Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
15. sep 2008

upratovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a potom sme boli večer v poluse, tam sme si vyzdvihli malého a kúpili sme mu v kenvele jesennú bundu, strašne frajerskú a zimnú bundu a košelu a vyšlo to 1040 Sk 😀 majú teraz akciu, že nakúp za 2000 a zaplať 1000, tak sme nakúpili harantovi za dva litre a stálo to len liter 😀 😀 taká som spokojná a topánky u baťu sme mu kúpili za 800 🙄 no čo už 😝

angua27
15. sep 2008

tilly, to ste faktu super nakúpili. a aj poupratovali určite kvalitne, keď 6 hodín. 😎
ja sa zajtra chystám na kúpu jesenných topánok pre malého. nejak ma zaskočilo toto ochladenie a Maťko má len sandálky. bože, som to ja ale mater. 😠

tilly
15. sep 2008

angua, to je v poho, domčo mal len tenisky... takže sme rýchlo kupovali aj topánky... v pumukli určite niečo zoženieš 😉

angua27
15. sep 2008

pumukli? to nepoznám. ideme zajtra do BA, odviezť otca a chytám sa do Ikea, takže sa stavíme asi v obuviach v Avione. 😉

bezaz
16. sep 2008

hojte, tak ako ste weekendovali? my sme tiez zurivo pracovali, vcera som skoro cely den zehlila plienky, zdedili sme 70 klasickych stvorcov, tak som ich nachystala pre istotu 😅
od dnes sa ucim obcana 😝
pumukli? ani ja neviem co to je 😲
neviete, kedy sa vracia jarka? musim k nej skocit pre nejake veci pre mimco

janetka
16. sep 2008

caute...
bez: uz sme doma, boli sme v tatrach, vcera sme prisli, bolo super, hned sme si tam zarezervovali aj silvester 😉
dnes idem o tretej pre maleho do mesta? dnes si v praci?
Tie plienky sa ti isto hodia, na papanie, na odgrgavanie, atd.. a potom na umyvanie kupelne, utieranie prachu, atd 😀

pumuli je taky obchod ako je krajcirstvo ihlicka, vedla lekarke, nova budova prilepena na polikliniku, tam maju celkom dobry vyber detskych topanociek a oblecenia v samorine

beznadejna
16. sep 2008

ahojte dievčata
tak ja sa s vami na 14 dni lúčim .ideme odychovať -konečne- do egypta juj tak sa tešim 😀
sa zas potom ked prídeme nebudem vedieť dočítať 😉
angua akého máš zlatunkého synčeka a je to celý ty 😀 tá podoba

tilly koki tolko ste upratovali tak to som ani ja ešte v živote tolko neurpatovala 😀

neviete my poradiť aké sú to priznaky ked sa mi strašne toči hlava a hned ako si dám neičo sladé tak to prejde? 😠

dnes vás ešte budem čitať
tak sa majte krásne ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjte 🙂

bezaz
16. sep 2008

jarka tak sa zastav, som doma 🙂 posli do IP tip, ja by som chcela peta niekde zobrat este pred porodom na weekend..
a vobec netusim, kde je ten obchod 😲 musim sa tade prejst a pohladat
beznadejna priznaky - nizky cukor

janetka
16. sep 2008

bez: a kde ta najdem presne?? hodim tie veci pod kocik a ked vystartujem z domu, tak sa ti ozvem, ok?

bezaz
16. sep 2008

jarka jojo, sme ten hned prvy a jediny vyssi panelak od skolky smerom k vam.. bielo cerveny 😉 zvoncek seligovci

aruska1
16. sep 2008

ahojte, tak ako ste vykendovali?? my sme boli vcera v Topolcanoch na navsteve - dnes poobede ideme k doktorovi lebo Danyho ten kasel a sople nepresli no a zajtra idu Iva operovat - idu mu vysekavat zub ale vraj sa to neda v zub.kresle tak musi ist lezat 😀 tak ako poznam chlapov tak tyzden bude chory, tyzden bude simulovat - no budem mat doma dve deti 🙄 🙄 🙄

aruska1
16. sep 2008

janetka, tilly ako deti zvladaju skolku???

janetka niekedy bud tyzden by si mohla s malym dost na kaficko 😉 uz sme sa davno nevileli - a MAtko musel straaasne vyrast 😵

bezaz
16. sep 2008

gabika prosim ta opytaj sa tej adamcovej, ci nas zoberie.. ked maju stale pokazene telefony a moc sa mi tam neche ist osobne 😅

tilly
16. sep 2008

bezi, daj prosím janetke ten list, díííííííííííííííííííííííík

beznádejná, u nás je to niečo ako predohra 😀 teda kedysi to tak bolo, pri upratovaní sme sa vždy tak rozohnili 😀

arusi, úplne v poho, teda jakubko úplne v poho, domčo sa bez kubka nepohne...

bezaz
16. sep 2008

miska ked nezabudnem 😉

tilly
16. sep 2008

ďakujem 😉

otrasnéééé počko 😠

janetka
16. sep 2008

arus: ok, dobehneme, dufam, ze sa pocko umudri, mohol by mi matko prespat v kociku a ja si uzit kavicku ... snivajte s nami, co? 😉
hej, skolka, v pohode, zatial unas ani jeden zadrhel, rano uz uteka dolezity ako tatik, lebo idu spolu autom a vyteseny cely

bez: ok, ved mame telefony keby daco

tilly: a vraj vzrusujuce je to potom na novych miestach, mozte k nam prist upratat, rozohnili by ste sa dostatocne + nove miesto... to by bol ...... poriadok 😀

tilly
16. sep 2008

babyyyyyyyyy, mne je strašná zimaaaa, ☹ úplne mrznem, brrrrr

janetka, hahahahahhahahahahahha, až tak v januári, vo februári, OK? to by sme už aj tak mohli začať aj plodiť, aj keď teda ja som povedala, že až keď pôjde domčo do školy, ale to už bude mať starý po 40tke 😝
a cez leto rodiť nechcem, čiže otehotnieť môžem až tak vo februári 😀

janne6969
16. sep 2008

Tilly to su ale plany. Inac aj u nas sa da upratovat 😀

bezaz
16. sep 2008

miska a potom kludne mozete pokracovat aj u nas 😀 s upratovanim samozrejme 😵
ja mam na sebe uz aj sveter, aj caj by som si navarila, keby som nemala brutal kyselinu 😝

tilly
16. sep 2008

u nás sa dá tiež upratovať a keďže krpec rozhadzuje, tak pochybujem, že sa dostaneme mimo domu 😀

erika1983
16. sep 2008

no aj my sme vcera poupratovali a uz mam pekny poriadok az na nejaku nepoupratovanu postel
no kosa je poriadna
my sme boli na svadbe v sobotu no poriadne sme si zatancovali bolo suuuuuper
no aj daaka mrcha na mna leze kycham, soplim, hrdlo ma boli , no citim sa pod psa
😝

tilly
16. sep 2008

erika, teraz budú všetci chorí, čakám aj krpci, že nám tento týždeň zostanú doma...

janne6969
16. sep 2008

Ja sa zatial drzim. Keby mi neopuchol moj zub mudrosti, tak ani neviem ze som. Ale mna musi stale nieco boliet, cize pohoda.

tilly
16. sep 2008

janne, o zuboch mi nehovor, au au au, tiež ma jeden bolí, vypadla mi plomba a umieram, ale kedy sa dostanem k zubárovi...

bezaz
16. sep 2008

my sme boli u zubarky v piatok, zvladol to hlavne peto na jednotku, sa strasne boji zubara 😀
janiii dnes o kolkej mame prist? teda ak plati este stale pozvanie, nieze tam budeme navyse 😅

tilly
16. sep 2008

kokso, mne sa tak nechce robiť, ani ťukať do klávesnice neviem, také mám zmrznuté prsty... ale zabávam sa na správe z histológie toho môjho plodu...

janne6969
16. sep 2008

Zuzik ty si ksicht. Jasne, ze plati. Pridite tak okolo siedmej. Skor to asi nestihneme. Dnes sme predali auto, tak musime ist papiere vybavit a tak.
Miska a co pisu?

tilly
16. sep 2008

samé cudzie slová 😀 choriové klky so slabo vyvinutým cievnym systémom a ešte pár kravín, jasné, že nič poriadne...

tilly
16. sep 2008

a ktoré auto ste predali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre