Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
10. sep 2008

adka ☹ 😔

tilly
10. sep 2008

chrumi ☹ motorka je strašná vec... stále počúvam o motorkároch, čo sa zabili...

bez ďakujeeeem!!! 😉

chruminka
10. sep 2008

vsak ja viem len sa trosku bojim ako to zvladne moj tiez 17 rocny bratranec bol to jeho naj.kamos ☹ ,dufam,ze on bude ok lebo to on mi vcera pisal a prosil ma o pomoc uplne ho to vzalo. 😔

Inac baby ja mam v piatok dovolenku 😉 cize ak by ste isla daktora doobeda s detskami na prechadzku tak sa rada pridam.

janetka
10. sep 2008

chrumi: piatok rano ideme do tatier, skoda 😖 inak by sme mohli skocit na zmrzku, ja teraz chodim larom farom... o dvanastej odchadzam a o piatej prichadzam z mesta a potom o siestej odchadzam von a prichadzame o osmej 😉

bezaz
10. sep 2008

chrumi no teda 😔
miska nie je zac, sak na to su kamosi ne?

chruminka
10. sep 2008

jarka no skoda nevadi aj tak budem asi lezat

erika1983
11. sep 2008

no caute tak dnes ideme len s kikou von, alebo co nikto sa nepridda????
chrumi no lutujem, no motorka je svina ja nenavidim motorky 😖
jarka aj mi sme mali ist cez vikend do tatier ale nejdeme ideme na svadbu 😵

janetka
11. sep 2008

caute, ja sa dnes nepridam, balime a organizujeme... a v nedelu kino, aby to uz nebolo prilis na manzela 😝

angua27
11. sep 2008

erika a čo my, dáme to stretko? veď kto bude chcieť, nech príde. vyhovuje Ti Podkova, alebo môžeme aj niekde v meste. okolo 19.45? 😉
adka, ak by si chcela prísť a ešte sa necítiš moc na chodenie, môžem pre Teba skočiť autom. 😎
jarka, super, že idete na dovču. a jasné, pobaľ sa, nech nič nezabudnete. tá kamoška sa mi ešte neozvala na to chodítko.

erika1983
11. sep 2008

no kika mozme aj v meste co povies na safari to mame obidne tak na pol ceste, alebo navrhni nieco aj ty a jasne kto chce nech dojde no ja skor tak 20:00 ved ti zavolam ked sa pohnem z domu oki

tilly
11. sep 2008

bez 😉
kočky ja by som aj došla, ale neviem, čo na to starý 😝 teraz chodí dosť unavený domov

erika1983
11. sep 2008

tak mu povedz ze nama inu moznost 😝 😀

bezaz
11. sep 2008

baby ja zasa nestiham, ideme dnes po dvere a potom do alzbetinho dvora pre skrinu 😅

tilly
11. sep 2008

uvidím ako moc bude pindať, lebo teraz som bola dva dni po sebe v operatíve nechala som tam po 2litre 😝 tak mu už mierne brnkám po nervoch 😅

angua27
11. sep 2008

erička, o 20 to vyhovuje viacej aj mne, lebo Maťko niekedy zaspí o 19 a niekedy až pred 20. takže o 20 a v Safari sa mi celkom páči. ja tu ešte moc podniky nepoznám, tak moc navrhnúť neviem. teším sa.

tilly, dobehni aj Ty, veď mangel pochopí. vyhovor sa na mňa, že mám depky a tak, a potrebujem povzbudiť. 😉 😀 a pozdravuj ho.

tilly
11. sep 2008

a máš depky ? 😲 snáď nie...

angua27
11. sep 2008

po večeroch trochu hej. ale nie tak depky, ako je mi clivo. je to však pochopiteľné, skôr som sa divila, že to prišlo až teraz. asi mi konečne docvaklo, že nie som na dovolenke, ale je to začiatok nášho nového života. snažím sa to brať pozitívne, ale nie vždy sa darí. včera v noci, keď som zase vstávala k malému, v tú noc už asi 6x, tak som si pomyslela, že takto to bude už furt. nie je nikto, kto by sa so mnou pri ňom striedal. a že keď budeme obidvaja chorý, tak aj tak budem musieť sa premôcť a dávať na neho pozor a vstávať k nemu. dúfam, že nebudeme často chorý. dúfam, že tieto stavy sú prechodné, myslím tieto moje nálady. dosť bolo fňukania, idem niečo porobiť.

janetka
11. sep 2008

tilly: uvidim skusim sa aj ja popytat, ze by sme sli az o pol deviatej, ked uz budu krpci doma....
My zajtra nejdeme do skolky..vy idete?

aruska1
11. sep 2008

angua myslim ze po roku to bude lepsie, ja som dovtedy kym mal maly rok stale chcela ist do roboty lebo som z toho uz nevladala, ale teraz by som nesla ani za svet - uvidis ako sa to zmenii - bude to uz sranda ked zacne objavovat, vystrajat, ked sa mu zacne rozvazovat jazyk 😵
ja dnes nemozem - ideme s Ivkom do BA vyberat tehlicky na barak tak snad nieco najdeme a do konca roka uz budeme mat aj fasadu 😀

beznadejna
11. sep 2008

ahojte
tak ja sa pomaly balím na dovolenku konečneeeeeeee
som sa nevedela dočkať sicíe letime až 19teho ale to je cubydub 😀

beznadejna
11. sep 2008

ozaj neviete o nejakej dobrej pedikúrke tu v šamoríne?
bola som tuším estetic sa to volá je tam aj kaderníctvo no nič moc 😒 ani mi to nejak moc dlho nevydržalo 😝

angua27
11. sep 2008

janet, dobehni, keď budeš môcť. rada Ťa uvidím.

aruska, ja sa teším s každého úsmevu a pokroku malého a máš pravdu, teraz to už začína byť zábava, keď všetko objavuje a tak. ale aj tak ma prepadajú také myšlienky. snažím sa ich však vyhnať z hlavy. 😉 a dobre dneska vyberte tie tehličky.

erika1983
11. sep 2008

kika nemoooozem muz musi zostat v robote a nestiha dojst teraz mi volal
ja neviem co to je nejako mi to poslednu dobu nevychadza
joj je m ito strasne luto 😢 😢

chruminka
11. sep 2008

caute tak ja som uz doma...stehy vybrate...ziadost na IVF napisana 😉

Kika ja by som rada sla ale som dnes s toho vsetkeho taka unavena ze by som asi nezvladla ani sediet (este ze mame notebok) neuveritelne ze ma najviac boli chrbat.

ale kika ak chodis s malym doobeda na prechadzku rada by som sa pripojila mohli by sme ist napr. na zmrzku....trosku pokecat,alebo aj poobede ja som zajtra cely den sama doma

beznadejna
11. sep 2008

neboli ste náhodou niektorá pozrieť v kulturáku na tých t

rhoch? či zas o ničom ako vždy jeto tam 😀 ?

tilly idete na vinobranie do pezinka? my ho pre dovolenku nestihneme 😠 vždy tam rada chodím

chruminka
11. sep 2008

zuzi kedy je vinobranie?

angua27
11. sep 2008

erička, nič sa nedeje. tak ostanem doma. ☹ 😉 pôjdeme inokedy. ja som len teraz došla z BA, Maťko je strašne mrzutý. ach joj, dúfam, že noc nebude zlá.

adka, zajtra môžeme doobeda spolu vybehnúť, budem rada. chodíme po 10, okolo 10.30, môžeme sa dohodnúť napr. v parku, čo Ty na to? ešte Ti zavolám, keď sa budeme chystať, že ako si na tom, ok?

inak, baby v nedeľu je aj v Šamoríne vinobranie. 😉

chruminka
11. sep 2008

kika ok to mi vyhovuje 🙂 sa tesim

tilly
11. sep 2008

ja dnes úplne umieram, strašne ma bolí hlava, ešteže doma nemáme žiadny ibáč ani nič také, inak by som ho už ládovala, čo ja teda nezvyknem do seba rvať lieky...

angua, neboj, to prejde, inak hocikedy dobehni k nám do mliečna keď je ti smutno, najlepšie aj s malým, my sme vždy niekde tu na ulici 😉 a je tu vždy veselo, to človek hneď príde na iné myšlienky 😉

beznádejná, určite pôjdeme, aj keď neviem kedy je, ale vždy chodíme 😉

chrumi, tak to ešte nevieš, kde je problém.... držím moc moc moc palce na dvojičky z IVF 😀

angua27
11. sep 2008

babuľky, tu máte termín aj program vinobrania v Pezinku: http://www.pezinok.sk/index.php?yggid=subconten...
a tu aspoň dátum, čas a miesto našich slávností: http://www.samorin.sk/index.php?t=a&xp=true&P=i...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre