• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

26. februára 2017 
no ved..uz nevydrzim a myslim ze ani velkost nie je vyhovujuca (36-38)...ale dakujem..idem si kupit, to j ejasne, len ma poburuje ta drzost a este aj to, ze za tie peniaze nic vynimocne "pekne"
24. okt 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to slnko sa asi nekona nakoniec :angry:

nic sa mi nechce, ani ten obchod sa mi nechce ucit - beziiiiii :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. okt 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska obchod je v pohode, pokial sa nemusis ucit financka :wink:
kira a druhe rifle som si kupila v cinskom obchode u nas v PD za 450,-, fantasticke :grinning:
24. okt 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: bezaz...tak to zavidiiiiim
24. okt 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beziiiiii, mám na teba jednu big prosbu :grinning: keď si tak už urobila toho občana, neposunieš mi za slušnú cenu materiály? :wink:

a ešte jednu otázku a to, že kto vám robil tú vstavanú skriňu a za koľko? teda bola to dobrá cena?

alebo baby, nepoznáte nejakého stolára z okolia šamorína, čo robí dobre a relatívne lacno? lebo náš stolár berie objednávky na koniec januára :confounded: spodok sme mu dali robiť, ale na rolldor do hosťovskej a detskej sa mi čakať nechce
24. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ja mam kamoska co pracuje s komandorom ale robi to sam -tak ked chces dam ti kontakt do IP, je relativne lacny
25. okt 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska obcana v pohode posuniem, mam vypracovane otazky {samozrejme bezodplatne}, len musim ti povedat, ze je lepsie sa ucit z knihy, hmota - Lazar, proces - ta nova ficova+OSP+exekutorsky a notarsky poriadok, rodina - Lazar.. pravo dusevneho vlastnictva mam vypracovane, len to je taka besna oblast prava, ze u nas ludia, co si to vytiahli, tak vsetci vyleteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
skrinu nam robil jeden stryco z BA, oni to chodia uz len montovat, my sme spokojni.. dodavka cca 2tyzdne aj s namontovanim.. ta velka skrina v spalni, co je do L, 135x270 ci kolko to bolo nas vysla 30, mam vnutri aj vytahovacie kosiky
25. okt 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: aj mne daj, sice ja chcem az tak po novom roku
25. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha, tu sa u kzadeho vo velkom preraba...robiii :grinning:
esteze my to mame za sebou ... nezavidim...hocijaka malickost sa v dome ide robit, vzdy je z toho neporiadok.
25. okt 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a dievcataaaa.....Pekny WEEKEND vam prajem :wink:
25. okt 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arus, bezi, hodte kontakty do IP, môj stolár brutálne nestíha...
25. okt 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.
Dnes je zasa hnusne vonku. Ani do obchodu sa mi nechce. Asi uvarim nieco z mrazaku :wink:
26. okt 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne aj ja rozmýšlam nad tým mrazákom :grinning:
chcela som urobiť zemiakové pagáčiky ale ako som ráno zistila nemáme zemiaky a nejak sa ani mne do obchodu nechce ist
skúsim počkať kým sa priatel zobudí či by sa jemu nechcelo :slight_smile:
janne a čo ti tak skoro horé?
26. okt 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč aj my sa chystáme wc prerábať všetko je už kúpene len čakáme kym budeme mať viacej času :grinning:
26. okt 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No muzo isiel na ryby a zobudil ma. Tak teraz pozeram telku. Juj nastastie aj my uz mame poprerabane aspo na nejaky cas :wink:
26. okt 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ze ako to, ze nezavolal peta :grinning:
26. okt 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj moja tak to ja neviem. :sweat_smile:
Boze musim ist do obchodu pre ryzu ale nevein sa k tomu donutit. :frowning2:
26. okt 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj muz bol na rybach :pensive: :pensive: :pensive:
26. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.
Juj aky je dobry ten posun casu. Som nemala rano problem vstat :wink:
27. okt 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme boli ráno o siedmej hore, len potom tie cirkusy... domčo si povedal, že chce pozerať psíčka a mačičku... ach jo, obdobie vzdoru je blbé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj prave tlaci parky
:grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata..
tak? aky ste mali vikend?
my celkom fajn. krstny syn mal 2 roky, tak bola vcera oslava :slight_smile:
skoda len, ze to pocasie nam nestuplo blizsie k aspon 18 stupnom..chladno bolo :unamused:
27. okt 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz bude len zimsie a zimsie. Ale ja som celkom rada. Tesim sa na sneh :grinning: Budem sa gulovat :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, sneh aj ja lubim :slight_smile:
dufam, ze tento rok nieco bude
27. okt 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si to na tento rok vybavila :grinning: Tony snehu :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: super...krstniatku chcem kupit sanky... riadne si to uzijeme :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne, nestraš, ja chcem 20 stupňov a od marca už len teplejšie :grinning: ale tak od 19.12-10.1. môže snežiť stále, teda každú noc a cez deň nech je pekne slniečko :grinning:
a 11.1. by sa mohlo začať oteplovať a potom už len teplúčko a teplúčko
27. okt 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, dnes sme vstavali strasne skoro a malemu sa nechce spat teraz tak cakam kedy mi zaspi tuna na sedacke

janekta nejako nestiha sem chodit, co sa stalo???
28. okt 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arus, janetke sa nič nestalo... asi nestíha, keď má kubka v škôlke :grinning:
28. okt 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte baby, bývam v Kvetoslavove /pri Šamoríne/ a rada by som začala chodiť na aerobik v Šamoríne, neviete mi prosím Vás poradiť býva tam niekde? majú nejakú webovú stránku? alebo prosím dajte mi nejaké info. Len s aerobikom nemám skúsenosti tak ak by sa dalo také cvičenie kde nechodia samé profíčky, lebo to by som sa nechytala :stuck_out_tongue_closed_eyes: potrebujem len zhodiť pár kg :wink: za každú info vopred dakujem
28. okt 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok