• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

16. júna 2017 
ahojte dievcata
chcela by som sa len opytat ked uz my neviete nejakeho robosa poradit co robi obklady a dlazbu ci neviete nahodou je v samorine nejaky obchod s tapetami??????????
dakujem

skoro kazda sa tu s niekym sudite :grinning:
chruminka ani nehovor len by som spala v takom pocasi a to nehovorim ze sa mi totalne nic nechce :frowning2:
13. nov 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beznádejná, už to vyzerá skoro ako v amerike, kde sa súdi každý s každým :grinning: , veď máme miliony právnikov, tak sa musia uživiť, nie? :grinning:

juuuj, toľko mám roboty a taaak sa mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas mám pred sebou zložitú zmluvu...
nechám si to na utorok :grinning:
13. nov 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tapety v Samorine? Tak to neviem. Ja som bola pozerat v Petrzalke. Ale napokon som ani nekupila.
13. nov 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, jani už máš tt v pase, no pekne, že 10 tt... :wink:
13. nov 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli pozerat tapety v hornbachu mali tam celkom dobre ale chceme este popozerat
tak ma napadlo ci aj tu u nas nieco neni
aj v petrzalke sme boli ale uz davnejsie a aj teraz sa tam chystame pozriet

takze tu u nas budeme hladat zbytocne tapety?

tilly :grinning: nejak sa to s tymi sudmi rozbehlo ozaj pozeravate tu sudnu sien na jojke?mna to celkom bavi ale niekedy mam pocit ze to hraju tak neviem :slight_smile:
13. nov 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
občas to zachytím, to sú nahraté súdne spory, ktoré sa vraj naozaj odohrali... to nie je naživo :wink:
13. nov 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beznadejna - ved to aj HRAJU :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beznadejna a tie tapety aj my sme kupovali v petrzke, sice vstetky na objednavku ale bola som spokojna, tuto zimu ideme tapetovat spalnu tak sa tesim - ale asi az po skuskach lebo ja ked sa do niecoho pustim tak potom nemam na nic cas, tak asi az vo februari zaneme - joooj ale sa tesim Tapetovanie mam tak rada :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tapetovania bojim. Aj preto som od toho upustila. Radsej si nieco namalujem. V nasom byte aj tak niesu nejako extra rovne steny, tak by to ani nebolo pekne.
13. nov 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ak mas krive stehy a dala by si na ne ten druh tapety, co je strukturovana, bez vzoru a da sa premalovavat tak to je prave vhodnejsie ako len ciste malovanie.
13. nov 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

janne už ste povedali vašim o bábu? ako to zobrali?

ja tapetovanie nemusím. radšej mám maľovanie a vo vlastnom si chcem na stenu aj sama niečo nakresliť. už mám pár vecí vyhliadnutých. aj pre mňa do obývačky aj pre Maťka do izbičky. :grinning:

a ja sa zatiaľ nesúdim s nikým. ale keď to takto pôjde ďalej s bývalým (a s bytom), tak sa budem musieť. :angry:
13. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angua povedali. Ako inac, tesili sa :grinning:
Ani ja sa zatial nesudim a dufam, ze sa ani nebudem :grinning:
14. nov 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby!! tak mna uz definitivne s prepacenim J...E
akoze uz mam dost z toho domu - vcera tu bol ten co nam bude robit tento vikend farbu - dal ju na kusok domu aby som videla ako to bude vyzerat, a dnes rano na to kukam a rozrevala som sa ako male decko - kua ved je RUZOVA - boze v zivote by som nedala ruzovu na dom. Akoze nechapem to - mala byt kremova a ona je ruzova? to co je? Tolke peniaze a ono je to ruzove - mna fakt asi trafi slak. Teraz neviem co urobime, akoze uz neviem.
14. nov 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska ked sa darí tak sa darí :frowning2:
a to sa nedá už nijako zmeniť?či zas by si musela na novo platiť?
14. nov 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arus vazne nezavidim. a neda sa tam primiesat ine farbivo a mala by si napriklad hnedu? Alebo to uz je hotova miesana farba? Tak potom ine nezostava, len kupit novu :sweat_smile:
14. nov 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: ona zmeni za par hodin odtien, nie? my sme tak davali ten sokel dole a tiez som si vybrala hnedu a on ju natrie a ona bola ruzovofialova, tiez som sa skoro rozrevala, ze co to je.. a ono to casom zhnedlo.. ale to bolo preto, ze v tom bolo aj lepidlo...
14. nov 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arus: pojdem sa s malym pred obedok prejst, podla spanku, tak ti cinknem, ked budem pred vasim, mrkneme to
14. nov 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no boli tu z tej firmy a dala som reklamaciu - ale odtien sedi podla vzorkovnika - ale ked sa to da na velku plochu tak je to hruza - dohodli sme sa ze nam vratia 50% a dame cisto bielu a kaslem to. Boze akoze nam sa ten dom tak predrazi ze DOVI. Kokos nakonec nebudem vediet zaplatit sedacku ked nam pride pred vianocami - lebo ked to tak pocitam tak tie peniaze co som mala na nu tak vrazime do fasady
14. nov 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: a nepovedali, ze to musi uschnut, aby to zmenilo odtien?? vies v noci bolo vlhko, este pockajte...
14. nov 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja keby toto zmenilo odtien tak to by muselo aj celu farbu nielen odtiem zmenit
14. nov 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna už porazí s tejto našej poštárky tá čo už robi není normálne začína my liesť na nervy
tak myslela som že šeky už mam poplatené a dnes zistim že jeden my chýba pritom chodia všetky naraz no ale dnes ho priniesla a to nehovorím o tom že nám chodí pošta aj nedelu sobotu je schránka prázdna a nedelu je tam šek :unamused:
a to mám ešte preplatenú emmu a viackrát sa mi stalo že mi pršla bez darčeka :angry:
tak ja už neviem čo s nou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beznadejna: ja tiez stale riesim postarky, hroza...
14. nov 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, beznadejna - inak tuna ja by som postarku nerobila - kokos nas pes by ju aj zozral keby skusila nieco prestrcit cez plot :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arus a aka to bola farba??? myslim firmu, lebo my sme si davali ten inex, tiez som si vybrala zo vzorkovnika, davali nam ju najprv len pod klimu dozadu na terasu a tam to bolo tiez strasne ruzove (teraz je to uz v poho bezove, kazda farba vybledne), tak sme zmenili farbu, ale my sme ju nemali dopredu objednanu, dosli sme rano do skladu a zobrali sme kolko sme potrebovali... takto sme mali navyse len jednu pixlu, to sa da a jeden kusok mame o odtien tmavsi, ale vobec to nevidiet...
14. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janetka, my sme zaplatili za skolku v Ruzinove, na Sputnikovej, 10 000, keby som cital skor stranky ako je tato tak by sme tomu mohli predist. Vtedy ale vsetko fungovalo celkom fajn, resp. sme na nikoho netatrafili kto by stazoval a mali sme to blizko.
16. nov 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly, my mame len ako doklad, jej primovy doklad kde je uvedeny aj predmet :zaloha za Januar 2009. Neda sa to riesit cez policiu? Musi sa to cez sud? Vies adresu podvodnicky caniovej kde by som jej to mohol poslat?
16. nov 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly uz sme biely - uz neriesim farbu lebo by ma slahlo, teraz este dorobit tie tehlicky a konec na tento rok - nechcem o dome ani pocut :grinning:
16. nov 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez políciu je to podľa mňa zložitejšie, veď opýtať sa tam môžeš, ale lepšie je urobiť to tak, ako som písala, tam potom musí zaplatiť aj úroky z omeškania, tuším 0,25% za deň... ä

aruš, videla som, peknéééééé
18. nov 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte samorincanky, uz sme doma, dnes ideme k adamcovej na prvu navstevu :wink:
este ze my nemusime riesit veci okolo domu, staci nam vlhka zatekajuca stena :confounded:
18. nov 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzi vitajte ako Ninka? poslucha? este raz gratulujem a vela vela zdravicka pre celu rodinku :slight_smile:
18. nov 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok