Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

azurmanka
20. apr 2009

Tinuuuussss!!!!!No suoer,tak uz aj Vams a to podariloooooo!!!!Dufam,ze Vam to na ten exem pomoze,nam to pomohlo.
Dnes bol ale krasny dnik,nie?My stale bojujeme s tou hnackou,ale uz je to podstatne ,lepsie,tak snad sa t bude uz len zlepsovat.Ale je mi ho luto,lebo uz mu nic take dietne nechuti....drobcek moj zlaty.... ☹

Stani gratulujeme k cupitaniu....Tamarka je sikulka...
Emmka dnes v skolke pofhoda,ucitelka hovorila,ze bola v pohode cely den,len to rano sa nejak rozcitila,ale bolo na nej vidiet,ze ma uplne inu naladicku,totalne srsala doboru naladou.

A este sme boli poobede u Niki gratulovat malej Veronike k narodeninam,takze z toho sa este viac tesila.

Vevus nazdarek,uz byvas v Rv?
Takze iovcie kiahne?Aj ja som myslela,ze ich chytime,mamina ich mala v skolke,ale nic zatial,tak uvuňidime....

azurmanka
20. apr 2009

Aha Tina materske centrum je na sidlisku juh,je to tam v tej skolke,je to tam velmi pekne,raz sme tam boli,ale dost malicke.Ale konecne aspon nieco ma Roznava.
Ty byvas v rv?

tina_
20. apr 2009

ahoj azurmanka, nie nebyvam, pochadzam sice z Horehronia, ked som bola mala dost casto sme tam cez vikendy chodili na nakupy a tak...Mam susedu vo vchode, co je tam odtial, z Gočaltova myslim...chodia tam ku starký/í/m - netusim aké "i"... 🙂
No pytala som sa preto, lebo som myslela, ze by som tam pripadne "skocila", ak by bol zaujem o nejake kurzy pre maminy, aj ja by som kus "vypadla" medzi ludi...

gianni
20. apr 2009

ahojte
tinuska- Olimu nedavas len v noci mlieko alebo vobec?lebo ja si neviem predstavit co by moj maly vobec pil lebo okrem mlieka ( v noci) vypije cez den max. 1dcl caju a ani tolko nie( po lyzickach), ja by som chcela kojit do toho septembra kym nenastupim do prace, i ked tie noci su vycerpavajuce ,hlavne tieto posledne zase sa budi kazde 2 hodiny, ale ze vraj aj tak treba detom aspon 4 dcl mlieka za den asi okrem jogurtov tak by som musela aj tak mlieko zarabat,
viete mi niektora povedat presne kde su v RV tie jasle? treba mi ist uz pomaly vyplnit ziadost aby mi potom nepovedali ze mi ho nezoberu 🙂

vevusiatko
21. apr 2009

Stanka ano mame uz potom.Tyzden bolo dobre a suuup doniesli sme sio z Rv crevnu virozu cela rodina tak mala dietuje ale uz je dobre 🙂 🙂
Azurmanka nie nebyvame a ani neviem kedy budeme.Najskor vsak v lete ale to sa tiez este uvidi.Chlap zatial ostava robit tu 🙂

tinuska123
21. apr 2009

Gianni, len v noci mu nerobím mlieko, ráno vypije 120 ml sunar /s banánovou príchuťou- na ten sme sa chytili/, poobede 100 ml, potom olovrant jogurt, večer miska kaše a pred spaním tiež 100 ml, takže dokopy má toho dosť. Predtým, keď sme sa ešte akože kojili, vypil za deň dosť čaju /chúďa malé- smädné bolo/, teraz už oveľa menej, hoci môže to byť aj tým, že som prestala robiť instantný a varím mu klasický sypaný detský čaj /kvôli tomu exému/
No ale môžem povedať, že teraz spí oveľa lepšie.
Stani, no to musíte mať doma veselé,však skôr či neskôr sa toho dočkáme všetky.
Musím už ísť , lebo malý jedoš si už vyžaduje pozornosť.

azurmanka
21. apr 2009

Neviem zatial ci sa nejake kurzy v Mc podnikaju 😕
Vevus tak to mate vesele,uz sa tusim dostavate do nasich kolaji 😖

marcela.m
22. apr 2009

My dnes mame tretie vyrocie svadby.Isli sme vsetci traja poobede aspon do Pirosky na zmrzlinovy pohar so slahackou a cokoladou-mnam a akoby nestacilo aj zakusky.Ledva som vsetko zjedla.Ja som sa dnes inac nabehala,doobeda s Kajkou vonku,aby sa Laco vyspal po nocnej,potom ked som ju dala na obed spat,som isla sama do mesta aj na Juh,a potom poobede sme sli vsetci spolu.Uz mam dost...Idem dat Kajke este jest,lebo si pyta papat a odchod spat.Caute.

azurmanka
23. apr 2009

Tak vsetko dobre k vyrociu 😉

tinuska123
23. apr 2009

všetko naj k výročiu Marcelka, no vidím, že si si dala fotku, tuším Ťa v meste aj vídam, to už len ja som tu taká lenivá, aby som si ju dala
dnes bol mangel v Ke v Bábätkove a pokúpil bezpečnostné hlúposti do bytu- na zásuvky, šuflíky, rohy stolov atď, lebo malého diablika máme už úplne všade
v noci spal celú noc, no my sme sa aj tak budili, lebo sa stále krúti a dávame ho do stredu /už je asi najvyšší čas učiť ho spať v postielke/
zajtra ideme k neurologičke, tak nám držte pršteky
ozaj dávate drobcov na nočník? lebo ja by som už aj sem-tam dala, len absolútne tam nechce sedieť, možno máme blbý nočník /kúpila svokra/

azurmanka
23. apr 2009

No super Mati,ze uz maly tak spoznava a lozi.Ja na nocnik nedavam,lebo malu som davala skoro a nemalo to ziadny vyznam,to si take male dietatko este neuvedomuje a robi to nepodmienene,aj ked sa mu to podari.Mozno zacnem po roku sem tam skusat,aj to neviem urcite.

Zajtra drzime palce,nech Vam vsetko dobre dopadne a daj vediet,ako ste dopadli.

vevusiatko
23. apr 2009

Ahojte tak ja som sama doma.Chlap odisiel k vam 🙂
A ja malu na nocnik nedavam mam na to nazoir ako azurmanka 😉

gianni
23. apr 2009

ahojte
ja malého sem tam na nočník posadím lebo každý mi hovoril že či ho už skúšam dávať že aby si pomaly zvykal,zo 3 krát sa mi tam vykakal pravdaže náhodou(aj to sa cení) ,posadím ho väčšinou vtedy ked tlačí do plienky a nič
tiež držím palce pri neurologičke
zajtra idem do RV(so psom k veterinárovi)
už 2x som chcela ísť do tých jasiel ale malý mi akurát vtedy spal

sbosorka
23. apr 2009

Čaute ženičky...
mne Tamarka absolútne nechce sedieť na nočníku..neviem čo s tým budem robiť...teraz by len chodila a chodila.
Marceli všetko naj naj k výročiu.
Vevuš vy ste boli v RV?

vevusiatko
24. apr 2009

🙂 Hej hej par dni sme boli ale nevolala som ti lebo lebo som sa obavala , ze by mala nahodou nechytila od nasej tie kiahne 🙂

tinuska123
26. apr 2009

Tak u neurologičky sme dopadli super, už nemusíme chodiť cvičiť, kontrola o 3 mes. Som veľmi rada, už to bolo dosť nezvládnuteľné. Noci už máme tiež super, vôbec sa Oliverko nebudí, asi zistil, že sa mu to neoplatí. Na cicku si ani nespomenie. To by som ani nebola verila, že sa takto zmení, keď sa odstaví. Dúfam, že to zostane takto aj pri ďalšom zube.
No ja by som ten nočník chcela skúšať len kvôli zvyku, aby vedel, že tam má sedieť, zvykneme kakať pravidelne po desiatej, takže by sa to dalo vystihnúť, ale hneď sa stavia na nohy.

slniecko6
3. máj 2009

Mile mamicky. Cirou nahodou som sa dostala na tuto stranku kde som si precitala medzi inymi aj otazku tykajucu sa detskych jasli. Rada by som vsetkym mamickam dala na vedomie ,ze sukromne detske jasle v Roznave su a funguju uz pomali stvrty rok. nachadzaju sa na ulici Vajanskeho c 6 pri MS.Mozete sa v skratke nieco dozvediet aj na int.stranke ktora este nieje celkom dokoncena http://slniecko.sny.sk/ tiez nas mozete kedy kolvek navstivit.

vevusiatko
3. máj 2009

Babyyyy co je s vamiiiiiii

gianni
3. máj 2009

slniecko6- díky za stránku,pred tým som to hladala na nete ale som nenasla ,dúfam že na týždeň to vydá a pôjdem sa tam kuknúť
tinus- super ked už nemusíte cvičiť

azurmanka
3. máj 2009

no veru ,nejak to tu viazne.My sa teda opat nemame cim chvalit,Emmka opat chora,teplotka,kasel,soplik.......no otras!!!!!!!

vevusiatko
3. máj 2009

Azurmanka chudatka vy sa natrapite. Nasa mala tiez sopli ale to beriem ako samozrejmost. Inak v piatok sme boli v Piestanoch, dam foto zajtra asi

azurmanka
4. máj 2009

Jeeeej vazne,Len tak na vylet?Moje zlate Piestany,ja to tam taaaak lubim 😉

vevusiatko
4. máj 2009

No boli sme v Brezovej na Bradle a potom sme cestou spat aj do parku zasli. Velmi pekne tam bolo ale Tesco ma sklamalo 😀 😀 😀

azurmanka
13. máj 2009

Preco Ta Tesco sklamalo?

vevusiatko
14. máj 2009

😀 Nemali gyros a fornetti boli studene 😀 😀 Ale nie pekne mesto to je 🙂

Inak na vikend ideme do Roznavy .

azurmanka
15. máj 2009

AS my zasa dnes odchadzame do Piestan,pekne sa obchadzame hihihihihihi......
No mne sa vynimocne stava,ze natrafim na teple fornettty kdekolvek.. 😕

vevusiatko
20. máj 2009

Veru veru 🙂 Inak tu tato tema nejako upada 🙂

vevusiatko
2. jún 2009

😀 😀 Babyyy co je s vamiiii

cherry01
2. jún 2009

čaute... no ide leto, každý je rozlietaní 🙂
my máme už o dva dni pol roka...Kristínka mi začína liezť, vystrčí zadok ked je na bruchu a tlačí sa (šmýka) dopredu. čistá sranda. Tomi už sedí. Krmim ich naraz v sedačkách. papkajú krásne lyžičkou. Kristínke už ani nekvapne ale Tomáško robí pritom brrrr..takže nám to lieta kade tade 😀 Ked majú tvrdú stolicu - tak kakáme jedine na nočníku. je to raz dva vonku a nočník vyhráva, deti sa usmievajú 🙂

cherry01
5. jún 2009

no kde ste? aspon ked pršííííííííí ta dačo napíšte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre