• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

7. septembra 2017 
Dobre ranko. Ja ja prajem krasny piatok :grinning:
31. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vcera porodila moja kamoska v 7mesiaci (cisarsky) mala Lara ma len 780g a 33cm tak som zvedava, vraj je v ohrozeni zivota ale dycha sama :frowning2: :frowning2:

bezi na treste hmotu som mala Mencerovu a teraz na procese Kurilova, alebo Kurilovska alebo tak nejak.
31. okt 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aruska budem malinkej Lare drzat palceky :wink:
31. okt 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska...to je smutne, dufajme, ze vsetko dobre dopadne...
31. okt 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi juj taka malinka, dufam, ze budu ok
chrumi no vidis, aj mne sa vyhrazali a teraz ma ditko hlavicku kdesi v polovici brucha, nechapem, ako sa moze tak vytiahnut hore
gabi kurilovska to je gazarekova, sa rozviedla, tak sa vratila k priezvisku za slobodna.. aj ja som ju mala na procese.. no ona je tvrdsi oriesok :sweat_smile:
31. okt 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa malej asi dlhšie zle vodilo, keď bola taká malinká, v siedmom mesiaci sa už zvyknú rodiť väčšie deti... držím moc moc palce, aby všetko dobre dopadlo...

gazarekova je neprijemna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mencerova je nechutná

inak so skriňou som nakoniec dopadla tak, že pôjdem do hosťovskej kúpiť skriňu do rakúskej ikei (ten istý výrobok o 90E lacnejší, za to mám super topánky...) a do detskej si počkám na svojho skriniara, on robí veľmi dobre, len nemá čas, tak si počkám, zadám mu to teraz a uvidíme, kedy to urobí, kokso, ja nechápem, ako sme sa my pomestili do trojizbového bytu...
31. okt 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ste ma nepotesili ja som myslela ze ta Kurilovska je v pohode - ona tak posobi aj na prednaskach ako keby sme boli male deti. No neviem asi sa necham prekvapit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

DO PRKINKA dufam ze dnes nebude prsat cakame toho robosa co ma prist tehlicky davat tak nech len skusi prsat - inak sila schvalnosti ze ked neni majster alebo nemoze tak je cely tyzden krasne ale akonahle sa ma robit u nas tak pocasie ze DOVI (viem ze uz lepsie nebude ale neceeeeeeem ZIMU) :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aru, prišiel? veď bolo pekne, mohol robiť, a až do cca. štvrtka by malo byť pekne...
1. nov 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo hallo samorin kde ste kto?
2. nov 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aďka. ako si sa dnes mala? ja som normálne slabšiu opicu mala. to je ten môj nezvyk alkoholu po skoro dvoch rokoch. :grinning: ale našťastie mama si užila malého a ja som oddychovala. super bolo včera. dík za pekný večer. :wink:
2. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeda baby, vy ste boli zurkovat ??
2. nov 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janet bola som u chruminky poobede na kávičku a tak nejak sme si dohodli aj stretko večer. :grinning:
2. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua_ super, boli ste v tej podkove?
3. nov 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, no tilly boli ale len sobotu a som myslela ze viac stihnu spravit, ved oblozili len jeden rok (ani ten uplne cely) a nad jednymi dverami. No a to maju prist az vo stvrtok poobede, piatok poobede a sobotu. Tak neviem kedy to budeme mat hotove. Ale nastastie dnes na vecer ma prist lesenie a zajtra zacina ten co nam bude robit farbu - no dufam ze sa to uz pohne :rolling_eyes:
inak stvrtok piatok mam skolu od 8:50 do 19:30 no drbne ma
3. nov 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko Samorin.
Aj ja chcem stretko. Cely tyzden budem doma, tak by sme nieco mohli zorganzovat? :grinning:
3. nov 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, to je sila, vo štvrtok akurát má začať pršať... :angry: už mám tých robošov dosť... my ideme zajtra robiť základy...

janne ako sa cítiš? ozaj, prečo už nezmeníš snž v pase?

a bez ako???
3. nov 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, nie boli sme v Safari.

aruska, dúfam, že sa pochlapia a stihnú to čo najskôr spraviť.

janne, kľudne môžeme dať stretko. dni mám síce plné, ale večery zatiaľ voľné, takže okrem štvrtka, kedykoľvek. :wink:
3. nov 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj jani a kedy máš tp?
3. nov 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmenom to, len som sa k tomu este nedostala :sweat_smile: Tp? Tak to netusim. Niekedy v juni. :sweat_smile:
Tak mozeme vybehnut v stredu?
3. nov 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne, zlaté, správny prístup :wink: a nepríjemné tehupríznaky? či máš len tie príjemné?
3. nov 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nemam ziadne :slight_smile: Teda ziadne nevydrzatelne :wink: Citim sa inako, ale na to si budem musiet zvyknut :wink:
3. nov 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne, tak to ti zavidim! prve mesiace mi okrem NEUSTALEHO zvracania nebolo nic :zipper_mouth: .
FAKT STRASNEEE ! a potom? v podstate, zo dna na den ma to preslo..odvtedy (zaklopem) neprezivam ziadne tazkosti, plne si uzivame posledne tyzdne tehotenstva (krasa) a vdaka bohu som ani moc nepribrala, vsetko mi islo na brusko (zatial).ba dokonca, do nejakeho 28 tyzdna som takmer vobec nepriberala ! cize moje tehotenstvo (druhy a treti trimester) je len a len radost :wink: .
3. nov 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne, jasko, v stredu je super.

a je perfektné, že sa cítiš dobre. jasné, že je to iný pocit, ale taký príjemný však. ach jo, tíško závidím.
mne tento mesiac pár dní meškala mrcha a už som začínala byť nervózna. na jednej strane radosť, na druhej však veľkééééé ťažkosti. ale našťastie, či bohužiaľ to nemusím riešiť, mrcha dorazila. :sunglasses:
3. nov 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dávno som tu nebola...
pred troma týždňamy sa mi narodila dcérka, je krásna a zdravá...
3. nov 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to gratulujem. Mne je obcas trochu tazko, ale nic neznesitelne. A vlastne som viac hladna. ovela viac, lebo predtym som hladna nebyvala vobec :wink:
3. nov 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne, to znamená, že čakáš babo? Super!!! Gratulujem :grinning:
3. nov 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem annus. Aj ja gratulujem k Lilianke :grinning:
3. nov 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua: :wink: ... hmhm.. mas noveho boyfrienda?
annus: blahozelaaame

tilly: co povyrazime si v stredu? :wink:
3. nov 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annus, gratulujem. hoď fotky malej do albumu, keď budeš mať chvíľku čas, aby sme sa pokochali. :wink: ako si inak na seba zvykáte? všetko ok?

janet, noooo, mám, ale nenazývala by som to boyfriend. :grinning:

tilly, janetka prídite, pokecáme zase trošku. dávno sme sa nevideli, bolo by to fajn. :slight_smile:
3. nov 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annus, gratulujem :wink:

baby, čo je s bez?

angua, supeeeeeeeeeeeer :wink: paráda :dizzy_face:

janetka, nefiem, v utorok a vo štvrtok pôjdem cvičiť a v stredu na žúrku, no neviem, neviem, či mi to doma prejde... asi ho budem musieť nasrať, aby ma vyhodil zas, nech vypadnem a potom mu to nebude vadiť, keď odídem...
3. nov 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok