• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

19. novembra 2016 
beznádejná a prečo? veď jusuf má naj naj naj zmrzku :wink:

kto ešte ide???
5. sep 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no viem že jufus má dobrú zmrzku len tam som skoro kažký den :grinning: tak sme chceli vyskúšať niečo nove no nič iné nám asi neostáva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale dakujem
6. sep 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vam chuti tam od jusufa??? Mne to tuna ta zmrzka nikdy nechutila. Ja milujem v Dun.Luznej zmrzku - tuto mi ostava iba vtedy ak nie je nic ine :confounded:
6. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska, aj v DL je super zmrzka. len ja na jusufovskú nedám dopustiť. proste som od nej od detstva závislá. :grinning:
6. sep 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, všimli ste si, že sme na stej strane??? :grinning:

my tu máme práve polku mliečna na oslave, tak je veseloooo, len sa hádame o silvestri :grinning:
6. sep 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, hej všimla som si, že 100. strana. :grinning: teda, ja by som tiež rada niekam vyrazila. tíško vám závidím. zabavte sa dobre. :wink: :grinning: a dajte si do nosa aj za mňa. :sunglasses:
6. sep 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua: dali sme si aj za teba...biele vinko... :wink:
tilly: ti chlapi vzdy ficia este po nas, musime ich na buduce poslat s detmi, moj dosiel domov, tak som ho este poslala, ze naco chodil, sak deti som len preniesla :sunglasses: tak si umyl zuby, nasadol na skuter a vratil sa :wink:
6. sep 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak kto ide zajtra s nami do kina? mozme aj odviezt este dve baby ... :wink:
6. sep 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly vy sa teda máte

ozaj bezaz včera sme išli na kofolku a smeť videli ako si práve prišla aj s manželom
aj som rozmýšlala že sa ti prihovorím a zoznámime sa ale mali ste obidvaja tak plné ruky tašiek
tak snad nabudúce :grinning:
7. sep 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej beznadejna, co ste sa neprihovorili, aspon by sme sa spoznali :grinning:
sme isli z BA, boli sme na priprave na rodicovstvo, super prednaska dokonca aj muzovi sa pacila a potom na nakup, lebo sme doma nemali ani chleba z coho upiect :sweat_smile:
7. sep 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez
nabudúce to snad víde ty si nás určite nevidela lebo si bola otočená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale podla auta som vedela že si to ty

ani u vás sa tušim neda nejak moc dobre parkovať
:confounded:
budeš rodiť v bratislve?a kde? a to aj muž musi chodiť na takéto prednášky alebo to si sa len ty tam nahlásila
7. sep 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera sme ťahali do pol jednej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom došli aj baby s vysielačkami, chlapi zas točili len o autách a my stále len o lyžovačke a škôlke a deťoch :grinning:
7. sep 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, v šamoríne má byť nejaká veštica, neviete niečo o tom?
7. sep 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beznadejna, hehe strieborneho svista tu v okoli asi mame ozaj len my :grinning:
toto "skolenie" organizovalo obcianske zdruzenie, preberalo sa tam vsetko od uradnych veci, ktore treba vybavit pred a po porode az po manipulaciu s babatkom, co v nemocniciach nerobia :wink:
miska ja som o pol desiatej uz lezala v posteli :wink:
7. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja dnes urcite nemozem, vlastne ma uz treti den nenormalne boli chrbat...
zajtra musim s Danym na injekciu - zasa dake ockovanie, tak to bude placuuuuu :frowning2: :frowning2:
chuda moje.

Inak nic sa mi nechce, strasne som unavena, najradsej by som prespala cele dni, aj dnes som vstala az o pol jedenastej a to uz moje dve deti prvy krat zaspali - a este spia tak mam aspon chvilu pre seba. Len tak si sedim v zahradke, tece mi tu fontanka a taaak

inak zmyzla nam MACKA - MATKA - a nechala nam jedno maciatko - ma len 2 tyzdne tak tu malu uz 5dni krmim injekcnou striekačkou - nenajde sa niekto kto by si to maca chcel zobrat???? :confused:
7. sep 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si tuším aj ja trošku oddýchnuť, poležkať, potom vytiahnem myčku, naložím pračku, vyložím pračku, umyjem háro a môžem vyraziť do kina :grinning:
7. sep 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo jarka nie ste nahodou este doma? by sme dobehli pre tie veci :wink:
7. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak ake bolo kino?
Ja som dnes bola uz ajtrosku vonku na pivku :confused: ....som to chcela vyskusat vsak zajtra chcem ist rano do prace,ale myslim ze to zvladnem a keby mi bolo dajak zle tak sa vypytam domov a zoberem do konca tyzdna dovcu vsak uvidim....trosku sa desim tej bratislavy tam su ty ludia taky uponahlany a ja este hodim ako mumia.
Inac vsetko ok :slight_smile:
7. sep 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi, si OK? aj niečo zistili, či to ešte nevieš?

inak, super bol ten film, ja teda abbu moc nemusím, ale normálne ma tam dvíhalo z toho sedadla, len som si tak pokyvkavala nohou :grinning:
7. sep 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez: sme doma :wink: kludne dobehnite :wink:

kino bolo super, aj som si poplakala.... :wink: aj zaspievala... :wink: potom hmko.. a obchodiky :wink:
8. sep 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jari no jo, ja som v praci :grinning: sme mali vcera na starost 5mesacneho kamoskinho synceka, tak sme chceli ist von sa prejst, ze by sme vas isli rovno jednym vrzom kuknut... :wink:
chrumi super, ze si ok, tak teraz uz len vydrzat pauzicku a sup do snazenia :wink:
8. sep 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa porazíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, prerušili mi vkladové konanie, kurnik šopa, tento týždeň som mohla byť bohatá, namiesto toho sa musím naťahovať s katastrom, na zaplakanie :confounded:
8. sep 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez: chyba komunikacie, nebola som na MK :wink: mas ip
chrumi: nooo, za chvilku budes behat po samorine s nami s kocikom :wink: resp. dvomi? :wink:
angua: nepytala si sa kamosky na to chicco?
8. sep 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, nejak mi ušla Tvoja otázka ohľadne chicca. čo som sa mala spýtať? sorry.
8. sep 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to interaktívne chodítko :wink:
8. sep 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, si chcela vedieť, že či nebudú predávať, však? som sa vtedy pýtala a že ešte nie, lebo sa ich malá s ním ešte často hrá. a Martinko už ide na nôžky? lebo, ešte môžem skúsiť na kamoške popracovať. majú tie chodítka dve, tak by jedno mohla pustiť. :wink:
a ešte som sa chcela spýtať, akú veľkosť plienok nosíte? ex kúpil malému Tesco plienky, ale o číslo menšie. takže mám jedno neotvorené balenie Tesco plienok č. 3 na predaj. dala by som za dobrú cenu, nemá niekto záujem?
8. sep 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak sme dnes pekne oslavili vyrocie :grinning: ta podkova bol super tip, dali sme si aj polievku aj misu pre dvoch, takze mame este druhu neskoru veceru, lebo sme nevladali zjest ani polovicu tej misy :grinning:
angua ja sa chystam pouzivat latkovky, tak neporadim :wink:
8. sep 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo ozi, baby poslite mi niekto cislo na tu dr.Adamcovu pediatricku, lebo ju neviem nikde na nete najst.. nasla som len nejaku Huberovu a Dolezalovu teda pediatricky v samorine.. diiik
9. sep 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, u nás v škôlke v slovenských triedach sa rozpráva po maďarsky :frowning2:
9. sep 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly to kto? ucitelky? :astonished:
9. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok