Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
22. sep 2008

janetka, arus: ja môžem aj vo štvrtok, prispôsobím sa. 😉

erička: jasko, môžeme dohodnúť stretko. zajtra asi nie, keďže ideme do BA a ešte neviem či doobeda, alebo poobede. ale ak teda asi padne streda u arusky, tam by som vtedy došla.

a čo sa týka stretka všetkých ja som za. mám trošku deficit spoločnosti. 😉 😀

tilly
22. sep 2008

erika, tá oberačka, to je tiež dobrá posilka, janne, bez, aj tam ste mohli manželíkov poslať, majú to na čerstvom vzduchu, posilujú či vlasnte posilňujú 😀 a určite by sa aj nejakým vínkom alebo pifkom posilnili 😀

bezaz
22. sep 2008

miska moj abstinent by cely cas frflal, ako to strasne neznasa a pod 😀
baby tak som dopadla, ze mam vlastny glukomer a cukrovku ako vysitu 😝

chruminka
22. sep 2008

ahojte , ako ste sa rozpisali 🙂 to je fajn
a to stretko by sa veru hodilo ale ked tak fakt v podkove ...som tam bola papat dva vikendy po sebe (oslavujeme same 30-tky 😵 ) a varia tam ovela lepsie...

Erika na kavicku mozu prist po 17:00h aj bezdetne? Ale ja sa s malou rada zahram 😀 ani o nej nebudes vediet 😉 .

angua27
22. sep 2008

bez, to je blbé s tou cukrovkou. ale tú chvíľku to už hádam nejako vydržíš. drž sa dievča, je to hlavne pre to malé.
ja som za podkovu všetkými desiatimi. ešte som tam síce nebola, ale mám to z domu na skok. 😀

tilly
22. sep 2008

bez 😲 no to je blbé, ale to pôrodom skončí, nie? tuším porodíš tiež také obríča ako ja 😀 keby náhodou ešte niekto nevedel (o čom pochybujem), tak domčo mal 4440g a 55 cm pri narodení 😀 , ale ja som cukrovku nemala, teda aspoň mi ju nezistili, ale ani teraz nemám, na jar som bola na glukotestoch, fuj, ble
a nikto by ho nenútil piť, hlavne, že by kopal 😀

janne6969
23. sep 2008

Baby zdravim.
Zuzi to je blbe s tou cukrovkou. Ale uz finisujes, tak to nejako vydrz.
Ako bude s tym stretkom? Kedy? Ja som vcera nestihla, lebo som prisla o deviatej domov od svagrinky, kde som povodne chcela ist na desat minut 😅
Tilly Domco bol teda ozaj obrovsky 😀

erika1983
23. sep 2008

ano bez veru drz sa
mo chrumi jasne ze mozes dojst aspon mi postrazis malu, lebo konecne janci doneisol domov detstku tak mame plno krabic na chodbe takze program mame uz spraveni skladanie a skladanie ale aj sa uz tesim uz bude detska komplet a aj obyvka ale casom aj tam chcem vyhodit sedacku lebo mi lezie na nervy
no tilly to bol poriadny obrik 😀
a aja ja som za podkovu uz by som si aj dala nejaku dobrotu
no tak hodte termin ja tento tyzden mozem hoci kedy

janne6969
23. sep 2008

Tak ja som za ten stvrtok. Kdo je za? Stvrtok o siestej.

erika1983
23. sep 2008

no ja skor ako o 20:00 nemozem a stvrtok je ok

janne6969
23. sep 2008

Kokso to je dost neskoro. Ale co uz.
Kdo dalsi?

bezaz
23. sep 2008

ja teda neslubujem, lebo o 20.00 je pre mna uz dost neskoro.. aj na jedenie aj na stretanie.. 😅

erika1983
23. sep 2008

no tak este by som mozno mohla aj okolo 19:00 ale len ked sa moj muz postara o malu

aruska1
23. sep 2008

ahojte,

janetka stvrtok piatok mam skolu tak jedine zajtra

a k tomu stretku dajme tak okolo 18,30 - 19,00 ak mozeme

janetka
23. sep 2008

erika: Kde ste kupovali detsku - nabytok?
ja stvrtok neslubujem, operativne sa zariadim podla manzela 😉
arus.. tak zajtra relativne by sme nakoniec mohli.... a ty kika?

janne6969
23. sep 2008

To by bolo najlepsie. Okolo 18:30 a erika pribehne neskorej, ak to nebude stihat.

tilly
23. sep 2008

my vo štvrtok asi pôjdeme preč, takže do piatku tu nie sme, ale nie je to na 100%, ak by sme boli doma, tak určite prídem

erika1983
23. sep 2008

no ahojte tak ja sa pridam asi neskor ale uz sa tesim sa 😀

chruminka
23. sep 2008

caute
Bez no presne ako pisu baby uz to dobojuj 😀 mas to uz len za par

mne to vo stvrtok asi nevyjde 😒

bezaz
23. sep 2008

baby tak uz ma za sebou 3 merania, este dve, jedno po veceri a jedno o 3 😲 v noci.. zatial hodnoty vyzeraju celkom ok, tak snad nedojde k najhorsiemu
ozi pravnicky nase dieta neznasa zavazkovopravne vztahy, ked som sa ich ucila, islo ho roztrnut od jedu 😵

angua27
23. sep 2008

aruska máš IP. janetka mne zajtrajšok vyhovuje. prídeme medzi tou 9.30 a 10.
add štvrtok, ja by som tiež prišla neskôr. Maťko ešte nie zvyknutý na ukladanie od kohokoľvek iného ako odo mňa a chodí spať okolo 19. takže ja až tak o 19.30. dúfam, že tam ešte niekto budete. 😎

janetka
23. sep 2008

kika, aruska: ja nestiham nakoniec tento tyzden,z ajtra ideme do BA.. pre mna je to velky vylet.. 😀 takze ja az next week

janetka
23. sep 2008

bez: neboj, ked si teraz budes davat pozor na sladke, tak to dobojujete v pohode....

aruska1
23. sep 2008

v pohode, ak pridete tak pridete ak nie tak nie - ale tesime sa - a janetka tak sa stretneme bud tyzden - 🙂

inak vo stvrtok mam 6hodin trestu a piatok 6hodin občana 🙄 🙄 🙄

aruska1
24. sep 2008

angua - zobral mi muz do prace mobil - teda nahodou som si nechala celu kabelku unho v aute tak nemam mobil - dufam ze to najdete, nemame zvoncek tak vas budem vykukat alebo pojdeme v tom case na ulicu s Danym 😵

aruska1
24. sep 2008

angua -aky mate kocik????

janne6969
24. sep 2008

Dobre ranko. Zasa to vyzera biedne s tym stvrtkom 😅

aruska1
24. sep 2008

aj u mna to vyzeraaa zle

erika1983
24. sep 2008

ahojte
no ja dojdem
gabi a ty dojdi tiez aspon si das kavicku a porozpravas co nove v skole
my sme vcera do polnoci montovali detstku a do obyvky stenu susedia mali radost 😅 😅 este do detskej nam chyba skrina a uz oto bude ok
cez vikend to dokoncime

aruska1
24. sep 2008

erika daj nejake fotky detskej nech vidime ako to vyzera 😉
neviem este a kde a kedy ma to stretko byt?? Neviem ci mi to vyjde - ale pokusim sa aspon na hodinku prist - tesim sa na vas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre