Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
22. nov 2008

no ahojte
gabi ved to nejak vydrzime a ides bez muza????? Ja idem s Jancim. uz sa velmi tesim 😀 😀 😀 😀

tilly
22. nov 2008

také sme nemali...

tilly
23. nov 2008

ahojte, idete na divadielko?

aruska1
24. nov 2008

bre studene ranko

erika - s muzom ideme a aj kamoska pride s dvoma detmi tak som zvedava.. ale tesim sa

boze baby mne sa tak nechce ucit - tilly uz sa chystas na statka? lebo mna ide rozhodit teraz len zo skusok, a vobec si neviem predstavit ze na statnice sa budem musiet ucit 😖

bezaz
24. nov 2008

gabi my sme tiez take pracko nemali 😉 som sa zlakla, ze sa zmenili pomery na medzku, ale toto ste mali na pracku, ze 🙂
gabi no je to peklo, statnice.. brrrr

janetka
24. nov 2008

aj my ideme na mikulasa, bez muzov ale... 😉 inak u nas teraz velmi fici to divadielko v kormorane, vcera boli s detmi muzi a my sme popijali kavicku v kormosi...bolo super /matko mi spal/ :o)

erika1983
24. nov 2008

noahojte tak ja si uzivam posledny den doma zajtra sa ide do roboty ☹
nejak sa mi moc nechce
no ako vidim na mikulasi sa zideme. 🙂
a ake je to divadielko????

tilly
24. nov 2008

janetka a už máme lístky na mikuláša??? 😲

aruska1
24. nov 2008

jeeej erika tak dobehnite dnes ak mate cas pride poobede aj Lubi tak by sme dali pekne kafco a deti by sa SNAD zahrali 😀

janetka
24. nov 2008

arus: uz som zbalena, oblecena, uz len cakam kedy sa matko zobudi...

tilly
24. nov 2008

no teda, vy si kávičkujete, no vám je dobre 😀

tilly
24. nov 2008

včera večer v posteli sa dominik jedoval, že nechce spať, hučal, že nebude spať a zrazu sa otočil, 5 sekúnd bol ticho, tak som sa na neho pozrela a on spal 😀 som čumela ako puk...

erika1983
24. nov 2008

nejako je tu mrtvohalllo kde ste vsetky

bezaz
25. nov 2008

jarka ty mas maleho zimneho, po akom case si s nim sla na prechadzku? dokina nam kazala najprv otuzovat 😅

janetka
25. nov 2008

ja som neotuzovala, sli sme asi za 10 dni

angua27
25. nov 2008

bez, ja mám síce septembrového, ale vtedy bola už začiatkom októbra dobrá kosa. a von sme išli na prechádzku prvýkrát, keď mal malý 7 dní a potom každý deň na 2 hoďky. doteraz okrem nádchy nič nemal (ťuk-ťuk-ťuk).

bezaz
25. nov 2008

tak to asi risknem, resp pockam na weekend a pojdeme aj s petom.. sa mi zda, ze na tej zime lepsie spi 😅

tilly
25. nov 2008

bez, má sa začať postupne oteplovať, takže v pohode choď, deti v zime lepšie spinkajú...
teraz jej asi otváraš balkón, že?

bezaz
25. nov 2008

tilly no pri otvorenom okne ju davam zatial po 15minut

tilly
25. nov 2008

veď na len na chvilku pôjdete von? a si s ňou sama celé dni zavretá? 😲

bezaz
25. nov 2008

tilly no zatial cumakujem doma, sa priznam, ze sa mi ani moc nechce ist von, doteraz bolo naprd pocasie a mam strach, ze hned prechladne

janne6969
25. nov 2008

Ahojte zienky.
Co nove? Okrem toho, ze sa Bez chysta cez vikend von s malou? 😉

tilly
25. nov 2008

bez, neboj, miminká síce majú zlú termoreguláciu, ešte si nevedia vytvoriť teplo, ale zas keď ju normálne oblečieš + fusak, tak ti neprechladne, nie je až taký chladný vzduch a už má dva týždne, už je veľká baba 😀

ahoj janne, fíha, že 12 tt, pekne ti to ubieha... ešte stále ti je dobre?

janne6969
26. nov 2008

Tilly veru este stale mi je dobre. A dokonca uz aj unava pomaly odchadza. Ani by som neverila, ze som ozaj tehu, ale bola som v pondelok na ultrazvuku a babo uz je take velke, ze uz hybe nozickami a rucickami 😀 Tak asi naozaj som tehu 😀

effie81
26. nov 2008

Ahojte babenky!
Mohli by ste mi poradit?Pocula som ze v Samorine je vraj nejaka "extra" skolka a mohli by ste mi o nej nieco napisat?Diki. 🙂

tilly
26. nov 2008

effie, v rohovciach, nie v šamoríne... to je kúsok za a je to alternatívna škôlka, učia sa tam tou montessori metódou...

janne, to je krááásne 😉 super, že ti nie je zle, máš dobručké bábo už od začiatku 😉

janne6969
26. nov 2008

Veru. Keby bolo take dobre aj po narodeni, ze ani nebudem vediet ze ho mam, tak potom by sa mohli narodit hned 3 😀 😀 😀

tilly
26. nov 2008

neboj, bude dobré a aj keby nebolo, tak bude 😉

bezaz
26. nov 2008

miska sak hej, len ked mala spi, tak si radsej lahnem s nou ako by som behala po vonku 😅
jani super 😀

tilly
26. nov 2008

jasne, to chápem, len ja som to nedokázala, keď chrnel, vždy som robila niečo iné a hovorila si, za chvilku si lahnem, za chvilku... no a on sa potom zobudil a ja som bola unavenaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre