Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
28. okt 2008

aruska: no akosi furt nieco robim a nestiham citat poriadne MK 🙂 a hlavne maly mi spi v pracovni dopoludnia, a jakubkov NB je dost pomaly, tak preto tu nie som tak casto a potom ked sa maly zobudi, tak zas uz nemam cas

tilly
28. okt 2008

mkg, no tu všade cvičia samé profíčky...

mkg
28. okt 2008

tilly? to myslíš vážne??? ☹

janetka
28. okt 2008

mkg: nechodis nahodou obcas do samorina aj do MC?

aruska1
28. okt 2008

janetka booze jedneho dietata sa zbavi a nema cas - no to je hruza.

Nam v sobotu nastupuje majster na tehlicky - tak sa to konecne pohne sa tesim ako mala.

tilly
28. okt 2008

nie úplne profíčky, ale také baby, čo chodia pravidelne, tu v šamoríne je to bieda s cvičením, pritom je tu kopec báb, čo by chodili cvičiť, len skrátka nie je kam... 😠

mkg
28. okt 2008

no to ma mrzí, že s tým cvičením je to tak... ☹ janetka MC? no to ani neviem kde tam je? a ani neviem či by som mohla ked som neni zo Šamorína 😒

janetka
29. okt 2008

mkg: jaj to som si ta poplietla, minule tam bola jedna kocka z kvetoslavova s chlapcekom 😉 Je to na polovnickej ulici a moze tam ist hocikto, vstupne 20 na dieta 😉

janetka
29. okt 2008

www.babaklub.sk

bez: uz rodis?

tilly
29. okt 2008

zohnať majstrov, to je normálne umenie...
taký obyčajný robotník, ktorý ani nemá nejaké zameranie, len murár, alebo pomocný robotník zarobí viac ako manager a ešte si aj diktuje, že pod takú cenu ani ráno nevstane z postele... 😠

hrúza

janetka
29. okt 2008

tilly: a zohnal tillyman robosov?

tilly
29. okt 2008

jaj, no to som písala aruške, že jej konečne pride ten majster na tehličky, tillyman niekoho zohnal, otazne je, že kedy mu to pridu robiť, lebo nikto nemá čas... tak budem mať peklo teraz chvilku doma, kym sa to nerozhybe, tak bude len vrčať...

bezaz
29. okt 2008

jarka ale kdeze, ma dnes sklamal dokino v poradni, ze dita ma vyssie hlavicku ako minule a to uz akoze zostupovala dolu 😝 takze musime nahodit alternativne metody vypudzovania, neviem, co si mysli, ze ho budem vlacit dalsie 3tyzdne alebo co 😝

janne6969
29. okt 2008

Ahojte.
Zuzi tak to si este pockame na tvojho potomka 😅

tilly
29. okt 2008

zuzi, ešte sa poriadne vyspi, kým sa dá, užívaj si posledné dni tehu, lebo potom si už ani neoddýchneš, ani nič...

tilly
29. okt 2008

uff, som dokončila zmluvu, kde boli tri predávajúce a 4 predmety kúpy (pozemky), z toho z jedného sa robil geometrák a ďalšie 4 nové pozemky 😝 ale dostala som veľkú pochvalu, že je to výborne urobená zmluva, ako od profiprávnika (kurnik, už len ten titul mi chýba)... tak som zvedavá, čo na to katastrofer, či nám to nevráti...

janne6969
29. okt 2008

Katastrofer? pekne to volas 😀

tilly
29. okt 2008

no, na modrejstreche som sa trošku posťažovala na kataster v senci a jedna kočka, že oni to volajú katastrofer, lebo je to jedna veľká katastrofa, tak som si to osvojila 😀

rada si osvojujem pekné výrazy.. napr. pani pučáková 😀
to jedna ostrielaná advokátka a realiťáčka používa, že keď potrebuje niečo vybaviť a úradník ju o niečom presviedča (o čom ona vie, že nie je pravda), tak nahodí výraz pani pučáková a fičí a vybaví všetko... 😀

aruska1
29. okt 2008

tilly ani mi nehovor ved nanho cakame uz 2mesiace - vsetko mame doma a nema to kto spravit - akoze a ani sme nikoho ineho a hlavne SKOR nezohnali - a ani mi nehovor o tom kolko si pyta taky robos, kokos bolo nam treba pravo?? mali sme ist za kachlickarky alebo co.

chruminka
29. okt 2008

caute caute caute ako sa mame? dako nestiham..... 😕

tilly
29. okt 2008

arus, presne tak, na čo študujeme, keď roboši najviac zarobia...

janne6969
30. okt 2008

Dobre ranko.
Chrumi vitaj, ozaj som ta roky nevidela 😀
Dnes bolo tak krasne rano, ze sa mi az nechcelo ist do prace. A cesty boli normalne prazdne 😀 Az potom som zistila,ze deti dnes maju prazdniny 😉

tilly
30. okt 2008

janetka, keby ti pride manzel?

aruska1
30. okt 2008

tilly potom vsetky materialy na statka prosim posunut aj mne prosiiiiiiim 🙂

inak prave sprtam trest3 - no v celku sa da - mam des z obcana2 bude skusat Dulak, no nejako mi nesedi

janetka
30. okt 2008

tilly: zajtra 😉

tilly
30. okt 2008

aru, držím palce 😉

janetka, tak nič, som si myslela, že by sme mohli urobiť dámsku jazdu zajtra, ale keď už bude doma, tak si ho uži 😀

bezaz
30. okt 2008

gabi ja som mala dulaka na hmote a bol dost v pohode.. neviem, ci sa od vtedy nejak moc zmenil 😅
trest mas u koho?

tilly
30. okt 2008

včera krpec mužovi spadol do dvojmetrovej šachty... ešte, že je zima a bol naobliekaný, inak si neviem predstaviť ako by to dopadlo... 😔

teraz je u našich až do soboty, nech si dedkovci užívajú 😀
na vianoce som dala robiť celej rodine kalendáre s domčovými fotkami, už sa teším ako sa babky a prababky potešia 😀

janetka
31. okt 2008

tilly: to fakt? ale esteze sa mu nic nestalo...nejaka zlomenina, aj plakal velmo?

no neviem, kto si bude uzivat 😀
v nedelu by sme mohli tu halloween party urobit, taku neplanovanu 😉 len treba dyne nakupit

chruminka
31. okt 2008

Jani no ja dako nestiham...aj etraz som koli prazdnym cestam prisla do prace konecne skor takze este mam 5 min.kym sa zablokuje konik 😒 a vecer sa mi uz nechce....
Tilly no super este ze sa malemu nic nestalo 😔
Bez kedy rodis? ani ta moja kamoska este neporodila ako slubovali doktory ze do konca mesiaca 😀
A ozaj neviete co je s kikou?
Prajem krasnucky den konecne piatok 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre