Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
23. jan 2009

chrumi, skoré uzdravenie. 😉
segra je tiež chorá - chrípka. takže posledné dva dni sa snažím malého od nej držať ďalej, ale moc sa mi to nedarí. dnes spí u svojho otca, tak aspoň do zajtra bude mimo zóny ohrozenia. 😀

tilly
24. jan 2009

spíte? 😀 ja už 5ty krát pozerám jednu a tú istú rozprávku dnes... 😝

janne6969
24. jan 2009

Dobre ranko. Ja nespim, len sedim a kukam do bedne. Chystam sa do obchodu, len sa neviem odhodlat, lebo musim ist pesi 🙄

angua27
24. jan 2009

ahojte,
ja som dnes upratovala, varila a poobede som sa venovala Maťkovi a kým bol vonku s babinou tak som piekla koláčik.
tilly a aká rozprávka u vás momentálne fičí? Maťka teraz dosť zaujal Bob staviteľ a Lolek a Bolek. 😎

beznadejna
25. jan 2009

ahojte tak dnes nikto ani nenapise 😀 ale bolo dnes pekne pocasie
no u mojich kranatok leti stanica a rozpravka kacicka bebe 😵
angua to je pekne ze maleho bavia aj taketo starsie rozpravky takych deti je dnes malo 🙂

angua27
25. jan 2009

beznadejna, dôvod, prečo malého bavia také staršie rozprávky (Lolek a Bolek, Krtko,...) je, že u našich nemáme žiadnu rozprávkovú stanicu, takže vidí iba rozprávky, čo mu pustím na PC. a väčšinou mu teda púšťam s YouTube čo ma zrovna napadne. a to sú samozrejme klasiky môjho detstva. 😀
Bebe TV poznám. Maťkovi sa to páčilo. keď sme ešte bývali v BA, tak som mu to občas púšťala.

bezaz
26. jan 2009

hojte cic
jarkaaa si mi nenapisala referencie na to kupanieeeee 😀
kika u nasej 2.5rocnej netere ficia matko a kubko, pozna vsetky repliky a teraz uz aj m. mouse.. jaj a najoblubenejsi tomas a priatelia 😵

bezaz
26. jan 2009

cice, objednavate si nieco z oriflame?

tilly
26. jan 2009

u nás tiež dlllho fičal lolek a bolek, máme dvd... aj maja a pod.

teraz fičí bol raz jeden život a rozprávka o zúbkoch, ako tam vŕtajú bacily kaz... alebo o brušku, ako to je, keď sa niekto preje...

erika1983
26. jan 2009

ahojte
no u nas fici krto uz ho vieme aj odzadu a nic ine ani nechce ppozerat nadarmo jej pustim hoco. a uz mame celu vybavu krtkov a jezkov a zabiek atd
bez ja si niekedy zvyknem objednavat z oriflame a le teraz nemam katalog nikto tu s tym nerobi alebo aspon neviem o tom ze by robil

bezaz
26. jan 2009

erika no ja "robim", teda som uz dlho neobjednavala, ze ci by ste niektora cheli vidiet katalog pripadne si nieco objednat

janne6969
26. jan 2009

No Bez ja som si naposledy objednala este pred tvojim porodom spiralu a neprisla 😅
Ale ked pojdeme nabuduce na prechadzku, tak zober aj katalog 😉

chruminka
26. jan 2009

ahojte tak ja som sa racsej nechala na tento tyzden vypisat a pekne poctivo lezim aj ked uz nemam teplotu ale zato ten kaslisko 😝

no ja som si zvykla obcas objednat oriflame od kolegyni lebo aj ona nosi katalogy do prace a to viete same baby tak vznikne davova psychoza obcas 😀

jarka som ta dnes videla v telke 😅

janetka
26. jan 2009

chrumi: hej, hviezda... co? hahaha... vela telefonatov som mala... 😉 sto rokov stary dokument

bez: zabudlaaaa som, zistim

erika1983
26. jan 2009

je a kde si bola jarka, alebo o co sa jedná 😲 😲 😲 😲
bez ked budes mat cestu okolo banky tak mi hod katalog
chrumi tak ti zelam skore uzdravenie 😉

tilly
26. jan 2009

jarka bola dnes za hviezdu 😀 😀 😀 😀

bola v zmenárni, ale už dááávno a teraz to opakovali 😀 (tichý bonz) 😀

bezaz
26. jan 2009

jeej a ja som to prepasla? a to sedim doma skoro cely den 😅
jani s tou spiralou, jedina vec, co si kto objednal 😕

janetka
27. jan 2009

caute, tak tak, pred x-rokmi... tiez som nevedela, ze to budu reprizovat... a zrazu same telefonaty 😉

arusska
27. jan 2009

ahojte, tak ja som tu sto rokov nebola, ale uz mam po skuskach tak sa pripajam sice len dnes mam net ale uz mame objednany tak som zvedava kedy pridu montovat
janetka co robite dnes???

janetka
27. jan 2009

arus: teraz maly spinka, potom zbehnem na postu, no neslubujem, ale ak by sme stihali, tak ti poslem sms..skorej stvrtok, mozte?

bezaz
27. jan 2009

jarka s tym plavanim si nic nezistila?? som otrava otravnaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

tilly
27. jan 2009

aru, to je super, takto skoro som nikdy nemala hotové skúšky... gratulujem

janetka
27. jan 2009

bez: pisala som jej vcera mail, nakolko zije v rakusku

arusska
27. jan 2009

janetka vo stvrtok doobeda mozete, alebo v piatok - lebo jeden den chcem ist doobeda s malym do BA tak sa zariadim podla teba 🙂

tilly
27. jan 2009

janet, v piatok idem do ds, aj s danom, zajtra podpisujem nejaké zmluvy, takže sa nedá

janetka
27. jan 2009

tilly: ok... pojdem do avionu teda.... a teraz chodime skoro stale do MC, tak to je pre deti celkom rozptylenie...
bez: mas IP

bezaz
27. jan 2009

jarka dik 😉 tak asi pojdeme do trnavky.. este sa mi pozdava aj devinska ale je to na druhej strane BA 😅
cice mame tu v samorine ramovanie obrazov?

chruminka
27. jan 2009

zuzi mame hore ako je ta oranzova kocka (oproti cuc tej pekerno-cukrarne) tam je fotostudio kde fotografuju,vyvolavaju fotky.......a aj tam ramuju...my sme si tam davyli vyrabat obrovsky ram na puzzle a boli sme velmi spokojni 😀

chruminka
27. jan 2009

inac uz mi je ovela lepsie,ale pre istotu este lezim aj ked s velikanskymi problemami (ja a lezat 😅 ) raz pri telke raz pri notebooku...

angua27
27. jan 2009

janetka, chodíš do MC tu v Šamoríne? niekedy by som sa pridala. 😉

bez, áno rámovanie je v dome služieb (kocka na námestí) hore. 😉

babuľky, my máme doma momentálne menšie peklo. malému idú nejaké zuby (neviem ktoré, lebo nechce ukázať), ale je protivný, v noci nespí, nechce nič jesť, proste hrôza. no a včera v návale zlosti mi šálkou bacol po puse a odrazil mi kus zubu. ☹ tak vo štvrtok idem k zubárovi. vyzerám ako boxerista, keď sa usmejem, je to totižto pravá horná jednička. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre