Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

biancarv
30. sep 2006

Pátram po budúcich mamičkach, mamičkách a snažilkách z Rv a okolia. Ozvite sa... 😀

sbosorka
11. feb 2009

Rovno ortopéd a neodkladaj to ....
Ja idem v piatok ku gynekológovi a možno mi povie, že si mám začať znova chystať výbavičku 😀 😅

Ja by som šla, tak na pohár vínka, trošku vypadnúť z domu...juuuj...manžel tiež nebude proti, lebo Tamči v noci pekne spinká.

tinuska123
11. feb 2009

Sbosi, jasné že so mnou v posteli. Ešte tak ďaleko sme nepokročili, žeby sme sa presúvali do postielky, ale aj to raz príde. "dúfam" Mati rada na kríže- pokoj, oddych. Deti vrátiť do požičovne,zavolať chúvu, do domácnosti slúžku, kuchárku, práčku. Velice jednoduché.Dobrá rada nad zlato. Keď môžem, pomôžem. 😉

tinuska123
11. feb 2009

Sbosorka, keby si bola tehu, to by bola iná paráda 😝 😝 😝

azurmanka
11. feb 2009

Tinus Ty mas vzdy uzasne rady,a kedze si taka dobra dusa,mozem si za opatrovatelku vybrat Teba?????Ved ked zvladas 2,tak 4 by nemal byt problem,nie???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Sbosorka a myslis,ze je tam pravdepodobnost tehotenstva????? 😨 😨 😨 😨 😨

No tak kedy ideme?????Uz chcem aj ja dakde vypadnut 😀 😝

sbosorka
11. feb 2009

No iná paráda...úplná zmena plánov..no nezbláznim sa ne. Mati pravdepodobnosť je vždy..nevieš??? 100% je len celibát 😅

Tinus Ty máš deti z požičovne?? Keď som bola malá tak mi naši natrepali, že deti sú z Jednoty 😀 . Už človek ničomu nemôže veriť 😀 😀 😀 .

Mati ideme dnes?? Čo Vaši manželíkovia na to??

azurmanka
11. feb 2009

Fiha,to je zhurta,ale spytam sa,o.k?A to akoze sa nikto neprida??????
Ale myslim,myslis si to preto,ze Ti tak skoro prisla mrcha?

marcela.m
11. feb 2009

Aj ja by som sa rada pridala a niekde vypadla.Dnes som bola u Niki,a este sa mi ozvala kamaratka,ze pride este dnes-s manzelom su na tom zle,asi bude rozvod a maju synceka.Dufam,ze sa to vyriesi,a ze sa k nim vrati.Nezavidim im...cez vikend nepojdeme?Alebo aj s muzmi,ved bude Valentina.Uz je tu Kajka,tak idem...smrdiiiiiiiiiiii...

azurmanka
11. feb 2009

No nejak to tu vazne,kde ste ktooooooooooo?????????????

sbosorka
11. feb 2009

Tipujem, že všetky kukáme panelák 😉 😀 .

Nie je to len kvôli tomu, že som začala špiniť, ale včera večer mi bolo aj príšerne zle. Ale môže byť, že si len všetky príznaky už nahováram 😝 😔 ...to tá moja máti mi dala chrobáka do hlavy. 😠

azurmanka
12. feb 2009

Dobre ranko dievcata,tak Stanka velmi som zvedava,s akymi spravami prides od gynekologa 😨 😨 😨
No c sme mali celkom O.K.A Vy?

Doobeda sa chystame von,nepridasa niekto?

azurmanka
12. feb 2009

To co sa tu po Vas zlahla zem??????,

marcela.m
12. feb 2009

Azurmanka,ja som tu.A ty si tu este?

marcela.m
12. feb 2009

Niki29,prave pozeram,ze tebe treba na tu VS do PO aj vyrocne vysvedcenia,tak si mala dobre vyplnenu prihlasku,aj predmety z rocnikov,nie len maturitne vysv.

marcela.m
12. feb 2009

Pocuvajte kocky,v sobotu bude v Medisporte valentinska diskoteka so zivou hudbou.Ale neviem kto hra.Je to na teletexte RVTV.Zacina o 21hod.Zajtra maju prist nasi,tak by sme mohli s muzickom ist.A co vy?

sbosorka
12. feb 2009

Ahojte žienky...tak som Vás dnes riadne zanedbala 😅

Azurmanka ku gynekológovi som mala ísť zajtra, ale už od včera večera mi nič nie je, tak neviem, či vôbec mám k nemu ísť.

Dnes bol môj drahý od deviatej až do pol tretej s Taminkou sám. Pekne sa o ňu postaral, normálne mu aj zaspinkala o 12-tej. Ja som mala pracovné stretko so bývalou šéfkou a kolegyňami, tak som si to aj užila, lebo nie len o práci sme kecali a nakoniec sme aj na obedík boli 😉 .

Kúpila som Taminke dvoje kožené topánočky v tej obuve vedľa pirošky. Jedny Protetika a druhé také sandálky Brummy. Majú tam detské topánočky po 10 Eur 😕 , tak som ani neváhala..super cena 😉 .

Tak idem ďalej oddychovať k telke, Taminka spinká a manželík si šiel trošku vonku vyraziť na pivko, tak si užívam kľud a pokoj

sbosorka
12. feb 2009

Ženy, ta kde ste??? Nekukajte už toľko tú telku. 😠 😀

cherry01
13. feb 2009

Stanka, čo bolo u Beshira?

tinuska123
13. feb 2009

ahojte, fakt to tu viazne....., je piatok- to už gruntujete? Ja veru hej, má nám prísť návšteva večer. Noc sme mali dobrú, po večerných budeniach, iba raz o pol štvrtej- slušné. Ten vietor je brutálny, ani sa mi nechce ísť poobede von. Drobec ešte stále soplí, ale je to už lepšie. Sbosorka dobre si kúpila, aj by som malému zobrala, ale netuším ešte aké bude mať veľké labky, tak je to asi predčasné. Mne ešte nehrozí ísť večer von, a tááák by som už išla. Dnes máme výročie svadby, zajtra Valenťoš, tak by sa aj šiklo. Čo už.
Oliverko už sám posedí zo 5min., nie je ešte celkom vystretý, ale už nepadá. V noci sa pretočil na bruško, ako hľadal cicku, bol fakt podarený.

tinuska123
13. feb 2009

Mati a brala by si ma ako opatrovateľku? Lebo ja ani sama seba by som si nevybrala. Niekedy si pripadám fakt nemožná, ako málo toho postíham.

sbosorka
13. feb 2009

Ahojte žienky...tak ako už cherry naznačila boli sme dnes pri lekárovi. Taminka je nám chorá...už včera začala trošku chrčať a v noci už kašľala a ráno sa aj soplíky objavili. K tomu sa nám dnes pridalo aj hnačkovanie ☹ , vraj bežné pri prechladnutí. Tak jej nemám dávať mliečne výrobky (hlavne že ráno zhltla skoro 2 jogurty). Ale náladou je Tamči úplne v poho.

Zajtra na valentína má môj drahý službu 😠 , takže romantika sa konať nebude a my s Tamarkou bude vysedávať doma, aspoň do pondelka nemáme ísť von 😒

😀 Tinusa Oliverko musel byť ozaj podarený v noci...škoda, že si nemala po ruke kameru a natočiť to 😉 . Niekedy sa asi všetky cítime ako úplne nemožné 😕

sbosorka
13. feb 2009

Tinus všetko naj naj k výročiu svadby...aký máš darček pre manželíka??

tinuska123
13. feb 2009

Stani, díky, zatiaľ žiadny darček nemám, ale aspoň že som si spomenula, lebo min. rok som na to úplne zabudla.
Nech sa Tami drží, skoré uzdravenie.

azurmanka
13. feb 2009

No caute dievcata,tak Stani uz aj Vas to skolilo????? ☹ ☹ ☹ ☹
Ja uz mam toho plne zuby.Maly uz bol v pohode od pondelka a vcera v noci mi zacal nanovo soplit a chrcat a kaslat.No neporazilo by Vas?????Emmka etse tiez kasle ,ale hlavne vecer,to vacsinou az vracia,lebo ju veeelmi drazdi na kasel ☹ ☹ ☹ ☹

Uz aby bola jar,vzdy som mala rada zimu,ale pri tychto chorobach sa mi asi uplne sprotivy 😔

Tinka vsetko najl.naj k vyrociu,nech sa milujete ako kone 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 a hlavne mooooooc,moc dlho,az naveky 😉 😉 😉 😉 😉

Co date drahym na Valentina???Akoza ja vobec nemam ani paru,neuznavam kadejake plysaky a sosky a take hovadiny,ble....chlapi to maju ovela jednoduchsie,kupia kvietok a je to a my co????Dajte daky tip 😕 😕 😕 😕

sbosorka
13. feb 2009

Azurmanka už mi bolo divné, že kde si dnes 😕 ...

No skolilo to aj nás, ale myslím, že to rýchlo prejde...len ten boj pri odsávaní je hroznýýýýý. Našťastie teploty nemáme klop klop klop. Teraz už pekne spinká, tak som zvedavá aká bude noc. 😝 No Vás sa tá choroby nie a a nie pustiť ☹ .

S tým Valentínom sme na tom rovnako...a ani už nejak nemám chuť niečo vymýšľať po toľkých rokoch 😀 .Ja som dnes dostala kvietok..naozaj to majú chlapy ľahšie ako my.

susanka28
14. feb 2009

Ahojte kocky-prajem vam KRASNEHO VALENTINA 😅 -dufam ze si vasi muzickovia na vas spomenu tak ako skoro rano moj manzel na mna a nasho drobca-teraz sme ostali domka sami lebo tatko isiel pracovat-poobede bide uz domka tak si urobime krasny Valentinsky vecer-navari daco fajne-
-drobec sa ma fajn,v noci spi ako tak ale cez den nic-zatial som stihala vsetko no teraz uz 5 dni cez den skoro ani oka nezazmuri-tak neviem ze co to bude-aj vasi drobcekovia su na tom tak???-spinka mi len pocas prechadzky

azurmanka
14. feb 2009

Dobre ranko dievcata,tak my noc v celku v poho,len maly mal sople a kaslal nenormalne,sme nevedeli,cim mu to mame utisit..... ☹ ☹ ☹
Teraz sme sa naranajkovali a ideme na nakupy,dnes mi prisla sms,ze mam v Takku dnes 14% zlavu,nechcete si nic kupit?Poskytnem Vam mobil,aby ste sa mohli preukazat....Hm????

Sbosorka aku mas odsvacku?Ta na vysavac je uzasna,ja uz si bez nej ani neviem predstavit.Cely proces trva par sekund a dychacie cesty su ciste 😉

azurmanka
14. feb 2009

Stani vcera bola u mna od rana az do 15.00 hod Nika aj s malou,tak preto sme sa neozyvali 😀 😝

sbosorka
14. feb 2009

Azurmanka ja sa tiež dnes chystám do Takka..aj mne prišla sms..ale ja až okolo 12-tej.

My sme mali tiež dá sa povedať dobrú noc..trošku sme museli o tretej odsávať a hodinku nevedela zaspinkať, ale potom spinkala do pol ôsmej 🙂 .

Máme tiež tú odsávačku na vysávač, ale malá len čo už ju vidí, tak sa začne otáčať a všetko, je to riadny boj.
Zdá sa mi že dnes jej je trošku lepšie, len jej ešte tečie soplík a kýcha no kašeľ žiadny. Dúfam, že budúci týždeň už bude ok a môžme dať nejaké stretko.

Akého budete mať dnes Valentína?? Večer plný romantiky???

gianni
14. feb 2009

ahojte
no dnes som chcela ísť do RA a zase to počasie,ma porazí,ešte ráno som rozmýšľala ísť alebo nie,som sa nevedela rozhodnúť ale dobre že som nešla lebo malý bol mrzutý a odmerala som mu teplotu a má 38,2 v konečníku,pre istotu som mu dala nurofen,neviem ale že asi treba dávať lieky od 38 nie?ináč keby nemrnkal tak ani neviem že mu niečo je lebo nemá ani soplíky tak neviem,teraz zaspal tak uvidím,priateľ išiel fotiť do Dobšinej tak sme zase sami,joj tak som chcela ísť do tej RA,
na Valentína som dostala čokoládový likér-mnam,ked príde kamoška tak si zvykneme za jeden naliať,hádam neuškodí malému 😉 ,
no nič idem sa konečne naraňajkovať,

azurmanka
14. feb 2009

Gianni v konecniku sa odratava pol stupna,takze mal iba 37,7 a na to by sa nemalo nic davat,nech organizmus trosku bojuje.Nad 38 sa davaju lieky a nad 39 zabaly.

Mozno to ma od zubkov,alebo mozno to je zacinajuca choroba(dufam,ze nie),alebo to moze byt ta 6 nemoc(ci 5?) 😝 😀 Emmka to mala,to ddieta asi 5 dni vkuse teplotuje a na piaty den sa vyhadze drobnymi pupackmi...

Uvidis,ako sa to bude vyvyjat.

Tak v Takku som celkom fajn nakupila,ani som encakala 😀 Stani a Ty ako?Kupila si nieco?

Ideme prave na navstevu ku Nike,tak zatim papa....

A prave som dostala krasnu kyticku a tak sme sa cela rodinka spolu silno vyobimali a vypusinkovali....to bolo kraaaaasne.....uz aj Emmuska to tak zlato vnima a maly len pozeral,ze co s nim chceme 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre