Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
9. jan 2009

dobre ranko
balambi a ty si co robila hore o pol 4 😲
no seklo ma v krizach ale uz sa to lepsi
a co snazite sa o babo????

janetka
9. jan 2009

balambi: vitaj, co robis o 03.22 na nete??
Ktora je zahradnicka?

Bez: k nam sa neprides niekedy prejst? my mame dobru spiacu zonu na terase.. maly tam vcera spal dopoludnia 5 hodin vkuse 😉

erika: nechystam sa do prace, to pre susedu zhanam, chce dat opatrovatelke maleho od septembra

stretko? aj by som sla buduci tyzden...

janne6969
9. jan 2009

Ahojte. Konecne som sa aj sem dostala. Casu je nejako malo a dnes som zostala doma, tak aspon sem nakuknem.
Aj ja by som bola za stretko. Uz sme dlho neboli vonku. Kludne aj v tu stredu.
Teraz sa ale idem ucit, lebo este ma cakaju 3 skusky buduci tyzden, tak nech aspon nieco viem 😉

erika1983
9. jan 2009

no tak co vy na stredu o pol osmej ???
a dali by sme povedzme safari alebo podkovu

janne6969
9. jan 2009

Ja som za. A beriem aj to safari, ak tam nebude velmi nafajcene, lebo naposledy tam bol taky dym, ze som nevidela na meter od seba.

tilly
9. jan 2009

my ideme na zošku lyžovať, som zvedaváááá

inak mi blbne PC, janetka, môžem ho priniesť???

janetka
9. jan 2009

tilly: sak dones 😉
janne: v safari je dost nahulene, podne do tej zanovnej kaviarne pri kostole oproti lekarne, super kava, nefajciarska miestnost

erika1983
9. jan 2009

jarka a tam aj varia??? lebo ja by som si uz dala taky dobry syr 🙂

janetka
9. jan 2009

erika: jaj, tam nevaria 😲

erika1983
9. jan 2009

tak podme do podkovy

angua27
9. jan 2009

ahojte,
tak streda vyhovuje aj mne. ak chcete babuľky papať, tak potom asi podkova. 😉 safari býva riadne zafajčené vždy.
adka, mám sa fajn. len ma malý ničí po nociach. akosi si nevie poriadne nájsť miesto na spanie od tej polnoci. no a dnes v noci ho aj bruško bolelo, tak sme hodinu masírovali a cvičili a nakoniec sa vyprdel jak starý chlap a bol pokoj. 😎

janne6969
9. jan 2009

Tak predsa to vyhrava podkova. Ja som za. Veru aj ja by som si dala taky dobry syr 😝

erika1983
9. jan 2009

no dobre tak v stredu podkova ja pridem o pol osmej
kika donesiem ti aj vysielacky
😀 😀 😀
kto vie kde je gabika som jej pisala aj sms a nic, jarka nevies nieco o nych???

bezaz
9. jan 2009

babule pre mna je o pol 8 uz neskoro, to uz ideme kupat a spat 😅
jarka sak mozem dobehnut, len ninka nechce spat v kociari, takze to bude navsteva aj s hudobnym podmazom 😅
baby co sa tyka nocneho spania musim zaklopat, mala je zlata, len cez den keby chcela vobec spat a ked spi, tak len na rukach, ako prave teraz.. uz mi ruka ide odpadnut 😵

janetka
9. jan 2009

erika: videla som gabiku vcera, uci sa na skusku...
bez: v pohode, ja som zvyknuta....

janetka
9. jan 2009

bez: zabudla si si u nas plienocku 😉
Matko mi hned zalomil a kubka som poslala hore pozerat dvd polarny expres, nech si oddychne, hodila som sprchu, idem si citat 😉

janne6969
9. jan 2009

Ja idem pokracovat v uceni. Ale asi dam piect chlebik, nech mi k tomu aj nieco rozvoniava 😀

janetka
9. jan 2009

bez: ozaj, hod nam sem s jankou nejake tvoje osvedcene receptiky, napr. ten cesnakovy chlieb atd

bezaz
9. jan 2009

cice na tejto stranke http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php vsetky ktore maju hodnotenie 4-5 hviezdiciek..
inak napr. c. 013, to je ako babovecka, bajecny.. {sladke}, najcastejsie robim 016, tam mozete obmienat zlozenie muk do aleluja
tiez robim 286 - sekana
155 aj 156 bajecne bagety
212 domace hamburgery
213 slaneee mnamkoveee
482 donuts
243 langose, ja robim tu verziu c}
135 cesnakovy chlieb
018 jogurtovy chlieb
023 grahamovy chlieb
068 pivny chlieb
223 superove pizzove cesto {tenucka pizzka}
atd

angua27
9. jan 2009

bez a Tebe by to o koľkej vyhovovalo? je len, že môžeme aj skorej a počkali by sme, kto môže na eriku a tak. 😉

janetka
9. jan 2009

bez: a napr. pizza, donuts si tam das len vymiesit a vykysnut? kedy viem, ze je to vykysnute?? to je nejaky signal, ci sa to tam da nastavit?

janetka
9. jan 2009

bez: uz som na to dosla, dik

bezaz
9. jan 2009

jarka sorry, kupali sme a jedli.. jojo, to su programy len na cesto, ale potom je ta robota uplne jednoducha a kratka..
kika o tej pol siedmej alebo tak.. ja aj tak koli kojeniu mozem len na nejaku max. hodku 😅 takze na mna sa asi moc neviazte.. skoda, ze podkova je tak daleko 😒

chruminka
9. jan 2009

ahojte ja mozem v stredu asi aj o 18:30h ,a tiez som asi racsej za podkovu aj ked ja to mam tiez riadny kus,len v tom safari je fakt strasne zafajcene a to jedlo no nic moc teda fakt sa dako pokazili 😒

balambi ja som byvala na dvoroch ako je danovy v petrzke

janetka
10. jan 2009

bez: ja mozem tiez ist o pol siedmej a zobrat ta autom, a aj tilly

janetka
10. jan 2009

bez: moja oblubena znacka... a dobra cena
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4764241
kebyze mam babu, tak kupujem

chrumi, mozem aj teba zobrat 😉

balambi
10. jan 2009

Dobre ranko babulky, to je ale zima...br...ani z postielky sa mi nechcelo...
erika veru, snazime sa o babo, ale zatial nic...tak sa asi musime viac posnažilkovať... 😀
janetka záhradícka je tam pri maďarskej ZS, tie topanočky su užasne
chruminka to je kusok od nás.. 🙂

janne6969
10. jan 2009

Janetka vidim, ze poctivo sledujes mimibazar. Aj ja asi zacnem, lebo tusim sa tam da aj nieco pekne kupit 😀
Ja by som tiez isla o tej pol siedmej, ak stihnem prist dovtedy z Blavy. Ak nie, tak budem par minut meskat.
Ja som vcera robila ten cibulovy chlieb a to vam bol strasny smrad po celom panelaku. Ale chuti celkom dobre 😉

beznadejna
11. jan 2009

ahojte
kde ste vsetky
dnes ani nikto nepisal
dobra zima je ale vonku my sme boli trosku korculovat pri kormorane no ale taka zima ledva dve hodiny sme vydrzali 😀

beznadejna
11. jan 2009

ozaj neviete mi poradit na akej stranke a hlavne ake danove priznanie z bytu sato ma podat do konca januara.nejaka som hnila ist na urad 😀 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre