Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
16. jan 2009

adka, dík. veru neopijem 😀. sedím doma a pracujem. 😎

chruminka
16. jan 2009

ja sa uz chystam spat...ale zacali sme skladat vianocne ozdoby (nebol doteraz cas 😀 )
bola som dnes u kamosky ma 7tyzdnoveho Matuska,taky je krasnucky a dnes vynimocne velmi posluchal,cely cas ked nespinkal sa usmieval ( a to doteraz ze stale ked nespal plakal,asi tusil,ze pridem 😎 ) a celkovo bol taky dobrucky spokojnucky....som si ho popestovala aj pokocikovala dnes bolo kraaaasne 😎

chruminka
16. jan 2009

ozaj baby,chcem sa opytat ci nemate niektora pozicat,alebo predat baby vak alebo ako sa to vola,ale nie satku.

kira0039
17. jan 2009

chruminka...aj ja som si prave objednala jeden vak z predeti.sk...
ozaj, boli ste niektora v predajni v Ba na kosickej? zaujimalo by ma ake to tam maju...

angua27
17. jan 2009

kira, predeti je jedna z najdrahších predajní detských vecí. predajňa na Košickej je pekná, veľká, majú tam veľa vecí. ja som tam väčšinou išla obzrieť, ako vyzerá to, či ono v skutočnosti a potom som si to objednala cez net. 😉

chruminka, skús nosime.sk. je tam aj dlhodobá požičovňa vakov a šatiek. 😉

bezaz
17. jan 2009

kira predrazeneeee, nic by som tam nekupila 😅

janne6969
18. jan 2009

Ahojte damy. Konecne som Vas prisla pozriet. Zacinam robit diplomovku, tak budem teraz hodne na nete 😉 .
Zajtra idem k dokine, tak dufam, ze mi konecne prezradi ci cakame dievcatko, alebo chlapceka. By som uz zacala vo velkom nakupovať 😀

beznadejna
18. jan 2009

ahojte
to je ale pocasie len spat a spat aj vy tusim spinkate 😀 teda len tie ktore mozu

tilly
18. jan 2009

jeeej, janne, tak držím palce, aby bolo bábo dobre otočené 😉 daj potom vedieť

domčo má laryngitídu ☹

janetka
18. jan 2009

janne: a co by si chcela? viem, ze je ti to jedno, hlavne nech je babatko zdrave, ale predsa... :o)

beznadejna: spat cez den? to ani neviem co je.. xi
tilly: dufam, ze sa vam to uz nezopakuje....

angua27
18. jan 2009

tilly skoré uzdravenie.

janne6969
19. jan 2009

Tilly skore uzdravenie.
Teraz mi je uz asi jedno co to bude. Sprvu som chcela dievcatko, ale mam pocit, ze to aj tak bude chlapec, tak sa tesim aj z toho. Tak naobed tam idem a uvidim.

tilly
19. jan 2009

táto noc bola celkom dobrá, idem do lekárne pre kalciový sirup...

janne6969
19. jan 2009

Tak ja uz som aj od lekarky. Ani mi nerobila utz. Ani ked som chcela, ze vraj na morfologii mi to povedia. Tak cakam do 9.2. ☹

janetka
19. jan 2009

janne: jaaaj, uz mohla urobit... skoda, ale nevadi, pozri bez to vydrzala do konca .... 😉

bezaz
19. jan 2009

jani tak nic, som rychlo utekala z prechadzky, ze uz si precitam, ci to bude maly feher alebo feherova 😀 neva, vydrziiiis

erika1983
19. jan 2009

ahojte janka neboj mysli na mna ake som ja mala prekvapko cakali sme chlapca a mame dievca 😀 😀 😀
to je jedno co to bude nech je hlavne zdrave
kika dodatocne sa pridavam ku gratulaciam

chruminka
19. jan 2009

jani ja si tiez myslim,ze budes mat chlapceka,uz ste vymyslali mena ? 😀

baby dnes sme mali v robote hotovu posilku.....museli sme odniest na postu 4000 ks obalok s dotaznikmi cca 70 kg,boli sme na to 3 zienky...lebo nasi uzasny kolegovia (az 2 ks!) su straaaasne ochotny,tak sme sa s tym nadrapovali my,ale ujo nam pozical karicku...tak sme to na dva krat zvladli...ale to ste mali vidiet...skoda,ze sme nemali fotak,alebo kameru...by ste sa narehotali.
chudaci turisti ty si musia mysliet,ze my slovaci nie sme kompletny....spacirujeme sa s karickou po starom meste 😀

tilly
19. jan 2009

janne vydržíš... 9.2. je tu cobydup...

chrumi, to si viem predstaviť 😀

janne6969
20. jan 2009

Dobre ranko.
Caka ma tyzden v obyvke na gauci, tak sa celkom tesim´.

chruminka
20. jan 2009

jani preco ?

bezaz
20. jan 2009

janka sa tvari, ze pise diplomku 😀
inak chrumi, teraz bol tu na konovi inzerat, co baba predava ten babyvak, co si zhanala 😉

balambi
21. jan 2009

ahojte babulky, tak tento mesiac ešte ostávam medzi snažilkami ☹ ☹ ☹ a už to vyzeralo tak nádejne...ale tá mrcha dorazila a ešte aj o den skor...potvora jedna...tak mi to je trošku luto... 😔 som sa musela troška vyžalovať...

janne6969
21. jan 2009

balambi tak drzim palec do dalsieho noveho mesiaca. Neboj, tento uz bude uspesny 😉

janne6969
21. jan 2009

A ja naozaj robim diplomovku 😉 Teda snazim sa 😅

balambi
21. jan 2009

Dakujem janne, aj ja dufam 😉 a do kedy mas odovzdat diplomku?

janne6969
21. jan 2009

No bolo by fajn do konca januara. Ale len druhu cast. Mame to tak na casti. Prvu som odovzdala minuly rok a teraz druhu. A potom do maja nejako spravit vyskum a je to. A ten vyskum dufam, ze zozeniem z nasho marketingoveho oddelenia. Inac sa picnem, keby som to mala robit sama 😖

angua27
21. jan 2009

balambi, hore hlavu. ako dlho snažilkujete?

janne, aký výskum máš spraviť?

ja mám dnes doma maróda. segra ráno vstala s nádchou, kašlom a bolavým hrdlom. takže ju kurírujem a snažím sa držať malého od nej, ale moc sa to nedá. tak dúfam, že od nej neochorie. ☹

tilly
21. jan 2009

balambi, to poznám....

janne, ja by som mala ísť do školy, aby mi našli moju diplomovku, ak ju nenájdu, tak musím robiť novú... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre