnes bola zlata.Takze sa potvrdilo moje pravidlo,ze na prvy dojem netreba davat.A dokonca ona uz ide do dochodku,tak bud.sk.rok uz nebude ona riaditelka.Muz robi tetno tyzden poobede,tak sme doma same od pol jednej do neskoreho vecera.V stredu ma akurat volno,vecer sa chystame s kamaratkou cvicit.Vyskusame,kde budeme vladat.Chcela by som chodit pravidelne,lebo uz nemam kondicku a som jak mlandra.A pri Kajke mi jej treba viac nez dost...tak sa drzte.

azurmanka
2. mar 2009

No caute dievcata,tak sa aj my ozyvame po dlhej dobe,nemame sa cim chvalit,obaja drobci su chori,zapal predusiek,obaja su na Atb,neskutocne kasle a spoliska.Bojujeme v noci aj cez den.TZeraz som odovzdala oboch ocinovi a ja idem v klude pozehlit,lebo uz som si potrebovala oddychnut.Isli ku svokrovcom,aspon budu trosku v inom prostredi.Pozerali ste vcera euroviziu?Som sa zalubila do tej piesne vitaznej tej duet,naaadhera,take mlade dievca a taky hlasisko,obdivuhodne 😉 😉 😉 😉 😉

Stani takze sa tesis,aj ja by som sa.My riesime problem plesne v nasom byte v detskej,takze a nabytok nam stagnuje na bode mrazu,nakres hotovy,ale nevieme co so stenou,takze nemozme dat ani nabytok spravit.

Uz som sa tesila,ze sa konecne v detskej spravi poriadok s tymi hrackami a budu mat svoje miesto v polickach a v skriniach,ale zatial je to nedohladne,lebo nikto nevie,ako vybabrat s plesnou tak,aby to bolo nezavadne.

Tak tolko nase problemiky,zatim pa.

cherry01
2. mar 2009

ahojte. My sme mali v nedelu krstiny. Vsetko v pohode, Tomi to prespal, Kristínka kukala na farára a prdkala do perinky 😀 potom sme išli do reštiky sa napapať a dačo popiť. Deti každý pomojkal, cestovali z ruky do ruky. Ale neplakali. Ked sme prišli domov, len tak obzerali a usmievali sa. Zlatunkí moji. Pridala som aj fotky, tak kuknite ked chcete.

Stanka, si trénovala cez víkend šoférovanie? ani si nespomínala.

gianni
2. mar 2009

ahojte
tak v sobotu bola zase brigáda na chalupe,teda chlapi ,ja som mala na návšteve mamu no a v nedeľu som zase ja išla do Revúcej na návštevu a priateľ do Maďarska kuknúť nejaký stavebný materiál,chcela by som ísť aj ja s malým ale musím ho dať zapísať do pasu,robia zápis na počkanie,neviete?
ináč v DM majú v akcii mliečne kaše-Hami 3ks za 137sk a Sunarku tiež 3ks za 179,55sk,sa oplatí
baby ako pripravujete detom špenát ,ja som kúpila mrazený pretlak ale niekde som čítala že sa má pripraviť z čerstvého tak neviem podla mna aj taký môže byť

nika_ke
2. mar 2009

ahojte,
gianni, velmi si mi pomohla s tipom na sunarku, este mam aj kompletne body do DM, takze budem mat dalsiu zlavu, vdaka 😉

malej sa snazim robit jedla z cerstvej zeleniny, ak sa da, ale netusim, kde by si zohnala cerstvy spenat 😕 neviem, ci ho maju v niektorom hyperi. ja som rozvarila pretlak (len si daj pozor, lebo ja som minule skoro kupila v tescu aj so smotanou, taky by som Dodkovi radsej este nedavala), zriedila som UM, k tomu zemiacky... mnamka 🙂

vevusiatko
3. mar 2009

Ahoj baby....Tak buduci tyzden sa chystame do RV. Inak nove nemam nic....Akurat ze malickej uz nemam co vysat z nosteka..Sopliky nikde ale stale mi chrci...Neviete co to moze byt???

azurmanka
3. mar 2009

Vevus to hlieniky zisli dolu do dychacich ciest,modli sa,nech zmiznu....
My sme dnes boli znova u lekara,lebo malemu sa zasa vratili vyssie teploty,boli sme aj na Rtg pluc,lebo lekar mal poodozrenie na zapal pluc,ale nastastiem nema.Len je hrooooozne zahlieny.Bojujeme stale,v noci a vecer je to brutal,lebo sa dusi hlienmi a nie vzdy sa mu ich podari vyvratit.Uz ani papkat mu velmi nechuti 😢 😢 😢
Uz nech to je za nami,bojim sa velmi,ze skoncime v nemocke ☹ ☹ ☹

Vevus kedy prides?My ak budeme zdravi,tak odchadzame buduci piatok ku nasom a vratime sa asi az po velkej noci 😖

Musim vypadnut,lebo uz mi tu svihne,toto je na mna akosi privela ☹ ☹ ☹ ☹

Inak spenatik pripravujem rovnako 😉

tinuska123
4. mar 2009

ahojky, Mati dúfam, že malému liečba zaberie a že nebudete musieť do nemocky. 😔

Ináč Vevus, my už tiež nesoplíme a večer keď ide malý spať, najradšej by som ho vysmrkala, tak chrčí - idem odsávať a nič.

Nuž my sa chystáme na chatu vo štvrtok, naši oslavujú okrúhle narodeniny- cca 25 ľudí, veľmi sa teším na rodinu a tak, ale zároveň mám aj mindráky ako to Oliver /resp. ja / zvládne. Berieme aj sánky, hádam nám dovtedy sneh nezmizne.

Špenát dávam tiež mrazený, ale len so zemiačikom a troškou oleja, skúšala som aj so žltkom- ale to mi nechcel papať.

vevusiatko
4. mar 2009

Ahojte baby...Tak mi dojdeme teraz v nedelu uz.Takze Azuirmanka ak bude cas sa vidime....Len neviem kedy lebo isto zase budeme stale niekde 🙂
NO ale ked mala nema teplotu, tak by to nemalo byt zle nie??? Ona vzdy sopliky vyvracia po jedle 🙂
Tinuska aj u nas je to tak odsajem len trosicku teda skoro nic ale mala chrci a chrci.Snad to prejde

azurmanka
4. mar 2009

No caute kocky,tak my sme este v noci teplotovali,takze sme zmenili Atb a uvidime,ci nam to zaberie.Emmuska isla so svagrinou do Slanej ku starkej,aspon vypadne z tohto stereotypu,lebo uz s nou riadne certi siju,nevie co so sebou 😖
Chyta akesi obdobie vzdoru,uz dalsie,na vsetko je odpoved "nie" a "nechcem",takze je to u nas vesele.Ale ani sa jej necudujem,po tolkych chorobach aj ma byt z coho apaticka.Ona stale sniva o skolke a tam ist nemoze. 😖

Tie hlieniky by sa mali sami vytratit hadam,mozno by im mohol pomoct ten sinupret.

Matus uzite si chatu naplmo,prijemnu zabavu 😉

vevusiatko
4. mar 2009

Tak snad to uz je na konci.Sinupret jej davam ale davam jej ho do mlieka do flasky tak snad to zabera aj tak....
No aspon si oddychnes trosku..Domovsa tesis?

azurmanka
4. mar 2009

ze ci straaaasneeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!A ako dlho uz davas Sinupret?

vevusiatko
4. mar 2009

teraz uz treti tyzden jej ho davam

azurmanka
4. mar 2009

Tak skonci,uz je ho viac nedaj,to uz je velmi dlho,obsahuje totiz lieh a nesmie sa dlhodobo podavat.Lebo budes mat doma maleho alkoholika 😀

niki29
4. mar 2009

ahojte kočky tak pozerám že je vás dosť chorých, aj my patríme k vám. Aj keď dnes je malej už oveľa lepšie no ale v sobotu a nedelu mala 39.5 teplotu . Takže tatik s ňou išiel v pondelok k lekárovi a zistili že má zapálene hrdielko a aj dosť soplikuje no dnes je to už podstatne lepšie. Len jej už je dlho doma, už vystrája a nevie čo by vymyslela zajtra ju asi trochu zoberieme von ak nebude pršať. k sa majte a dobru nocku

vevusiatko
5. mar 2009

Azurmanka tak budem mat dvoch alkoholikov doma :DDD Komu lepsie ako mne 😀 😀
No este jej dnes a zajtra dam a snad jej zmiznu tie hlieny lebo uz je to lepsie sa mi zda 🙂

azurmanka
5. mar 2009

Vevus ale fakt by sa to nemalo tak dlhodobo,radsej jej to uz nedavaj.A inaks a ako mate?Uz sa Ti b.lizi stahovanie,tesis sa ?

vevusiatko
6. mar 2009

Veru kaslem na to mne len lekarka vravela, ze mam pokracovat ale ona je vo vsetkom mimo 😀 😀 😀
No a netesim sa ale prezijem.Zatial budeme byvat dakde pri ciganoch tak sa tesim 😀 😀 😀 😀 Juchuuuuuuu

marcela.m
6. mar 2009

Pozeram,ze vas je dost chorych.My sa chvalabohu drzime.Nasi su zas chori,tak nepridu na vikend.Ani vonku neviem s Kajkou ist do toho dazda.Vcera sme sli ku susedke.Ale maju krasne prerobeny byt nad nami.Vsak sa aj navrtali a nabuchali od kedy sme tu v podnajme 🙂 A este nie je vsetko...Tak aspon Kajka mala pestrejsie.Maju psika civavu a kajka zboznuje psikov.Dufam,ze ked vyrastie,nebude sa domahat nejakeho do bytu.U babky mame dvoch,ale do bytu by som psa ani nic ine v zivote nedrzala.Fuj!Mam rada zvieratka,ale toto teda nie...uz len pri predstave sa mi robi husia koza.Sory,ked niekto mate v byte psa alebo macku.Este tak rybicky by mohli byt.
TAk zatial sa majte pekne a rychlo sa uzdravte.

vevusiatko
6. mar 2009

Marcelka moj nazor ja by som psa nezniesla ani macku v byte 🙂 Ale chcem velmi cincilu alebo osmáčika 🙂 Hlodavce sa mi lubia 🙂)

liliandax
6. mar 2009

ahojte baby,

prepacte, ze som sem k vam len tak vtrhla, ale chcela by som sa vas opytat ohladom Domica resortu. Boli ste tam? vase skusenosti? 🙂
diky 😵

gianni
6. mar 2009

ahoj liliandax,
naposledy sme tam boli vybehat psa ked to este len prerabali tak ti neviem povedat svoju skusenost ale na ich stranke to vyzera dobre a pekne,inac sa tam chystame ale ked uz bude teplejsie

baby k tym zvieratam v byte-momentalne sme vymenili psa za maleho Dodka,ako som prisla z pôrodnice tak pes na dvore a byt vyluxovany ☹ nie dobrovolne,od malicka mam psa v byte a uz si to inac neviem predstavit ale stalo sa to co sa stalo,bohuzial 😠 , kazdy ma na to svoj nazor a ja to nikomu neberiem

azurmanka
9. mar 2009

No caute decka,tak kde ste vsetci?Nejak je tu mrtvo,co sa deje????

My uz sme na tom chvalabohu lepsie zdravotne,deti su uz v podstate zdrave,tak dufam,ze uz sme si to vycerpali aspon na rok dopredu 😖

O Domici neviem nic blizsie,nebola som tam osobne,takze Ti nepomozem.... 😒

marcela.m
10. mar 2009

ahojte,tu je fakt mrtvo.
My sme dnes oslavovali 2.narodeniny.Ale len sami.V nedelu pojdeme do ke,ocko ma dnes tiez narodky.Tak to este tam oslavime spolu.Ideme len na otocku,kedze babka je uz u nasich z nemocnice.Nasi jej chcu kupit trojkolku s tycou,take nieco,ako mate vy Mati.Kajka o tom sniva a vsade kde to vidi,hovori "kcem".Tak sa majte a piste.

azurmanka
11. mar 2009

Marcelka je to supwer vec,ale skor pre mensie deticky,sama na tom nebude vediet ttahat,lebo pedale su na prednom koliesku.A o chvilu zacne sama na bicykliku ak je sikuila.Ja len preto Ti to pisem,aby ste nevyhodili zbytocne peniazky 😕
Aj ked zasa po druhej strane,malu este na tom vozime.....a tym padom nechce chodit na malom bicykli,lebo toto je pre nu pohodlnejsie 😀 😀 😀 😀 vybabrana je riadne 😀 😀 😀 😝 😝 😝

A co sa to tu stalo,ze tu je tak mrtvo????

cherry01
11. mar 2009

my ideme dnes na prvé očkovanie. držte palce ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre