Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

balambi
21. jan 2009

janne neboj, to zvladnes, do januara casu dost...aj ja som sa tak trapila, zrazu ma to chytilo a ani neviem ako a mala som to napisane 🙂 a ten vyskum bol na koniec tuším najmenej ťažký...aku maš tému?
angua my sa este snažilkujem len pol roka, ale drahy byva často preč, tak je to trochu náročnejšie a je mi jasné, že to nebude asi také ľahké, ale tento mesiac som mala snáď všetky príznaky...teda okrem // 😀 ako sa Ti darí kurírovanie? držím palčeky,aby ste nenachytali bacilov od segry

tilly
21. jan 2009

ozaj, arus, kde ste to boli na tom rodose?

balambi
21. jan 2009

tilly,aj Ty si mala take tie typické príznaky? 🙂

bezaz
21. jan 2009

caveste..
tilly vy ste chodili na plavanie s domcom do trnavky? ake mas referencie?

janne6969
21. jan 2009

Ahojte.
Tak dnes mi volal chalan z prace, ze vyskum mi poskytne. Este ze tak 😀 Juj svet je dnes gombicka 😀

janetka
22. jan 2009

bez: ja som tam chodila s malym na plavanie....ale to bolo pred 4 rokmi, vtedy boli dost malicke satne, teda dieta si musela mat jedine vo vajicku, ale dalo sa ... myslim, ze take komornejsie pre miminka ako v tych aquaparkoch...

janetka
22. jan 2009

baby, kde ste vybavovali STKcky? my sme boli v lehniciach a tam kooopec ludi.... 😠 tak sme po hodine cakania odisli

bezaz
22. jan 2009

jarka a v senci to nie je dobre? lebo sa rozhodujeme kam..
na STK sme boli v BA pri mikone na roznavskej

janetka
22. jan 2009

kamoska teraz chodili do trnavky a potom sla do senca, a zhodnotila, ze trnavka je lepsia.... ale mozem sa jej popytat na detaily, v sobotu ku mne pride

janetka
22. jan 2009

bez: a tiez tam boli rady?

janne6969
22. jan 2009

Dobre ranko.
No my STK nevybavujeme, tak Vam neviem povedat 😅
Juj uz aj ja by som chodila plavat s babatkom. A to chodia take malicke ako je Ninka? Ja som myslela, ze su to trosku starsie, asi tak pol rocne 😉

bezaz
22. jan 2009

jari to by bolo super dik..
my sme tam dosli hned rano na 7 ci ako a bol len jeden pan pred nami, ci ako to bolo 😅
jani jasne, od 3mesiacov sa moze chodit

janne6969
22. jan 2009

No tak to auto na materskej budem teda istotne potrebovat. Inac to nevidim. Ale vcera mi Robi pozeral na internete Tigru, lebo sa mi velmo paci. Ale ci mi ju ak kupi, tak to veru neviem 😅

janetka
22. jan 2009

janne: no sak mohol by.... nie? 😉 ja si pamatam ako pred 15 rokmi raz dosiel kamos pre mna tigre a mala som dojem, ze sedi v najvacsom fare 😉

tilly
22. jan 2009

dano chodí tam do lehníc na STK tuším, chodí v sobotu doobeda a je vybavený hneď...

janne, tigra je teda dosť nepraktické auto pre matku s dieťaťom...

bez, mne sa to na tej trnávke moc nepáčilo, ale zas je pravda, že len tam je bazén výhradne na tieto účely, v sc si normálne vo verejnom bazéne...

janne6969
22. jan 2009

No tak ste mi pekne sprdli moje auticko 🙄 Janetka pred 15 rokmi? 😅 Ale mne sa aj tak paci. Stale lepsie ako nijake. Aj ked je to uz celkom starsi model, aj tak je podla mna krasne 😀

janetka
22. jan 2009

janne: ale ved ty mas na mysli isto nejaky novy model... 😉

janne6969
22. jan 2009

No ani by som nepovedala 😉

tilly
22. jan 2009

tigra sa vyrábala strašne dlho, až tuším minulý rok urobili novú tigru... ale to by som si fakt ako nastávajúca mamina nekupovala... ja len v dobrom, ale určite by ti to začalo o chvilku liezť na nervy, ja som mala na začiatku pri domčovi 3dverové auto, no des, ešte kým bol domčo vo vajku, tak sa to dalo, lebo konštrukcia kočíka išla do kufra, vanička na zadné sedadlo a domčo na sedadlo spolujazdca... ja už iné auto ako golfa nechcem pre seba... dlho som si zvykala, nevedela som si na neho zvyknúť, na krátke auto a benzín, ale teraz by som ho nedala za nič na svete, aj keď si budem za xy rokov kupovať nové auto, tak jednoznačne golf a ak nie golf, tak auto od VW...

angua27
22. jan 2009

ahojki,
tak ja veľa využívam segrinho Renaulta Clio - 3-dverák. a som spokojná. je pravda, že neviem ako je to s malým bábom, ale cca. od Maťových 9. mesiacov jazdím na ňom a super. kočík do kufra, vzadu je sedačka, Maťa šup do nej a je to. a je malé, šikovné, také mestské auto. na dlhšie cesty je ale pohodlnejší 5-dverák, to uznávam. asi je to indi-vindi u každého. 😉
ešte ma napadlo, že závisí aj od toho aký je kočík. kamoška mala kočík Taco a jazdila na nejakom veľkom Renaulte a konštrukcia sa jej nezmestila do kufra, takže konštrukcia zložená pri sedadle spolujazdca, malý vzadu v korbičke (čo ja moc neuznávam, buď vajíčko, alebo sedačka). a bolo to dosť naprd. kým tam tú konštrukciu napratala, tak bola skoro vždy špinavá, spotená a nasratá. 😎

tilly
22. jan 2009

ja som malému vždy dobúchala hlavu, keď som sa ho snažila narvať dozadu do 3dveráku... 😅

beznadejna
23. jan 2009

ahojte
je tu tema o trojdverovych autach
my mame hondu trojdverovu a ako sme sa nastahovali tak len nadavame pretoze je trojdverak maly a to sme len dvaja takze pre matku s dietatom si to neviem predstavit
a ako tilly spomina ze malemu hlavu dobuchala tak to aj ja mam sama zo sebou problem aby som sa nebuchla 😀

janne6969
23. jan 2009

No aj my sme mali trojdveroveho golfa. Pre dvoch to bolo celkom v pohode. No uvidim. Mozno to nejako inac poriesime.
Inac dnes idem konecne ku kadernicke. Tak sa tesim 😀

chruminka
23. jan 2009

caute hlasi sa dalsi marod.....tak mna asi skolila ta chripka,ale kde a ako to netusim....
vcera rano som zacala z nicoho nic kaslat a v hrdle som mala ako po diske alebo ked sa vratim so zafajceneho podniku....cely den som kaslala a kaslala,ale inac nic ziaden sopel,zapchaty nos ani bolesti hrdla....
vecer som uz mala zvysenu teplotu...celu noc som nevedela spat strasne ma bolia nohy a chrbat!!!....a teraz mam uz 38 stup. teplotu a boli ma cely clovek ☹
este som ani nevstala z postele (okrem WC 😅 ) ,ale musim ist do lekarne po daky sirup od kasla..... 😝

janne6969
23. jan 2009

Chrumi tak skore uzdravenie. Chripka zacina kosit 😒 Musim napupit vitaminky. Ale hadam ked ma to obchodzalo doteraz, tak uz nejako ma to obide 😉

tilly
23. jan 2009

janne skus homeopatika 😉

ja tiez nie som 100% fit

tilly
23. jan 2009

ozaj, na kašel a také celkové uvolnenie dýchacích ciest pomáha detský lerros čaj na kašel a priedušky, alebo na klidné spaní... moja mama - astmatička, keď sa chce dobre vyspať, urobí si ten čaj na klidné spaní, celé dýchacie cesty sa jej uvolnia a ona spí ako bábo...

janne6969
23. jan 2009

Teda aka sila čaju 😀 . Už len hodinku budem pisať a potom idem do Blavy. konecne sa vyvetram, lebo uz som drevena z toho sedenia.

chruminka
23. jan 2009

vsak aj ja som skor taka cajova a na homeopatika....som si kupila sirup Stodal to je homeopaticky a paragripe to su tiez homeopatika a prieduskovy caj.....a uz zasa lezim tak hadam budem coskoro fit....mne sa ani neoplati ist k lekarke väcsinou sa viem vyliecit sama bylinami a homeopatikami...tak ako hovori Tilly 😀
jani ty uz nerobis? Dako mi to tu unika

janne6969
23. jan 2009

Chrumi robim, len som teraz tyzden doma, lebo potrebujem spravit diplomovku a popri praci to nejako nestiham. V robote je to katastrofa, tak si aspon trochu oddychnem. Ale v pondelok uz pojdem. Teda ked sami bude chciet 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre