Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
8. dec 2008

janne: akoze som zle vyzerala???? ☹

tilly
8. dec 2008

no veď práve, chcem si ešte pobehať, kým sa zas zahrabem na materskej 😀

ja si to všetko nadháňam teraz... 😀 pijem, hulim, behám a tak, lebo potom budem zas poslušná mamina... ja som behom tehu vypila asi deci vína na vlastnej svadbe a potom som ešte 1,5 roka kojila, čiže pila veeeľmi striedmo, za to teraz si dávam do tela 😅 , potom budem zas poslušná...

a na silva o polnoci si zapálim poslednú cigu a dám posledný pohárik, potom už nebudem ani piť ani fajčiť ha ha ha 😀

janne6969
8. dec 2008

Ale ja som nepovedala, ze si vyzrala zle, len nejako unavene 😅
Tilly tak na silva koncis? Drzim palca 😉

angua27
8. dec 2008

tilly, pekné predzavzatie.
tak babuľky, čo tak streda?

bezaz
8. dec 2008

tilly drzim palce 😀
baby boli sme dnes v poradni, normalne som na nervy z tej doktorky, cakali sme hodinu, kym sme prisli na radu, dokina sa na malu ani poriadne nepozrela, povedala, ze nemam tolko kojit {krpata za dva tyzdne pribrala kilo 😅 } a to bolo vsetko 😖

angua27
8. dec 2008

bez, to je divná doktorka. ja by som ju asi vymenila.
babuľky, práve sa mi ohlásil kamarát z východu, že je v BA a má na mňa čas iba v stredu. tak ruším stredu, nehnevajte sa, ale iné dni mám voľné, čo tak teda piatok? 😉

janetka
8. dec 2008

angua: a nepockame na tie vianocne trhy v samorine? tam byva aj vinko?

janetka
8. dec 2008

Bez: ona vzdy len odvazila a pochvalila a to bolo vsetko, pokial nemas problemy, tak neries.... ja som tam bola s matkom len na ockovani, ved ked vidim, ze mu nic nie je, tak som poradne zrusila..ale je to ine pri druhom dietatku, pri kubkovi som tiez chodila pravidelne. Treba prist bud o pol jednej, alebo o pol tretej nabuduce. A asi ked videla, ze pribera, tak je vsetko ok...

angua27
8. dec 2008

janet, v Šamoríne bývajú trhy? to som nevedela. jasko, že môžeme počkať na ne. 😉

tilly
8. dec 2008

janne, ja na Nový rok začínam 😀 😉

janetka, tam býva aj varené??? 😲 ja som tam max videla trdelník (čo si ty ofrflala, že vôbec nie je skalický), ale inak žiadne občerstvenie, ale keby niečo také bolo, tak jasne, že sa tam ideme "setreť" 😀

bez, to čo je, že nemáš toľko kojiť??? 😲 to ako môže zapotiť doktorka, veď bábo sa ešte nevie prejesť, papá toľko koľko potrebuje... 🙄 to jej akože máš cecok odtrhnúť, že "cica nežer"??? 😀 fakt nechápem ako si to predstavuje... veď je lepšie keď takto pekne priberá, ako keby mala chudnúť a keď priberá z MM tak je to v poho, horšie by bolo, keby toľko priberala z UM, ale MM je príroda, takže pohodka

angua27
8. dec 2008

a práve mi hovorila mama, že Vianočné trhy v Šamoríne sú od 10.-19.12. 😉

janne6969
9. dec 2008

Ahojte.
Takze vidime sa na vianocnych v Samorine? Mohli by sme uz v piatok 😀
Bez nerob si tazku hlavu z tej doki, hlavne, ze ste zdrave. 😀

bezaz
9. dec 2008

v piatok by som mohla aj ja, vo stvrtok pride svokor robit nosica malej, tak snad na hodku by som mohla vypadnut od kojenia 😀

tilly
9. dec 2008

áno, to je každý rok, ale majú tam len také trhovnícke handry... vínko, cigánska tam chýba.. škoda, lebo to by sa uživilo...
bez a kojíš často?

janne6969
9. dec 2008

A mozno bude tento rok aj ciganska.
Kedy dame spicha? Juuj ja som zabudla, ja budem v Tatrach. Ale vecer by som mala prist. Snad.

angua27
9. dec 2008

tak ten piatok teda? to by bolo super. však keby nebolo na vianočných vínko, môžeme skočiť do Safari, tam varené vínko majú, však chruminka? 😉

tilly
9. dec 2008

veď keby nebola, tak môžme skočiť niekam do krčmy, to je pravda, tak sa skúsim v piatok vypýtať 😀

bezaz
9. dec 2008

tilly no ako mala pyta, zvycajne kazde 2hodky 😉

janne6969
9. dec 2008

Tak ja skusim prifrcat nejako este za dna, nech vas stihnem. Kedy sa teda stretneme? O kolkej?

angua27
9. dec 2008

čas nechám na vás. ja stráženie mám aj s uspávaním, tak sa viem prispôsobiť. 😉
bez a teším sa na Teba. inak podľa mňa papanie každé 2 hoďky je v pohode. 🙂

janetka
9. dec 2008

ahojte, ja tu mam svokru v piatok, tak tiez bych mohla vybehnut

janne6969
9. dec 2008

hojna ucast 😀

tilly
9. dec 2008

bez, to je dobré, 2 hoďky...

keby sme išli tak, že cez deň, myslím tak cca. o šiestej siedmej, tak je to v poho... len janetka sa zas bude ponáhľať... 😠 a čo keby sme išli pešo, hmmm??? 😀 by sme si mohli dať obe do nosa 😉

kira0039
9. dec 2008

baby, prave idem z poradne a ktg mi ukazuje silne kontrakcie... 🙂
vraj je mozne ze sa este dnes vratime...jaaaaj ako velmi by som bola rada...od vcera vecera mavam bolesti,ale stale nie som otvorena... ☹ ☹

angua27
9. dec 2008

kira, držím palčeky, aby ste ešte dnes futašili. 🙂

tilly
9. dec 2008

kira, držíííím moc moc moc palce 😉

janne6969
9. dec 2008

Kira dnes som na teba myslela. Dufam, ze najblizsie napises uz miery 😀

tilly
10. dec 2008

idem sa pozrieť na tie trhy, musím ísť do mesta, tak to tam omrknem 😀

janne6969
10. dec 2008

Ahojte. Okna umyte, mozu prist vianoce 😀 😀 😀 Ale mala som co robit s tromi oknami 😅
Tilly ake boli trhy? Ja som ich videla len tak z okraja. Ani som nepozrela, ,ci tam maju vinko.

chruminka
10. dec 2008

caute ,ja dako nestiham ani citat a nie este aj pisat 😅 . A kde su tie trhy? Ja ke som isla z prace som nic nevidela...ale je pravda ze ja idem ako slepa 😎 .
V piatok mozem aj ja 🙂
tak kedy a kde?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre