Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
20. dec 2007

aruska a kde chodis na squash? aj ja sceeem 🙂
teda pisomka ok? co ta caka najblizsie?

aruska
autor
20. dec 2007

jeeje dosla mi uz prihlaska na vystavu do Trencina - tak zasa sa bude holka predvadzat, dufam ze teraz nepohorime 😎

aruska
autor
20. dec 2007

co to zasa nejde??? 😠

chruminka
20. dec 2007

Caute ono to asi teda zblblo tu a ja som si myslela ze mi nemci zablokovali stranku.Cely den som na nich nadavala 😀

bezaz
20. dec 2007

aruska ale co s tym squashom? haaa?

aruska
autor
20. dec 2007

beźaz v samorine pri cintorine co je ta Olympia squash center.
Najblizsie mam to EU spravne pravo, potom trest a potom este obcan - proces (nechapem dali nam proces bez hmoty - to akoze si nevsimli tak zasa bud semester pokracujeme s hmotou) 😎

janne6969
20. dec 2007

Baby od buduceho mesiaca ideme na to.. Tak ak sa podari, tak budem kocikovat este skorej, ako som cakala 😀 😀 😀
Juj len nech sa podari 😵

aruska
autor
20. dec 2007

janne drzime palce
😵 😵 😵

janne6969
20. dec 2007

Dakujem. Tesim sa. Myslis,ze treba po vysadeni tabletiek nejako cakat? Alebo mozeme ist hned na to?

aruska
autor
20. dec 2007

tot ja neviem, mna operovali na endometriozu a doki mi povedal ze pravdepodobne nebudem moc mat babo alebo velmi tazko - no a potom som musela chodit na take hnusne injekcie do brucha a bum o tri mesiace som bola tehu - doktor ani sam nechcel verit ked ´pozeral UZ 😀 😀 😀 😀 😀

bezaz
20. dec 2007

aruska a kde pri cintorine? tam medzi panelakmi? teda asi 20m od mojho baraku?
jani mne povedala doktorka, ze 3mesiace ocista, ale nic sa nestane, ked sa to hned "stane" 😉

aruska
autor
20. dec 2007

bezaz ako ides od kulkuraku k cintorinu tak hned za cintorinom to je taka 4poschodova budova a velkym je tam napis ze OLYMPIA SQUASH CENTER - ale su tam len 2 kurty tak niekedy treba rezervovat 🙂 ale mne sa lubi 😵

janne6969
20. dec 2007

Bez nevies kde je to? Ako ked ides k tomu malemu kruhacu na konci. Aspon teda myslim.
Ale viem ktora je to budova.
Tak ja cakat na ocistu nebudem. Ja zacinam hned po dojedeni tohoto mesiaca. Alebo ze by som ich uz vobec nejedla? To mozem? Tak uprostred prestat?

bezaz
20. dec 2007

a kolko sa plati? nepotrebujes partaka?

aruska
autor
20. dec 2007

40 pozicanie rakety, 10 pozicanie lopticky a kurt podla pohodiny - 240 az 270 SK - tak na osobu 160 SK cca

janne6969
20. dec 2007

Bez a kedy idete na tie trhy?

aruska
autor
20. dec 2007

ja chodim raz tyzdenne, ale po skuskach chcem aspon 2x a je tam aj aerobic pondelky a stredy myslim ale tam som nebola - chodi nejaka cvicitelka za BA a vraj to stoji za to

janne6969
20. dec 2007

To ma tesi, ze je v Samorine aj nieco ine ako to fitko na Skolskej. Ja teda az odrodim 😀 budem tiez chodit cvivit. Som ale vtipna, ze? Ved este ani tehotna niesom.

erika1983
20. dec 2007

no ahojete
ja som prestala brat tabletky a hadam tyzden na to motehotnela
a kludne mozes prestat aj v polovici
ja by som chodila na ten aerobik
mozno na novy rok ale ked ja nemam komu nechat malu

janne6969
20. dec 2007

Tak super, prestavam uz dnes 😀

erika1983
20. dec 2007

drzime palce janne
buduci rok kocikujeme
😀 😀 😀

tilly
20. dec 2007

baby, tak kedy začneme chodiť cvičiť? fuj som ako prasa a po vianociach budem ako sviňa, takže od januára začíname? ale ja môžem len v pondelok a utorok (to sú dva dni, kedy mám chlapa doma, inak nemám kam dať zlobra, jedine, že by som ho na tú hodinku a pol šupla k janetke 😉

aruska
autor
20. dec 2007

tilly jo mozeme po sviatkoch ja som tiez ako spekacka 😀 😀 😀

aruska
autor
20. dec 2007

ja sa chystam po skuskach chodit 2x na squash, aspon raz na aerobik 😀 ale neviem kolko mi to vydrzi

erika1983
20. dec 2007

mne staci asi aerobvik
aj ja budem chodit na novy rok
😀 😀 😀

tilly
20. dec 2007

no kočky, treba so sebou niečo robiť, teda so mnou, lebo to je strašné, táto zima, to len kysnem, keď bolo normálne počko, tak sme aspoň po vonku lietali, ale teraz len žeriem a žeriem a trampoška mi stojí vonku a nemôžem sa vyskákať 😠

bezaz
20. dec 2007

baby tak podme cvicit, ja som po svadbe veselo zacala priberat spat krvopotne zhodenych 15 kil 😝

tilly
20. dec 2007

OK, tak od januára?

erika1983
20. dec 2007

ano od januara
😀 😀 😀

tilly
20. dec 2007

😀 😀 ale od 2008 😀

no, idem do tejto kosy, pes potrebuje ísť von, malého idem naobliekať, hodiť do fusaku, seba idem nahodiť a fičíme, zatim pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre