Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
23. okt 2008

gabi praveze ja by som brala este par dni, koli statnici nemam kopec veci nachystanych, ale prdim na to, co stihnem, to stihnem, ostatne mam v pazi 😀

janne6969
23. okt 2008

Dobre ranko. Zuzi spravny pristup. Ved oprane a pozehlene mas, tak ostatne je druhorade 😉

bezaz
23. okt 2008

jani ani nemam, ale este musim nachystat autosedacku a uz na to kaslem 😉

janne6969
23. okt 2008

A ako nachystat? Ved si uz oprala to vnutro, ci nie?

bezaz
23. okt 2008

hej, len este ju musim vyutierat od prachu a asi uz dat do kufra.. nemam zbalene veci pre mimi k nasim, resp do porodnice, ani vlastne neviem, co mu bude treba a v akych mnozstvach, napisat si porodny plan.. kociar je este stale pod vrstvou prachu od petovho burania, ale to asi necham na neho, nech sa s tym vytrapi 😅

aruska1
23. okt 2008

bezi to je vsetko jedno, nech sa trochu posnazi aj chlap ale ved este nejaky ten den mas cas. A neboj vsetko stihnes a statnice mas uz vsetky???

bezaz
23. okt 2008

gabi ved hej, len mu nedoverujem, ze to spravi poriadne 😀
este mi ostalo spravko 😝

aruska1
23. okt 2008

no bezi to asi ziadna zena neveri tomu ze muz dokaze cokolvek spravit lepsie ako sama zena 😀 😀 😀

spravko fuuuj - ja som spravko na 3ti krat spravila 😀 😀 😀 (kedy to mas?)

inak pomaly sa zacinam ucit na skusky, mam des z obcana2 - Dulak je mi strasne nie po chuti

kira0039
23. okt 2008

ahojte 😉

janne6969
23. okt 2008

Ahoj. 😉
Juj ako sa mne snes nechce pracovat 😔

kira0039
23. okt 2008

to ani mne veru...nic sa mi nechce

janne6969
23. okt 2008

Kira ty uz si doma na materskej?

tilly
23. okt 2008

mne sa tiež nechce pracovať, hlavne keď som doma, mám rozrobených kopec vecí 😝 a najhoršie, keď ľudia nezdvíhajú telefóny a ja potrebujem urobiť ponuku, kurnik šopa 😠

kira0039
23. okt 2008

nie, nie som.. 😉
vlastne nemam trvaly pracovny pomer, kedze len v july som skoncila vysoku. popri nej som mala pracu (na polovicny uv.) a tak som pri nej ostala

kira0039
23. okt 2008

baby,
v BA pri nivach je velky napis QUELLE:...vraj je tam aj predajna ...
neviete nahodou ako to tam funguje? od kedy do kedy su otvoreni a tak?
mam u nich vyhliadnute jedny tehu nohavice (strasne sa mi pacia),ale nerada si objednavam cez net.
Inak, mate skusenost s objednavanim z Quelle? velkosti a tak? ci vsetko sedi...

angua27
23. okt 2008

kira, ten obchod Quelle v BA je vlastne normálny obchod. ale nečakaj, že tam majú všetko. je to vlastne také vypredávanie toho, čo sa dlho nepredáva. ☹ ale občas sa dá naraziť aj na dobré kúsky. ja mám z Quelle iba dobré skúsenosti, čo sa objednávania týka. veľkosti mi zatiaľ vždy sedeli a veci boli kvalitné. 😎

kira0039
23. okt 2008

🙂 tak to som rada..akurat, som si pozrela dorucenie..vraj to trva tak 3-4 tyzdne a to by som nerada este tolko cakala 😒 ...dovtedy mozno aj porodim 😀

janetka
23. okt 2008

kira, ak ti mozem poradit, zbehni do avionu v BA do C&A a nakupis super tehu nohavice, ja som mala odtial aj rifle v akcii za 500 a super som ich vynosila, potom som mala dalsie 3 z c&acka, a bola som s nimi maxi spokojna. a maju tam asi aj najvacsi vyber.

aruska1
24. okt 2008

dobre ranko, dnes nam aj slniecko zasvieti 🙂

janne6969
24. okt 2008

Dobre rano. Myslis? Mohlo by. dnes je to 2 mesiace so vianoc 😀 😀 😀

kira0039
24. okt 2008

janetka:
dakujem za info...
predosle tehu mam totiz z ma-ma obchodu pri zimnom stadione...ale uz su na toto pocasie nevhodne a zacina to byt surne 🙂 (akurat tam sa mi teraz nic moc nepacilo).
takze avion c&a 😉 , vyborne, skocime tam este dnes.

bezaz
24. okt 2008

kira ja som si jedny tehu gate kupila aj tu v samorine v alexovi.. a su superove 😉
veru, idem dat asi prat, ked to slniecko takto vykuka 😀

kira0039
24. okt 2008

bezaz, ja som dala prave teraz prat 🙂
na zaklade info od arusky1 ...cakam na slniecko 😀

janne6969
24. okt 2008

Tak v BA ziadne slnko 😠

janetka
24. okt 2008

bez: v alexovbi maju take slusacke viac, a straasne drahe... od 1500, nie?

bezaz
24. okt 2008

jarka slusacke? nie normalne rifle.. tie moje stali myslim 1400.. co je normalna blavacka cena 😉

kira0039
24. okt 2008

slusacke neslusacke..ja som si kupovala aj aj a obe ma vysli nad 1300 SK...
obchod s tehotenskym oblecenim a detskymi potrebami je druhy najlepsi biznis (po krcmach) 😀

janne6969
24. okt 2008

Veru. Velmi je to drahe a ked si este uvedomis, ze to odnosis len par mesiacov, no tak konec 😕

kira0039
24. okt 2008

ved prave... mna to len nahneva...aj teraz, ejdnoiducho potrebujem ich ale ide ma slak trafit co su si schopni vypytat za jedny gate ! 😠

bezaz
24. okt 2008

kira ked vydrzis a ja coskoro porodim, tak ti mozem pozicat jedny moje.. teda neviem ci by ti nejaka 40-42 bola dobra 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre