• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

26. februára 2017 
teda, kubko toho dostane... a tú policajnú stanicu ste už kúpili?

domko bude mať skromnejšie vianoce, ale tiež toho dostane veľa, už si ani nepamätám čo... :sweat_smile:
21. dec 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: hej, uz je kupena, predpokladam, ze tri dni budeme skladat len lego.. ja som to chcela zlozit uz predtym, aby to dostal zlozene, vies co to bude sucastiek? a pri matkovi???? ale nebolo mi dovolene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale coby ved domco toho dostane isto kopeeeeec.....ako ta poznam
a ako dopadla garazovica?
21. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie toľko, čo kubko, ale dosť, ale na budúci rok nás finančná kríza priškrtí :grinning:

garážovica dobre, asi o siedmej sme došli domov, domčo sa ešte trošku pohral a potom odpadol...

ja som teraz urobila také syrové pagáčiky a žltkače, zajtra budem robiť ešte dva druhy slaného a dva sladkého...
21. dec 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: fiha, ako sme sa porozpekali, co? chi... zienky domace... ja dnes idem robit tych listkovych slimakov a BB gulky sme stihli este vcera vecer
22. dec 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BB gulky? To je co? To ani nepoznam.... Je to jednoduche? Hod recepis.
22. dec 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja toho moc nemám ani mať nebudem, tri druhy slaného, tri druhy sladkého...
22. dec 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule ja tu lietam na vysavaci ako jezibaba na metle :grinning: ,nestiham nic , este ze mame povinnu dovolenku.....poobede utekam po Dodovu mamu na stanicu a potom asi odkvecnem.....

Ale aj tak vam prajem krasne a bezstresove vianoce a zdravy uspesny rok 2009!
22. dec 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď stíhaš :grinning:
22. dec 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi ty mas aspon dovolenku, len ja ani to a este sa na mna hrnie skola. Strasne je toho vela a mam uz celkom depresie ze nestiham...
22. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa už trošku učím na štátnice, dosť skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež nestíham... už som sa mala učiť od augusta, aby som aspoň jednu stihla, no nič som nepoučiteľná lajdáčka
22. dec 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne: cely bb puding, troska rumu, 125 gr masla, 1 PL kakaa, 4 PL mleteho cukru ... cele to pomixovat, vytvarat gulky a obalovat v kokose, niekto dava dovnutra aj visne
23. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ty si ale sikula, ze uz sa ucis na statnice :astonished:
janetka hentie gule presne robime aj my, teda uz sme polovicu aj zozrali, davame dovnutra visnu v rume :grinning:

krasne sviatky vsetkym samorincankam aj s rodinkami :dizzy_face:
23. dec 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ja tento rok nic nepecem :pensive: ,ale dala by som si mnam....u nas to aj tak nikto neje,Dodo nelubi moc sladke a jeho mama nemoze a tak by som to vsetko popapala ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale uz mam konecne vianocnu vyzdobu a aj nas mini stromcek uz svieti .....som makala ako diva....
23. dec 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak domco doma dostal darceky a stazuje sa, ze malo :cry:
no nic ideme este k jednej babke, k druhej babke, snad tam dostane viac, len som kazdemu nadavala, nech mu moc nekupuju, tak to asi dostane, ze domko dostane maaaalo :cry:

śtastne a veseleeeee
24. dec 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastne a veseleeee !!!!!!
24. dec 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: asik je po maminke, stale ma malo :grinning: to vazne tak vnimal, ze dostal malo?? :astonished:
24. dec 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez: dostala som tuto pekarnicku na chlebik http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz&pekarna=101, tak potom ta budem kontaktovat :wink: ak to nezvladnem :wink: ty si uz odbornicka...
inak maly mal straaaasnu radost z policajnej stanice LEGA, zopol rucicky, pozrel hore na nebo a ze JEZISKO DAKUJEM :wink: najvacsi zazitok z vianoc
24. dec 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatýýýý :grinning: takže máš pekárničku, no teda, tak to budeš vypekať chlebík, no dúfam, že pre celú ulicu :grinning: :grinning: :grinning:

doma dostal málo, ale za to u babky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani nevedel čo skôr... dedo mu kúpil maskáče s tričkom a šiltovkou maskáčovou, tak stále chodí len v tom, najlepšie, že ho dedo naučil, poplááách, no a to vtedy sa musí komplet obliecť a dať do pozoru a potom sa vyzliecť, veci si uložiť do komínkov a ľahnúť si a potom zas poplááááách a tak dokola... tak si aspoň cvičil obliekanie, vyzliekanie a upratovanie :grinning:

a ja som dostala stepper a rotaňu, takže môžem zhodiť, čo som nabrala a že som toho cez tieto sviatky nabrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dec 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne sviatky :wink:
S tou pekarnou to je nejaka moda :wink: Aj ja som jednu dostala :grinning: Mozeme potom vymyslat recepty a vymienat si :grinning:
27. dec 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte pekarky
jani aj ty si dostala pekaren? heh ked budes na materskej tak ju pekne vyuzijes :wink:
27. dec 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetci maju pekaren :grinning:
Ja uz teraz peciem vo velkom. Vcera som ju vybalila a dnes uz peciem druhy kolacik. A stiham sa pritom aj ucit. To je skvely vynalez :grinning:
28. dec 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani co som ti vravela, ja si ju neviem vynachvalit :wink:
28. dec 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este niekedy ta potom poprosim o recept na ten tvoj zazracny cibulovy chlebik, ci aky je to :grinning:
28. dec 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj
29. dec 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, bez, 13.1 mam trest s Kurilovskou a 14.1. mam obchod1 - ako sa mam na to pripravit??? poradte
29. dec 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj my sme mali krasne vianoce, maly dostal tolko darcekov ze nechapal z toho :grinning:
29. dec 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak je vonku krasne - spoza okna, mohlo by byt aspon 15cm snehu aby sme s malym snehulaka mohli stavat
29. dec 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute veru ten sneh chyba,ale bola som okolo obeda v obchode a bolo prijemne aj ked mrzne ....aspon vietor nefukal.
29. dec 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko Samorin :slight_smile:
30. dec 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ahojte babenky
ja som tu po dlllhej dobe
v robote mame strasny frmol viete euro tak nestihame ani dychat
dodatocne vam prajem krasne sviatky :grinning:
baby neviete nahodou niekoho kto by mi vedel pozicat vysielacky na silvestra???
30. dec 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok