Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
11. dec 2008

janne nakoniec som nebola, ale janetka bola

janetka
11. dec 2008

baby, tak na trhoch su len handry ☹
erika: hod mi pls do IP kontakt na tu opatrovatelku, co mas u nej frederiku, si spokojna?
arus: de si????

arusska
11. dec 2008

bry den

janetka, muz je off z roboty tak mam pristup na net obmedzeny 😀 ale inak v pohode, co noveho? u nas vsetko v pohode, v pondelok mam akurat skusku z pracovneho prava ale inak pohoda relax

boli sme 4 dni s malym v nemocke na infekcnom - dostal hnacky ale nakonec neboli infekcne - hruza des tie nase nemocnice. 😖 😖 😖

ale boli sme na mikulasa uz doma a aj pre balicky sme si boli a dobry sme boli 😀 😀 😀

tilly
11. dec 2008

😲 aru, musela si sa znova zaregistrovať???

koho máš na pracku? ak foldesa, tak do pohody

chudiatko maličké, mohla si byť s ním? normálne si s ním ležala na izbe

chruminka
11. dec 2008

caute baby ,tak ako ideme dakam zajtra na to varene?Alebo aj nevarene kto ma na co chut 😉
Ja zajtra mozem tak kto sa prida? 😵

angua27
11. dec 2008

ja sa pridám, ja sa pridám. čo tak zajtra 18.30? alebo neskôr. a Aďka v Safari bolo dobré to varené? že by sme tam mohli. 😉

chruminka
11. dec 2008

jej kika tak ze by sme boli opät len dve? Tak to hadam nie!!!
Janka hallo ty si sa hlasila,ze dojdes kde sa tulas?
A zvysok?
Babulky mozem prist este jedna snazilko-tehulka co chodi na konika len do inej temicky a je tiez zo Samka? (janka ty vies pisali ste si v rovnakej teme)

babulka123
11. dec 2008

uz len tehulka.. hehehehe janetka ty poznas mojho draheho z vasej robotky ... a mali ste teraz paaarty...

arusska
11. dec 2008

tilly na pracku foldes takze do pohody, viac sa bojim v januari trestu, obchodu a obcana 😀 😀 😀
no nevedela som si na heslo prist tak som musela sa znovu zaregistrovat

nastastie som mohla s malym ostat na izbe lebo sameho by som ho tan nenehala, ale udak tri dni nic nevypil a nezjedol tak bol totalne dehydratovany, az na 4x mu napichli zilu a aj to na nozicke - tak revat som ho este v zivote nepocula, mne z toho zle doslo tak mi bolo az luto ze som to nezvladla. Nezistili mu nakoniec nic a nechceli nas ani domov pustit po troch dnoch ze nech este den dva pockame, no tak som sa tam rozcertila ze ked kurnik malemu dva dni nic nieje, pekne papa aj prijma tekutiny aj sa vykakal pekne tak ze co tam budeme v 15m2 hnit - nemohli sme ani navstevy prijmat ani z izby vychadzat, vsetko len cez telefon so sestrickou.

no a najvacsi ulet ked malemu nedavali 2dni vobec mlieko a on aky je mliekoidny ze DOVI, a lekarka mi hovori ze mu to vysvetlite ze nemoze mlieko - NO VYSVETLITE 18mesacnemu decku ze nemoze....

janetka
11. dec 2008

arusska: a kde ste boli na kramaroch? inak, u z aj my mame podpisanu zmluvu od 1.1., mohli by sme dat kafco buduci tyzden 😉
babulka: heej, noo a bol? ako sa mu pacilo? mne velmi, do piatej rana som tancovala....
baby s tym vinkom, ja by som aj mohla, uvidime zajtra s tilly podla okolnosti... ale mohli by sme na hodku dobehnut, nez deti pojdu spat

babulka123
11. dec 2008

janetka ja ti ani neviem ci sa mu pacilo alebo nie, vravel ze moc nie lebo ze to bolo na velmi velkom priestore, ale ani len netusim kedy prisiel domov, lebo ja som spala u kamosky.. hehehe mimohcodom tiez zamestnankyne v tej istej firme ale je na materskej a jej manzel tam tiez kedysi robil...

arusska
11. dec 2008

janetka OKA tak cca v utorok, lebo v stredu musim muza na operaciu zuba odviest 😕
a tesime sa z vas, aj my sme nateseny, do 7.1. mam muza doma a potom ho zasa asi isty cas neuvidim 🙄 😅 😀 😀 😀

janetka
11. dec 2008

babulka: ako sa vola?? ked je na MD, nebola na vecierku?
arus: ok, okrem 17. mozme hocikedy .. pokecame

chruminka
11. dec 2008

ja pridem zajtra cca 17:50-18:00h domov tak si potom precitam ze co teda a ako kto vsetko ide a kam.
Kika mozem ti po 18:00h aj zavolat aj Babulke som slubila,ze sa jej ozvem na ostatnych nemam kontakt,ale vsak kludne si tu cez den pismenkujte (ja sem v praci nemozem ani mrknut ☹ ) a ja vecer zistim co teda.
pekny vecer idem nachystat veci do prace a haji dobru noc

angua27
11. dec 2008

aďka, určo mi zavolaj. som zvedavá, ako sa dohodneme. 😉 ale aspoň teda mi tri by sme mohli vybehnúť, keď som si už stráženie dohodla, tak nech ho využijem.

no nič, idem spať. dnes bol rušný deň - Vianočné trhy v BA doobeda s malým a našimi a teraz som od 19 doteraz vypekala a lepila linecké koláčiky. mám ich strašne rada, ale momentálne som v štádiu, že ich nechcem ani vidieť. 🙄

janne6969
12. dec 2008

Ahojte baby.
Ja by som vybehla vecer. uz som dorazila z tych Tatier. hrozne, takmer ziadny sneh tam nebol 🙄
Este pozrem ked pridem domov, ze co a ako a potom adke zavolam, alebo napisem, ze kde ste a ci ste isli. 😉

janetka
12. dec 2008

kika, chrumi: ja nemam na teba cislo...tak mi hod do ip, keby sme sli, ze kde vas najdeme

tilly
12. dec 2008

takže my možno dojdeme o siedmej 😉

mne funguje/nefunguje PC, podľa toho ako sa mu chce 🙄 takže neviem, či sa sem ešte dostanem

angua27
12. dec 2008

babuľky, tak vidím, že by ste sa všetky zastavili. tak ja budem cca. od 18.30 v Safari na vás čakať. dúfam, že sa ukážete. 😀

chruminka
12. dec 2008

caute, tak ja som uz doma...
Jarka v IP mas na mna cislo.
Idem este rychlo daco zbuchat na veceru a potom sup sup na vinko.
Kika neviem ci stiham uz na 18:30h ale posnazim sa najneskor do 19:00h som tam chyt flek

Janka zavolas Zuzke ci moze dojst aj ona?,lebo sa tu neukazuje a spominal,ze mozno na hodku by mohla....
A Erika cooo?

angua27
12. dec 2008

ahojte, budem držať fleka. adi nemusíš sa ponáhľať, v pohodke. 😉

erika, má dnes z roboty vianočný večierok, tak nepríde.

tilly
13. dec 2008

ahojte, no čo je? spíme?

janne6969
14. dec 2008

Ahojte.
Asi vsetky vypekaju vianocne speciality. Ja sa chystam hned ako navarim 😉

janetka
14. dec 2008

tilly: ako ste ukoncili??

tilly
14. dec 2008

ja sa chystám piect až v utorok pred stedrym dnom...

janetka, my sme dorobili kolečko, boli sme tam asi 10 min, upratali sme a išli sme... o osmej alebo pol deviatej sme boli doma... ty si prečo nakoniec nešla s nami kolečko, som myslela, že si sa postavila, že ideš, tak som tam čakala a baby, že ty si nechcela ísť s nami... 😲

janetka
14. dec 2008

jaj, ja som si prave myslela, ze ani ty nejdes... a zrazu si zmizla.. a my sme sa uz chystali pomaly domov, tak sa mi nechcelo....

tilly
14. dec 2008

ja som nechcela ísť, ale peťo ma vyhodil, že mám ísť, tak sme si išli do obchodu kúpiť cigy a išli sme húliť...

janne6969
15. dec 2008

Ahojte.
Konecne mam aspon nieco napecene. Vianocne medovnicky. Vecer ich budem zdobit, tak sa vytesujem 🙂

tilly
15. dec 2008

fíha, aká šikovná, ja to nechávam na budúci pondelok a utorok...

včera sme mali zaujímavý večer, malý spal už od ôsmej a my sme mali doma balóniky z kormoránu, tak sme ich šlukovali a rozprávali sa tak 😀

janetka
15. dec 2008

tilly: haha, my sme ich tam zabudli pre istotu.... ako rano? v pohode kubko? posluchal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre