Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
24. sep 2008

Tak plan bol o 19 v podkove, ale neviem kdo pride. Nemam uz prehlad.

tilly
24. sep 2008

bez, ja keď som sa učila rímske právo, tak ma išiel rozkopať a potom na skúške ma skoro rozkopal, samozrejme, že som ju neurobila 😠 😀 hlavne pater familias sa mu nepáčil...

dajme stretko na budúci týždeň 😉 😅

erika1983
24. sep 2008

mozme aj tento aj buduci co vy na to
no zatial okolo 19:00 podkova a dojdem ja, kika, janne, a uz ani neviem kto dalsi
dufam ze nas bude co najviac 😀

janne6969
24. sep 2008

Tak dobro. Pridem aj ja. Teda aj tam nebudem sama 😅

tilly
24. sep 2008

môžme aj každý týždeň 😉 😀

erika1983
25. sep 2008

ahojte
tak nejako to tu vymrelo kde ste vsetky????
no fotky este neposlem lebo to este nie je hotove ale ked bude tak jasne ze poslem

janne6969
25. sep 2008

Ahoj. Ja som nahanala vcerajsi den, doteraz 😀
Ale uz zijem dneskom.

tilly
25. sep 2008

ja som si dnes niesla 2 mil v kabelke 😀 to bola drahá kabelka 😀 a ani kožená nie je 😀

janne6969
25. sep 2008

Ze som to nevedela skorej. By sa oplatilo ta aj prepadnut 😀

angua27
25. sep 2008

ahojte babuľky,
aruška, sa Ti ospravedlňujem, že sme včera nedošli. aj som Ti písala SMS, ale mohla som, keď si nemala mobil. 🙂
mali sme otrasnú noc, Maťo milionkrát hore. no a mňa cez deň zdrabila chrípka. najprv som myslela, že som unavená z noci, ale na obed som blinkala a bolo mi furt horšie a horšie. našťastie tu bola cez deň segra a poobede prišla mama, tak mi pomohli s Maťkom. neviem ako by som to sama zvládla.
takže babuľky, dnes určo neprídem, ešte stále ledva sedím, najlepšie mi je v polohe ležmo a nechcem vás nakaziť. tak si to užite dnes. 😉

tilly
25. sep 2008

juuj, angua, skoro sa uzdrav...

ja neprídem dnes, už sme v ba a nevrátime sa do šamorína, aj domča sme hneď ráno brali do BA

erika1983
25. sep 2008

no dobre tak to vyzera tak ze to nehame na buduci tyzden ale mali by sme si to upresnit uz teraz ze na kedy to dame

janne6969
25. sep 2008

Tak buduci tyzden vo stvrtok? To mozem 😀

tilly
25. sep 2008

jaaaj, utorky a štvrtky nieee 😀 😅

erika1983
25. sep 2008

aj ja mozem podla vsetkeho a ani nejdem v piatok do prace tak ze super 😀 😀 😀

aruska1
25. sep 2008

ahojte baby, tak prave som si dnes vybrala temu na diplomovku - som si dala z pracka - starostlivost zamestnávateľa o zamestnancov 😀 😀 😀 jaaaj v tom som doma tak dufam ze to bude pohoda - pracko mame len tento rok tak snad tam niesu ziadny kreteni ako na spravku

aruska1
25. sep 2008

a co ze nejdes do prace?? Kam zasa idete s Jancim???
Ja by som teoreticky mohla, len upresnite kedy a kde 😀 tesim sa 😀 - inak baby z mliecna nebudeme chodit behat tak na 15-20min vecer okolo 20teh??? by som isla ale samej sa mi moc nechce

janetka
25. sep 2008

aruska: inak sme nad tym rozmyslali, da sa tu behat na tom skolskom dvore pri gympli... ale ja som dost leniva... poradim ti kto chce stale behat.. tilly 😝 urcite sa prida k tebe.. a mozno aj ja obcas

erika1983
26. sep 2008

no ahojte behacky 😀
no ideme na vikend do debrecinu tak sa uz tesim a musim trochu aj poupratovat .
Uz mame hotovu detsku uz len lampa a je to ok

gabi buduci tyzden nedobehnete???

aruska1
26. sep 2008

dobehneme niekedy poobede
teda k vam sa da len navecer, tak niekedy dohodneme vecer

erika1983
26. sep 2008

oki dobehnite dnes tu bola inac lubi boli sme na skok u nas pozrela detsku 😀
zajtra ideme pozarat auto tak mozno budeme mat konecne auto
😅

tilly
26. sep 2008

behať, cvičiť? ja sa hlásim 😉 min. 20 min denne pohybu a kilečká pôjdu aj samé dole 😀

janetka, dík za originálny darček 😉

erika, aké autíčko ste si vybrali, kde ste ho boli pozerať?

aruska1
27. sep 2008

tilly tak kedy zaciname?? V pondelok o 20,00 moze byt??

janetka
27. sep 2008

tilly: nem zac 😉

baby, ja som dnes vecer, ci podvecer taky zazila ako uz dlho nie, sused organizoval gulasparty, tak sme tam sli poobede a moj manzel uz 15 rokov vegetarian... sa doma pre istotu najedol soje a ryze, tym, ze montoval lietadielko,t ak to jedol studene a rychlo, dosli sme na party, on totalne prejedeny, pozeram plna miska gulasu pred nim, samozrejme bez masa, ale aj tak, ani to nejedava... potom hned kolacik, kava.. zrazu ze je mu zle, sedel s detmi na trava a po pol hodke dojdem za nim, on biely, uz nevladal ani do ich obyvky prejst, kokos, ja ze infarkt, pootom sa vyg..l a lahol si, tlak vysoky jak slak... o chvilu bol pri nas, on frajer si musi zapalit cigaretu, isla som malemu urobit kasu, pridem, jeho nikde, vraj zas zle... nevladal ist do auta... matko mi zaspal, kubko total unaveny, plakal a jedoval sa uz za vsetko, samozrejme ako sme dosli domov mi zobudil hned matka... tillyman doviezol po polhodke manzela domov, tak som ich vsetkych ulozila spat, s tym, ze je uz isto minimalne jedenast hodin, kuknem na cas, ze 20.15 😕 akoze citim sa ako po preflamovanej noci, dufam, ze dozijeme seci rana a na vsetko zabudnem

tilly
28. sep 2008

arus, v poho, môžme aj v pondelok 😉 v utorok je aerobic na školskej 😉

tak včera bola party do 1.30 a dnes sa ťahá znova 😀

aruska1
28. sep 2008

oka tak zajtra o 20:00 ideme behat?? Tesim sa - v utorok kde aerobik??? A chodis tilly??? Pojdem s vami teda aj na aerobik - ak budem v utorok doma lebo budem v BA a neviem kedy dolezem dom

angua27
28. sep 2008

ahojte babuľky,
vidím, že sa tu organizuje cvičenie. tak veľa zdaru. 😉
a čo to stretko? má niekto záujem?

tilly
29. sep 2008

jasné, chodíme v aerobic, len janetka je lenivá 😀 v utorok a vo štvrtok na školskej, v pohode sa pridaj, ešte jedno miesto by sme mali mať voľné, podľa toho, koľko detí (tých trošku väčších) budeme so sebou brať 😉

stretko by sme mohli dať, teda okrem utorka a štvrtka, v pohodke aj dnes 😀

tilly
29. sep 2008

inak, momentálne som akože na školení... ale musela som odtiaľ zdrhnúť, lebo starý dal svoje auto do servisu, tak som mu musela doniesť svoje a už sa mi tam nechelo ísť, tak som si na chvilku odskočila do roboty, ale po obede tam musím ísť, lebo teraz ráno sme mali právo, ale poobede budú dane a účto, čomu vôbec nerozumiem, tak tam budem musieť ísť počúvať a učiť sa 😝

angua27
29. sep 2008

ahojte, ja som za stretko kľudne aj dnes. kto sa pridá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre