• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

8. decembra 2017 
janetke drzime palceky
:wink:
2. jan 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ahoj, tak ako bolo u rodicov? :wink:
2. jan 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arus, neviem, ale môžem sa spýtať...

chceš OP do prenájmu? chceš si rozbehnúť obchodík?

inak, je to super, to tesco, billa veľmi utrpí... a má tu byť aj to nákupné centrum? a načo? veď ani tá samária nie je prenajatá, tak neviem, či im to pôjde :astonished:
obchodov je tu dosť, nie, že by som neuvítala ďalšie, ale nejako tomu neverím
2. jan 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ze by to boli kancelarske priestory? :wink: nakupak by sa tu podla mna uzivil, ved sem budu chodit minat prasule z celeho okolia..
inak my sme boli v bille asi 2x, lebo tam vzdy chytim take nervy z tych uzkych uliciek a predrazeneho casto pokazeneho tovaru.. oni ryzuju len na tom, ze su hned vedla autobusky, inak by tam ludia podla mna nechodili..
2. jan 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my sme rady ze tu bude tesco to budeme mat 5 minut :sweat_smile:
u rodicov bolo super ale uz som rada ze som doma :grinning: :grinning: :grinning:
dnes som cele poobedie upratovala a odkladala veci
malinka uz vystraja v postielke sa furt postavi dostali sme vela darcekov az sme ich skoro nevedeli doniest :grinning: :grinning:
a vy ste mali ake viancoe ,???
2. jan 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika aj my sme mali super vianoce, tiez sme najprv boli u svokrovcov, potom u nasich, ale uz je to raz tak, doma je doma..
3. jan 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko dobre v novom roku prajem.
Ja som od Silvestra strasne prechladnuta. A neviem sa toho zbavit. Ale radsej si to odtrpim teraz, ako keby ma to malo chytit na jar.
A kde bude to TESCO? Ja som o tom sice pocula uz pred rokom, ze ho planuju, ale doteraz neviem ze kde.
3. jan 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani pri kruhaku co je taka velka hala, neviem, co to pred tym bolo
3. jan 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj asi to stare rozpadnute myslis.
3. jan 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jane presne, z toho rozpadnuteho bude hotel a vedla tnzionov
peesco, neviem ci sa v samku uzivi tolko hotelov a
3. jan 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj ked pri mne sedi maly tak to tak aj vyzera

tilly hej chcem tam kvetinarstvo, ale vraj to sa robia pohovory a potom sa vyberie, vraj som uz tretia na kvetinarstvo tak neviem ci to nepojde len cez uplatky :angry:
3. jan 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som chcela mat nieco vlastne. Ale ked neviem co. Najradsej kaviaren, ale asi to zostane len pri sne.
3. jan 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska hotel? a to naco?
3. jan 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bezaz mna sa nepytaj
3. jan 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj maly je dnes strasne umrncany a ma totalne navrete dasna, ked mu tam dam prst tak uz citit zubok :grinning: :grinning:
ale je to hrozne ze furt mrnci, akonahle sa od neho vzdialim tak je peklo na streche :frowning2: :sunglasses: :sunglasses:
3. jan 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska nic moc.. treba uvarit makovy odvar :wink:
3. jan 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bezaz sa ti hovori som bola teraz pol hodiny na prechadzke z toho 20 minut vrieskal a 10min zuzlal mobil tak som dosla domov a dala ho manzelovi ze na staraj sa ja sa idem ucit
mam to Europske v utorok tak idem na to ppaaa paaa
3. jan 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manzel je doma? Alebo ma len dovolenku?
Inac ako sa da stihat skola popri dietatku? Budem zvladat? Caka ma uz len posledny rocnik.
3. jan 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska chudatko.. len sa pekne uckaj a o maleho nech sa postara otecko, ved aj on je rodic :wink:
jani neboj, ved ti male zoberiem kocikovat, ked budem mat aj svoje :wink: a budes sa moct ucit
3. jan 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka za matersku pomoc :slight_smile:
3. jan 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, janetka dnes porodila, martinko má 2770 g a 47 cm

aruska, ja mám v utorok správko, bojim bojim...

a nemám sa ani kedy učiť, muž je dnes celý deň preč, malý akurát teraz zaspal, ja jem pri pc, dopracujem si otázky, pôjdem si ich vytlačiť a celý víkend to budem rvať do gebule, len to je asi na správko málo... som si to spracovala, má to vyše 100 strán :grinning: to asi nestihnem ani prečítať :frowning2:
3. jan 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilli ja mam v stresu Marketing management. kniha ma asi 350 stran 8 pismo. Som na strane 150 a citam to uz tyzden. Tak mam podobnu depku ako ty.
Gratulacie Janetke :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly a to mas statka? Ja som mala spravko teraz v marci tak ked ces tak ti dam moje vypracovane :grinning: :grinning:
3. jan 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj gratulujeme janetke, dufam, ze su obaja v poriadku :slight_smile:
tilly a u koho mas spravko?
ja este nemam dokoncenu diplomovku, ak vam to pomoze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janne no neviem, ja mam nastastie aj maminu aj svokru blizko tak ked potrebujem tak varuju :grinning: :grinning: ale je ine statnice a skusky

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: JANETKE A MARTINKOVI LEN TO NAJ NAJ NAJ, VELA ZDRAVICKA, STASTICKA A SKORY NAVRAT DO MLIECNA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tilly ked s nou budes hovorit tak ze pozdravujeeeeme :slight_smile:
3. jan 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly ja mam pred katedrou spravka o 14tej v utorok zraz tak snad aj pogratulujem :grinning:
aku mas komisiu? Len ne ZLOCH!!! bo ten mna 2x zo statnic vyhodil :angry: :angry: :angry:
3. jan 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravko mám len normálnu skúšku, štátnice budem mať (dúfajme v máji)

nooo, je nás prihlásených nejako 130, tak myslím, že tam budú skúšať všetci a budeme radi, keď skončia o šiestej večer :grinning: uvidíme, pri mojom šťastí chytím zlocháča alebo cepeka, ktorý je podľa mňa horší ako zloch, do kelu, mala som ho zabiť, chodil kedysi dávno, ešte keď bol študent s mojou sesterkou (takže si ma už samozrejme nemôže pamätať a sesterka o ňom už nechce ani počuť, tak mi to nechce vybaviť :angry: ), no a chodili sme sa spolu ožierať, ten toľko krát tancoval len v trenkách vo verne alebo niekde v meste :grinning: hanba nad hanbu a okrem toho obe školy študoval systémom "vybavíme" :angry: a teraz robí idiot drahoty :angry:
3. jan 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes sme zistili, ze nam cepek pokazil taky stroj na viazanie hrebenovej vazby.. len nech sa u nas ukaze, hajzlik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby a ani som sa nepochvalila, dnes som si kupila kyselinu listovu :slight_smile: chcela som aj muzovi kupit nejake vitaminy "plodnosti", ale zabudla som tu trojkombinaciu, co tu doporucovali baby :sweat_smile:
3. jan 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly, bezaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tilly kto vam dnes doobedu vencil psa??? :confused: som skoro tetuske ze cau povedala :grinning: a nasa slecna sa isla za tym vasim psom utrhnut :grinning: a to sa ani nehara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ťava jedna
3. jan 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte
no my mame dnes uz traky klasicky dnik, lebo doteraz som upratovala a odpratavala veci a varila, :grinning:
po prve gratulujeme Jannetke a Martinkovi, prajeme vsetko naj naj a aby sa skoro vratili domenko a aby sm euz isli kocikovat :dizzy_face:
no Frederika posiela sladku pusinku Martinkovi
joj ci jej bude dobre tolko chlapov sa rodi bude si mat z coho vyberat :grinning: :grinning: :grinning:
kedy dame nejake stretko, kavicku ???
4. jan 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok