Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
18. nov 2008

chrumi dik.. krpata neposlucha, ale co clovek moze od vlastneho dietata cakat 😅

chruminka
18. nov 2008

bez preco neposlucha? Ozaj aj ta kamoska uz porodila tusim 3 dni po tebe a ma tiez babu 😅

janne6969
18. nov 2008

Ahojte.
Bez vitaj 😀 A preco neposlucha?

chruminka
18. nov 2008

jani a ty ako?

angua27
18. nov 2008

ahojte,

bez, vitajte doma. neboj, odteraz to s poslúchaním bude už len horšie a horšie. 😀 ale nie. zvyknete si na seba a bude dobre. a čo malú, niečo trápi? dúfam, že ste ok. a dobre som si všimla, že má náušničky?

bezaz
18. nov 2008

lebo si robi co chce nie? ma posluchat rodicov, spat 3 hodky potom byt hodku hore a zasa spat 😵
ozi jani, uz to mozem povedat aj petovi?
jooo mame nausky, dali sme jej prepichnut uska este v nemocke.. dnes sme boli u tej pediatricky, mala za tyzden pribrala 400g, mame doma otesanka 😲 😀

aruska1
18. nov 2008

bezi este raz gratulujeme a vitaj doma 😵
inak s tym neposluchanim mala angua pravdu - uz len horsie a horsie 😀
ale my sme dnes boli skoro cely den u mojej spoluziacky co ma dve deti a koko ani sme nevedeli ze ich mame - boze normalne mam chut na dalsie 😅

angua27
18. nov 2008

bez, tak to je super, s tým prírastkom. 😀 a kojíš? no a hold, má vlastnú hlavu, ale to je len dobre. 🙂

aruska1
19. nov 2008

angua nejdete dnes s malym do MC?? Ja idem s Danym tak na 10tu, tak by sme sa tam mohli stretnut ak nemate nic ine na praci.
Idem maleho prihlasit na mikulasa, tak som zvedava co mi povedia.

tilly
19. nov 2008

bez, tak ked za tyzden pribrala 400 g, tak poslucha 😉
a vlastnu hlavu ma mat po kom 😀

janne6969
19. nov 2008

Zuzi ja som mu to uz povedala, lebo vyzvedal, ked si bola u vasich 😵
Tak to je super, ze mala tak pekne pribera. Za chvilku z nej bude valibuk 😀

janne6969
19. nov 2008

Chrumi my zatial pohoda 😀 A vy ako? Uz , mas schvalenu ziadost?

angua27
19. nov 2008

aruska, dostala som sa sem, až teraz. sorry. dnes do MC nejdeme. keď, tak až v piatok. máme poobede stretko v BA a teraz varím. 😉

chruminka
19. nov 2008

ano mame schvalenu ziadost...len bolo to zrazu na mna hrrrrr tak sme sa dohodli ze zaciname az v januari 09 🙂

ozaj baby nepoznate niekoho kto sa neboji pichat injekcie?! lebo ja neviem ci to my zvladneme....ale vsak mame este nieco vyse mesiaca cas tak hadam daco vymyslime..

Jani a mozno vas so Zuzkou este stihnem aj ja 😀

janetka
19. nov 2008

arus: sa mas, ja by som hned sla s malym sa rozptylit, drepim tu doma... dnes bol zlaty kubko, chcel aby som sla v noci k nemu a ja som mu vysvetlovala, ze mam bacily som chora, a nebolo by dobre, aby som s nim lezala v jednej posteli, za chvilku na neho pozeram, on zakryty az po hlavu, tak sa ho pytam, ze co robi, ved sa zadusi a on, ze "este su tu?? tie bacily, co si povedala?" 😉 tak potom to normalne pochopil a dospal sam v izbe 😉

janetka
19. nov 2008

chrumi: tak to teda netusim s tymi injekciami, ja som odpadavaci typ 😉

chruminka
19. nov 2008

jarka 🙂 ,aj moj drahy.... 😠 ,ale nevadi.
a co ti je ?

janne6969
19. nov 2008

Chrumi to zvladas aj sama. najhorsia je ta prva. Ozaj. Svagrinka si tiez teraz pichala nejake a na tu prvu sa nevedela odhodlat, lebo sa jej triaslo cele telo ale potom ze to uz je pohoda. Neboj, zvladas.

chruminka
19. nov 2008

jani ja rozmyslam,ze na prvu skocim do GF a ked mi to ukazu tak pohoda.....vsak dodo sa rehoce ze tie druhe co sa pichaju do zadku tak ze tie mi pichne v pohode 😅 ,tak som zvedava.
a svagrinka ide tiez na IVF?

tilly
19. nov 2008

janetka, tata poslal víno, neuvaríme po škôlke??? 😀

bezaz
19. nov 2008

angua jo kojim, mala je stelesneny upirik, cicka a cicka 😀
chrumi, ja by som ti mozno pichla 😉
jani jaj a ani sa mi nepochvalil 😲

janne6969
19. nov 2008

On ma teraz ine starosti ako sa Ti chvalit 😉
juj ja sa dnes zasa musim strasne premahat v tej praci. vobec sa mi tu nechce byt 🙄

chruminka
19. nov 2008

zuzi, ty mas ine starosti nebudem ta otravovat,ale keby bolo najhorsie tak si na teba spomeniem a ozvem sa 😀
pekne si uzivaj malinku a to je dobre ked jej chuti

janetka
19. nov 2008

tilly: mozme, a nie radsej ze po skolke domov a potom o pol siestej stretko s vinkom?

janetka
19. nov 2008

chrumi: ja neviem co ma to skolilo, ja to mam raz za rok, kaslem ako tuberak, ale hrdlo ma neboli, ani mandle, nechapem ..vcera som sla uz o siedmej spat

aruska1
19. nov 2008

😀 joooj spinkame, taka som rada - len nech neprsi. Cakame poobede na kamosa Oscara tak len nech neprsi

tilly
19. nov 2008

janetka, dá sa aj tak... inak aj ja kašlem, v noci som kohrcala ako starý hrniec, aj domčo kohrca, ale len tak raz za deň...

bezaz
19. nov 2008

aj my konecne spime, od rana spala asi hodku 😝 som mrtvaaaaa 🙄

tilly
19. nov 2008

tak už mám okrem starého vybavené vianoce, kurnik, ale čo starému...

teraz som si objednala húpaciu sieť, hmmm, taaak sa na ňu tešíííím

janne6969
20. nov 2008

Tilly to vazne uz mas nakupene? Hod nejakeho tipa, nech viem, co leti tento rok. Ja zatial ani len netusim co budem kupovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre