Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
11. sep 2008

tilly, dík za pozvanie. určite niekedy dobehnem, len mne je blbé neohlásene chodiť. 😅

janne6969
12. sep 2008

Ahojte. Konecne som aj ja tu. Ste mi chybali.
Chrumi super, ze uz mas aj ziadost vypisanu. Ja by som ju mala tiez pisat po laparke.
Vobec sa netesim, lebo som zistila, ze ma budu rezat v piatok a v sobotu ma muzova babka oslavu narodenin. Tak neviem ako to utajim. Nemam najmensiu chut to vysvetlovat svokre 🙄

chruminka
12. sep 2008

jani ty ides na tu laparku kam?

erika1983
12. sep 2008

pekneeeee ranko
😀 😀 😀

chruminka
12. sep 2008

dobre ranko skoro som aj zabudla 😕

chruminka
12. sep 2008

JANI lebo v GF to robia vzdy len vo stvrtok preco by ta mali operovat v piatok? 😒 ,lebo ta oslava v sobotu no ja neviem....mna operovali vo stvrtok a do soboty som lezala,stvrtok piatok bol najhorsi potom sa to zacalo zlepsovat no a v nedelu som uz bola na pive 😵 , v pondelok v praci....

janne6969
12. sep 2008

Aj mne to bolo divne, ale dnes som tam volala, ci sa nahodou nepomylili a povedali, ze nie. Tak uvidim. Takze ak ma rano pustia, tak vecer tu oslavu nezvladam? Boze co si vymyslim?

janne6969
12. sep 2008

Chrumi idem az buduci tyzden.

chruminka
12. sep 2008

jani ja viem si hovorila tusim to je 19.9. a neboj mozno zvladnes mozno ze len ja som taka citlivka...ale fit urcite nebudes predca su to len rany aj ked take mrnave....ja akurat doma premyvam repikom nech sa mi to rychlejsie hoji

janne6969
12. sep 2008

A ty uz si celkom fit? Ja planujem ist v pondelok do prace 😅

chruminka
12. sep 2008

jani aj ja som isla ,len u mna bol problem ze som sa musela terigat busom a v BA MHD (chodievam peso ale az taka frajerka som nebola ),ale zvladla som to....a uz fici skoro ako predtym....este to nie je uplne na 100 % ale pri mojej hyperaktivite staci aj tych 80 % 😉
akurat sa chystam s kikou-angua von tak dufam,ze nam to vyjde 🙂

bezaz
12. sep 2008

hojte babuke
jani sak prinajhorsom ta sklati zaludocna viroza, teraz je jej vela 😀

janne6969
12. sep 2008

Zuzi si vynaliezava 😀 Ale pred Robom nehovor, ze to vies. Bude nasrany, ze som Ti to povedala, a ze jeho rodicia to vediet nemozu.

chruminka
12. sep 2008

zuzi ty mas vzdy take super napady 😀 ,inac sa mas? dokedy este pracujes?Vsak uz sa ti to krati.

bezaz
12. sep 2008

jani jasneeeeee 😀 pred robom ako hrob.. budeme rozoberat nas posahany tlmic na svistovi 😵
chrumi dnes som uz doma, sice este cerpam dofcu.. akurat pomaly vyrazame ku zubarke.. co je pri petovej "laske" k zubarom heroicky vykon.. uz bol 3x na wcku co ma stres 😅

janne6969
12. sep 2008

Chudak malinky. Robo nebol u zubara tiez riadne dlho. A neviem ho tam nijako dostat. Nic na neho nezabera. Ziadne vyhrazky, ze na to moze zomret, albo podobne nebere vazne 😕

chruminka
12. sep 2008

tak babule to su asi ty chlapy vsetci rovnaky moj tiez uz zubarku najaky cas bojkozuje 😒
zuzi a nechces ist aj ty s nami poobede von na kavu trebars teda Jani ak ju mozeme zobrat 😀

janne6969
12. sep 2008

Jejda to bola otazok. Jasne ze ju zobereme. Ak bude chciet. 😉

aruska1
12. sep 2008

caute baby ja mam taku chut mat dalsie babo 😵 normalne by som aj dvojicky zobrala 😅 joooj ale som povedala ze az po skole 😒 takze zatial mozem len snivat 😔

janne6969
12. sep 2008

Ja som si najprv tiez vravela, ze az po skole, ale to som nevedela, ze to nebude az take jednoduche 😅

erika1983
12. sep 2008

ahojte
aj ja mam niekedy soky ze chcem babo ale musi ma to hned prejst az o take 2 roky
Gabi tento tyzden som sa ku tebe zase nejak nedostala
neviem nejako nic nestiham 😖
jani aj ja navrhujem nejaku vyrozu horucky a tak setkychorobi co ta napadnu

chruminka
12. sep 2008

jani neboj vsetko bude len treba mat trpezlivost ako sa hovori trpezlivost ruze prinasa no a kto vie nam mozno babatko 😀

tilly
12. sep 2008

arusi, tak chvilku vydrž a budeme spolu tehu 😉

bez, ozvem sa ti, kedy a ako si doma 😉

bezaz
14. sep 2008

halooo nikde nikto? 😲

chruminka
14. sep 2008

hallo my makame na tej novej spalni 😝

tilly
14. sep 2008

chrumi, alebo v tej novej spálni? aby ste na IVF nemuseli ísť? 😀

my sme sa konečne dohodli na rolldore, aby sme mali kam dať veci, lebo už sa mi to kopí v jednej izbe, po malom mám toho strašne veľa...

bez, ja som na to zabudla, teraz ťa otravovať nebudem, aj keď ideme na prechádzku... ale skúsim ťa zastihnúť v utorok

angua27
14. sep 2008

ahojte, hlásim, že oslava 1. narodenín dopadla super (oslavovali sme o týždeň skôr, lebo môj otec v utorok odchádza na mesiac preč za prácou). dnes sme doobedal zdobili obývačku, po obedňajšom spánku všetkých sme vyrazili do mesta. tie oberačkové slávnosti presunulo mesto z Pomle ku kulturáku a tým pádom tam boli iba 2 stánky s jedlom a dychová hudba. v kulturáku bol aj nejaký program, ale tam vyberali vstupné, takže sme tam nešli. no a po návrate domov sme to rozbalili: torta, darčeky, zábava. Maťko sa skvele zabával a my ostatný tiež. najviac ma potešilo, že mu strašne chutila moja torta. zjedol z nej riadny kus, myslím, že ho podvečer aj bruško bolelo, lebo bol nejaký nervóznučký. ale po masírovaní to prešlo a teraz už spinká. fotky s priebehu sú tu: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tilly
14. sep 2008

jeeeej, no krásne ste oslávili 😉

chruminka
15. sep 2008

tilly vsak ja som tiez tak myslela ze v novej izbe..... 😀
ale este sme nestihli prehodit postele....ja sa nemozem natahovat a uz sme nestihli rozmontovat..... 😒
a dnes sme mali nasich na navsteve....tak neviem kedy prenesieme tie postele... 😖
kika super pozrela som foto....no ten tvoj syncek sa ma! 😵

tilly
15. sep 2008

my sme mali včera domča u našich, tak sme vstali ráno o pol jedenástej a potom sme 6 hodín vkuse...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre