Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
15. dec 2008

janetka, no veď my sme ich vyšlukovali 😀 taká sranda bola... sme sa tak dlho nenasmiali, normálne mi slzy tiekli 😀 😀 😀 😀

kubko v pohode ráno, normálka 😉

kira0039
16. dec 2008

ahojte baby, mala ema sa narodila 10.12.2008 a vcera nas pustili domov...v nedelu sme dostali zltacku, ale nastastie len mierne nad hranicou bol bilirubin,. stacilo len par hodin a bolo vsetko v poriadku...
narodila sa cisarskym rezom..vzhladom nato, ze by nepresla mojimi porodnymi cestami...je zdrava, krasna a dufam, ze to tak aj ostane..
a samozrejem...sme stastni ako nikdy predtym... 🙂

janne6969
16. dec 2008

Kira tak ja uuuuuuplne najviac gratulujem. Krasne je. Prajem vela zdravia 😀

bezaz
16. dec 2008

kira juuj ta je zlata, nasa ma take licka teraz v 6 tyzdnoch 😀

kira0039
16. dec 2008

😀 baculka nasa... strasne sa z nbej tesime, no prve dve noci nam dala riadne zabrat ...
teraz je to uz fajn, vstavame dvakrat za noc, co je fajn...

janetka
16. dec 2008

jej, kira, super, blahozelam,drzte sa

kira0039
16. dec 2008

a...
dakujeeeeem 🙂

tilly
16. dec 2008

jeeej, kira, gratulujem a bola taká veľká???

beznadejna
16. dec 2008

jej aj moja mamina sa narodila 10.12 a segrina mala9 .12 😀
ozaj tie vianočne trhy u nás v šamoríne sú teda poriadne o ničom neviem prečo neurobia na to nejaký večší priestor ved celá pešia zona tam je ☹

kira0039
16. dec 2008

tilly..narodila sa s vahou 3400g a s dlzkou 49cm co vlastne nie je tak vela,ale nepresla by mojimi porodnymi cestami...za ziadnych okolnosti...ale nevadi...hlavne ze ju mame a mozme sa z nej tesit 😉

angua27
16. dec 2008

kira, veľká gratulácia. Emka je nádherná. užívajte si ju. a hlavne veľaaaaaa zdravíčka vám všetkým. 😉

arusska
16. dec 2008

janetka, v piatok doobeda mate cas? prisli by sme my ale pridite vy na kaficko - akurat ja budem mat doma polomrtveho muza - lebo zajtra ide na chirurgiu s tym zubom 😀

arusska
17. dec 2008

bre ranko

dnes nam mlady pan vstal uz o 7:10 - boze horor pre mna, teraz mame take obdobie ze pekne do 9tej spi tak dnes som nechapala ze co chce o 7mej. A to boli casy ked sme vstavali o 4-5tej. Takze co chcem???

tilly
17. dec 2008

kira, zlatučká je malá 😉

aru, mne by domčo spal aj do deviatej v tomto počasí...

janetka
17. dec 2008

arus: v piatok nemozem, ale co tak zajtra?

arusska
17. dec 2008

janetka mozeme aj zajtra, pridete vy alebo prideme my??

tak okolo 10,00 moze byt??

janetka
17. dec 2008

11.00 navrhujem 😉 a kludne dobehnite vy

tilly
18. dec 2008

prečo tak lejeeee 😢

janetka
18. dec 2008

babizne, kde ste vsetky?

tilly
18. dec 2008

ja fakt nechápem, furt sme na druhej strane...

chruminka
19. dec 2008

kira gratulujem ku krasnej dcerke 🙂

tilly
19. dec 2008

uaaaaa náš hotel nie je v ponuke žiadnej cestovkyyyyy 😢 mala som vybratý hotel na leto a neponúka ho žiadna naša cestovka

tilly
19. dec 2008

jeeej, kika, to je zlatééé

janetka
20. dec 2008

angua: dakujeme, aj vam.. si sa posnazila :o)
tilly: nebooj, ty dovtedy vyberies este vela hotelov 😉 co budete robit bez domca cely den?

tilly
20. dec 2008

už ho máme doma, celý deň som upratovala, prala, žehlila (ja!!!) a tak... vypekať začnem až v pondelok, aj keď neviem kedy, lebo idem do roboty 😠

arusska
21. dec 2008

baby co ste kupovali krpcom na vianoce????

angua27
21. dec 2008

arusska u nás veľa darčekov nebude, ale dúfam, že potešia: hojdací kohútik, niečo na spôsob Lego Duplo, hrubé ponožky, od starých rodičov dostane drevené kocky a ešte nejaké prekvapko. od druhých starých rodičov zimnú bundu, ktorú som kúpila ja. 😒 od krstnej psíka Fisher Price a od tata madrac do postieľky a prekvapko. 😉

janetka
21. dec 2008

arus: kubkovi lego velke policajna stanica, kniha danka a janka, pribor, tanieriky tupperware, matkovi prilbu a taky playskool tobogan... a ty?

janetka
21. dec 2008

angua: to uplne staci, deti ked maju vela darcekov, tak si aj tak vyberu jeden a ostatne prehliadnu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre