• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

19. novembra 2016 
tilly sak ty mas super trening so psom :wink:
20. dec 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, fuj, len neviem vytiahnuť decko do tej zimy, kurnik, nemôžem ho nechať samého doma a ťahať ho do tejto kosy...
20. dec 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.
tak mi sme mali dnes v skolke vianocny vecierok. maly bol super. prvy pri obcerstveni ako keby rok nejedol.

baby aj ja chcem cvicit. po porode mi ostalo este 10kg :frowning2: , no des, len sa bojim aby som neprisla o mlieko. maleho som kojila len dva mesiace, tak to nechcem pokaslat.
20. dec 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to este certik pockaj ja som zase pribrala pocas kojenia
dnes sme mali hrozny den mala cely den mrncala a plakala co u nej nie je zvykom doteraz bola take ukazkove dieta no neviem dufam ze su to uz zuby
:grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly mohli sme aj my ist so psom :slight_smile: nabuduce dame spolocne vencenie :grinning: :grinning:
aj ked my uz okolo siedmej ideme spat tak asi skorej ked budes moct
20. dec 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska, keď sme išli von, tak išli vaši okolo :wink: teda psa som videla
20. dec 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj muz bol vonku aj so susedom :grinning:
20. dec 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a uz mate napecene? my sme s mamou piekli v pondelok a ja uz som asi polovicu vyzrala. no nemozem si pomoct. ked pride mamca asi ma zabije ale co uz s dojciacou matkou.

erika, tak to s malou ma mrzi. dnes bol taky onicom den, nic sa mi nechcelo.
mojmu malemu vyliezol prvy zub ked mal 5 mesiacov a potom to uz islo rychlo. ked mal 1,5 roka tak mu chybali uz iba 5-ky a tie mu vysli ete pred 2 rokom. vcelku to zvladal velmi dobre ale sa hovori, ze ak skoro vysli, tak aj skoro vypadnu, tak som zvedava. no ale synovcovi vysiel prvy zub ked mal 8 mesiacov a 5-ky este nema a v maji bude mat 3 r.
20. dec 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak vanilkove rozky su uz v trube :grinning:
20. dec 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, tak ja som dnes zas mala rusny den, aruska, dopoludnia som bola u tej kadernicky, som velmi spokojna, uz som tam aj manzela objednala na sobotu. Este ma ale nikto poriadne nevidel, tak som neni ohodnotena. Potom som bola vybavit dve veci v dubravke a nakoniec som sla na antolsku do poradne a teraz sme sa vratili, ufuf. Mna taaak nebavia tie tehotenskeeee kontroly a vybavovacky :astonished: uz nech je po porode a sme doma. a k tym kilam, ja mam tiez + 10 kg po porode a teraz dalsich 11 pri tehotenstve, tak som jak buchticka... ale v januari 2009 zacinam s vami, heh. Ja som uz chodila v samorine do x-fitiek a vsade som vydrzala tak mesiac. Ja strasne rada hram tenis... mozno ten squash by bol pre mna prijatelnejsi ako aerobic... to ma moc neberie..
20. dec 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janetka som rada ze si spokojna, Erika je super, pekne sa s nou da pokecat :grinning: :grinning: ja tam chodievam na kafe :grinning: :grinning:
super tak uz druha partacka na squash :grinning: :grinning:
tesime sa
janetka ja som sa porodu nevedela dockat od 30tt - som cely cas len cakala a cakala a cakala a nic z toho, nakonec som v den porodu isla do Ruzinova a Janek mi povedal ze tak za 3 dni to vyzera a ja ze uz ma z nemocnice nedostane, ze som zbalena a psychicky pripravena ze ma odtial stadom volou nedostane - tak mi pichol vyvolavacku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale rehotal sa na mne bo cele tehu som k nemu chodila ze bude UZ??? bo do konca mi nevedel povedat co to bude. Vsetky sestricky ze to bude baba ze oni to maju v oku, a hen aky chalanisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja neviem, čo to tu u nás bude za mafiu... myslím tu v mliečne, doplňte ma, ak niekoho zabudnem, ale myslím, že je tu strašne veľa detí od cca. 3 rokov nižšie Peťko, Marci, Davidko, Laura a Simon, Oliver a Lia, to dievčatko oproti nim v takom žltom dome s tehličkami, dievčatko v radovke a oproti radovkám, Jakub, Imi, Tomáško, Peťka, Natálka, Saška, Danielko, Maťko v brušku, Miško v brušku... je tu tých harantov, kurnik, ale málo báb je tu, ešte Lucku som zabudla...
20. dec 2007 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no však to budu len futbalove druzstva ale malo roztlieskavaciek :grinning: :grinning: tilly mali by sme popracovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj dnes sme prezili prvy pad zo serblika, sekundu som ho nedrzala a otocila som sa a on hned da hlavicku - esteze na koberci :unamused: :frowning2:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko Samorincanky. Dnes som zmenila gynekologycku, tak poobede este zbehnem k nej na mensiu poradu a zaciname snazit.
21. dec 2007 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: a este len bude padov, ked zacne chodit... mne sa velmi osvedcili take tie popruhy, ze drzis, neobmedzujes drobca, ale zabranis padu... a nemusis sa krcit a vodit ho za rucicky.
tilly: dobra statistika :grinning:
21. dec 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janee a kam chodis??
tilĺy mne este napadli Nevidske dvojcata - Anicka a ani bohovi ma nenapadne druha a este Adamko (7mes) a Dorka vedla nas ale ta ma uz skoro 4 roky :grinning:
21. dec 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janetka to akoze bude ho nosit na voditku ako psika?? :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
BABY nenakupuje niektorej z vas manzel v ALAIN DELONovi? Mam tam poukazky na zlavy
- košela 500 SK, oblek 200 SK, nohavice 500 SK, kabát/bunda 1000 SK, pulóver 500 SK - moj muz to nevyuzije. Tak neviem nerada by som vyhodila, tak ked niektora chcete rada darujem :wink:
21. dec 2007 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko damy.. mna dne boli hlava ako hovado :rolling_eyes:
21. dec 2007 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: bola zlata, presne, dalo sa s nou pokecat, aj jakubkovi sa pacila, ked sme odchadzali, tak asi 30x zdravil ahoj tetaaaa, ahoj tetaaaaa...... :wink:
21. dec 2007 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: janetka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bre bezaz co mas po opici z tych vianocnych trhov?
21. dec 2007 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska keby hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je super klasicka migrena
a na vianocnych sme neboli, lebo bolo moc zima :rolling_eyes:
baby a co tu stavali stanky pre kulturakom, bude tam nejaky puncik?
21. dec 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nic sama smelina :rolling_eyes: bezaz
21. dec 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska skoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa tesila..
21. dec 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si myslela ze tam bude aj varene vinko a tak
inac ja sa pridam s frederikou k tym roztlieskavackam :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak sa tesim na to, ked uz budem chodit s bruchom. Inac tie stanky tam budu aj zajtra?
A do kedy to bude dnes otvorene?
21. dec 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stanky budu este tusim aj zajtra a su tam tak do 18 myslim
janne aj ja som strasne rada bola tehu joj to bolo krasne
:sweat_smile:
21. dec 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani, ty si sa ale do toho obula.. aj si to oznamila robovi? :grinning:
tak ideme sa pozriet na tie stanky, hodim potom info, co tam maju :dizzy_face:
21. dec 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok