Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
21. dec 2007

baby, mna zas to tehotenstvo moc neba, skorej ma ubijaju ti e kontroly, navstevy ...aj ked mozem byt rada, ze vsetko je ok a nemala som doteraz ziadny problem

janetka
21. dec 2007

inak v tych stankoch nic nemaju... skoda, ze najake dva neobsadili jedlom a pitim, by sa im to oplatilo...
mna stve, ze tuna v tej nasej strvrti nic neni, taka kaviarnicka by sa tu taaaak uzivila..

erika1983
21. dec 2007

no naozaj v tych stnkoch nic moc len same handry
zisiel by sa nejaky punc, vinko, cigan. pecianka a lokse 😀 😀 😀 to by som si dala

aruska
autor
21. dec 2007

janetka aj mne tu chyba kaviaren, otvorime si v garazi 😀 😀 😀
erika to by sme furt boli s kocikmi v meste a davali cigansku alebo lokse a varene vinko, potom by aj deti lepsie spali 😀 😀 😀

erika1983
21. dec 2007

arus tomu ver ze by sme tlacili do hlavy 😝 😀

bezaz
21. dec 2007

veru, este ze sme vybavili aspon tie telefony a vianocne baliace papiere.. tolko ludi v meste, nechapem, asi vsetci maju volno

janne6969
21. dec 2007

Jasne Bez ze Robo o tom vie. Tesi sa este viac ako ja 😀
Baby ja pojdem tak za hodku do obchodu, len neviem kam, aby som sa vyhla tomu najhorsiemu.

janne6969
21. dec 2007

Idem Vianocovat.
Prijemne sviatky.
Caute.

tilly
21. dec 2007

pekný večer šamorínčanky 😀

arus, vidíš, na tie dvojky som úplne zabudla a o adamkovi neviem 😲
inak som tu za cecilku a janetka za kelišovú, keď som bola na materskej, sme vždy vedeli o všetkom, čo sa mliečnom mihlo 😀 😀 😀 😀
a teraz neviem nič 😠

aruska
autor
21. dec 2007

tilly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cecilko 😅

tilly
23. dec 2007

tak šťastné a veselé cicušky 😉

c.e.r.t.i.k.
24. dec 2007

babule stastne a vesele 🙂

bezaz
24. dec 2007

mile damy, vseeeetko dobreeeeee 😀

janne6969
28. dec 2007

Ahojte Samorincanky. Ja som vcera zistila, kde je vlastne Mliecno 🙂
Ale ved som blondina, mam na to narok.
Inac neviete, bude sa nieco v Samorine diat na Silvestra? Ja tam nechcem zomret od nudy ☹

tilly
28. dec 2007

v šamoríne sa asi nič diať nebude, aj keď myslím, že minulý rok bol ohňostroj...

my budeme mať asi party u nás doma, alebo u janetky alebo u niekoho zo susedov, ale s janetkou to vyzerá blbo, je v nemocnici, asi už bude na silva dvojnásobná mamina 😉

janne6969
28. dec 2007

Tak budeme kaprit 🙄
A janetka este nema termin? Alebo preco blbo?

tilly
28. dec 2007

janetka má termín koncom januára, malý by mal mať teraz vyše 2 kíl... blbo, lebo má zlé pečeňové testy, takže je ona ohrozená, dieťatko sa má našťastie dobre, ale keď sa jej stav nezlepší, tak ju budú rezať, nič príjemné ☹

janne6969
28. dec 2007

No tak jej drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.
Vy uz vsetky mate deticky a ja nic ☹
Ak sa podari, tak az v oktobri najskor budeme mat. A to uz budu tie vase velke. S kym sa potom budeme hrat?

bezaz
28. dec 2007

ahojte, uz som konecne naspat..
dufam, ze janetka bude ok, dajte vediet, ako sa to vyvija
jani aj mi budeme kvarglit doma, sice nas pozvali kamosi na party, ale mam na tento rok uz spolocnosti po krk.. "ticho lieci"

janne6969
28. dec 2007

No aj nas pozvali, ale pri predstave, ze budem medzi nejakymi ksichtami, tak chcem byt radsej doma. Pojdem teda o polnoci pozret na nejaky mozno ohnostroj a potom pojdem hajat. Ak nezaspim skor.

angua27
28. dec 2007

čaute, zase vám sem lezie rodená Šamorínčanka, už ale BA. pokiaľ si pamätám tak každý rok býva ohňostroj. požiarnici robia, aspoň teda naši každý rok spomínajú, že ho ešte robia. inak nič, žiadne koncerty, alebo niečo podobné tam nikdy nebolo. 😉

tilly
28. dec 2007

možno v kormoráne bude zábava, teda určite, len tam sa už asi nedostanete...

janne, neboj, my ostatné sme v snažení 😀 takže bude s kým kočíkovať, len sa to musí podariť, ja by som brala tak novembrové dieťa, v lete by sme ešte išli na dovču a v novembri môžem pekne porodiť... strašne chcem ísť toto leto s krpcom na dovolenku, boli sme minulý rok a boli tam také detské kluby, vlasne celý komplex a celý ostrov bol prispôsobený deťom, tak chceme ísť na podobnú dovču aj teraz, domi si to dosť užíval, tak mu to chcem dopriať aj tento rok

janetka
29. dec 2007

baby, tak sa hlasim z nemocky, ako uz tilly spominala... nie je to tak kriticke, aby to ukoncili a nie je to tak dobre,aby som bola doma, takze nic moc..fnuk..uvidim, aspon na silvestra by ma mohli pustit domov... skusim ich ukecat

bezaz
29. dec 2007

janetka drzim palce, nech je vsetko ok 😉

aruska
autor
29. dec 2007

janetka drzime palce nech sa to zlepsi a krasne vianoce vsetkym 😀

bezaz
1. jan 2008

Mile damy, vsetko dobre v novom roku 😀

aruska
autor
2. jan 2008

Vsetko dobre do noveho roku, nech je aspon tento rok taky stastny ako sme mali my ten minuly 🙂
No dnes idem tlacit do kecky tie kaleraby o Europskom spravnom prave, vcera som to kukala a dobra debilina 😠

aruska
autor
2. jan 2008

ozaj baby neviete kto bude robit pohovory na obchodne priestory k prenajmu v TESCU??? nemate znamosti?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bezaz
2. jan 2008

aruska nie, ale ked som si konecne vsimla ten plagat, tak ma to velmi potesilo, ze tu bude aj tesco a este k tomu asi 20m od bytu 😀

erika1983
2. jan 2008

ajojte maminy a buduce maminy 😵 ako ste sa mi tu mali, my sme sa vecer vratili naspat od rodicov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre