Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
20. feb 2009

erika, hej, boli sme v stredu, snažíme sa pravidelne, ak nie je nejaká výnimočná situácia, tak sa poháňame, že musíme... ale len cvičenie nepomáha, treba aj nežrať a to sa nedáááá

fiiiha, fakt dobrá pizza, no dala by som si...

my sme sa dnes naložili do auta, že ideme na nákupy a niečo povybavovať do ba a na križovatke domčo, že on nechce nikam ísť, tak sme sa otočili a sme doma... muž išiel nakúpiť a vybavovať a ja som s krpcom doma 😝 už štvrtý deň, už mi hrabe, potrebovala by som vypadnúť, ešte, že je zajtra ten karneval v kormoráne

janne6969
20. feb 2009

Ja sa zajtra chystam na toho nestydu, tak dufam, ze nebudem sklamana, ako takmer vzdy, ked som posledne navstivila kino.

chruminka
20. feb 2009

jani az teraz som si vsimla ze tam uz mas aj meno krasne,aj nam sa paci ak budu dvojicky dve baby tak budu:Alexia a Viktoria 😉

janne6969
20. feb 2009

Pekne 😀 Ale co ak bude jeden chalan a jedna baba? To by bolo podla mna super. Aj ja som chcela tak mat deti, ale zatial to vyzera tak, ze je tam Viki sama 😀

chruminka
20. feb 2009

jani no tak potom Alexia a asi David,ale chlapcenske meno este nie je iste

janetka
20. feb 2009

janne: mne sa ten film pacil, bola som spokojna
inak sa musim pochvalit, zvladla som s detmi sama cestu do skalice a spat..... som na seba hrda 😉

janetka
20. feb 2009

erika: ty mas infosky z ludu, co? :o) dik za info..niekedy tam zbehnem, dobra kombinacia...dobra kava a dobra pizza... a este jedna restika sa bude otvarat tam na tom malom kruhaci medzi tymi novymi cinziakmi, teda uz starymi :o) neviem ako sa to tam vola... erika nevies co tam bude za restiku?

janetka
20. feb 2009

bez: ja som dnes robila pizza dogy, poznas? to robia v bratislave v jednom rodinnom dome... cesto na pizzu a potom to nakrajas na platky, rozvalkas, naplnis a zvinies... ako rozok, ..... a je to fajn, tak do ruky a do huby 😀

janne6969
20. feb 2009

Janetka robite s Bez to iste cesto? To je z toho netu? Musim to aj ja doma skusit. ale najprv tu obycajnu pizzu a az potom budem experimentovat s dogami a podobnymi vecami.

erika1983
20. feb 2009

jasne jarka ja mam cerstve infosky
a tam pri kruhaci to bude nieco nejaky pub, ale ze tam budu hrozne ceny tak to o tom viem 😀
a uz dnes som videla co je v meste to papi hami tak tam otvorili tiez pizzu & pasta 😎

tilly
20. feb 2009

a vedla DMky bude nová cukroška 😀 kurnik, že kríza, všade sa otvárajú nové reštiky...

ozaj erika, ako muž s robotou?

tilly
21. feb 2009

v kormoráne bol super karneval pre deti... oni sú asi trošku dotovaní mestom alebo niečim, nie? lebo za tri euráče dostali deti neobmedzené pitie (dávali ľadový čaj), každé dieťa dostalo tričko a nejakú hračku (väčšinou domino, bola tombola a asi 5 harantov dostalo lego, prvá cena bola veľká bábika a pre chlapca autíčka, to vyhrala naša natálka, teda vlastne jej braček miško... k tomu tam bol šašo maroš s dídžejkou elkou, čo tiež niečo stojí... takže kormorán sa na tom určite nenabalil...

janetka
22. feb 2009

tilly: myslim, ze kormoran netreba dotovat.... 😉 ale bolo to super pre deticky a sa tesim aj na ten koncert canaky podhradska.. myslim, ze samorin je celkom in v tychto detskych organizovanych podujati, nie je toho vela, ale predsa

tilly
22. feb 2009

ja lístok na čanakyho nemám 😠

no, neviem, keď sme tam robili svadbu, tak sme sa bavili s tým správcom a on, že najviac zarábajú na konferenciách, zrazoch motorkárov a tak, no neviem, či v rámci krízy budú nejaké konferencie...

angua27
22. feb 2009

janet, idete na čanakyho-podhradskú? ja sa tiež s malým chystám, asi by som mala bud. týždeň kúpiť lístky však?

janetka
23. feb 2009

angue: hej ideme aj my...
listkov je vraj dost... ale treba ist kupit, ja som chcela ist dnes do MC, ale sneh mi to prekazil ☹

janne6969
23. feb 2009

Dobre ranko. Ja som dnes bola od siedmej na ceste a do prace som prisla o pol desiatej. Celkom zabava. Ale aspon mi to rychlo ubehne a pojdem skorej domov 😀

tilly
23. feb 2009

😠 no pekne a teraz leje a topí sa to

beznadejna
23. feb 2009

ahojte som sa chcela opytat ta nova pizerka je pri hlavnej ceste ako je basta ?teda tam kde je posta a ten nabytok?chceme tam ist pozriet
a to papi hami je pri jednote?dakujem 😀
pekne to pocasie ale mame 😠

janetka
24. feb 2009

beznadejna: no ake to tam bolo v tej novej pizzke?

tilly
24. feb 2009

včera začal zápis do škôlky a už tam mali 14 detí zapísaných... 😲 strašne veľa...

beznadejna
24. feb 2009

chystame sa tam az cez vikend len som sa chcela uistit ci to je naozaj ono nech tam nejdeme zbytocne 😀
tilly no pekne zas nejake privilegia 😀

arusska
24. feb 2009

caute caute,

ja uz chcem 20stupnov. 😀 😀 😀

arusska
24. feb 2009

tilly ani nehovor, ja som doniesla prihlasku o 9,20 a bola som uz 21 v poradi. To akoze co zasa bude. Inak ak mam dobre infosky tak tam kde je babaklub tak tam do madarskej vobec neberu a do slovenskej len 4 deti - takze sa zasa tolko deti pomesti do skolok ze az. 😀 😀 😀 Som zvedava ci sa dostaneme

arusska
24. feb 2009

ale inak maly bol zlaty, hned tam vbehol do triedy a hned za ucitelkou ze paniii ucitelkaaa 😀 😀 som sa rehotala

chruminka
24. feb 2009

ahote 🙂
Kika Matkovi vsetko najkrajsie k meninkam 😵
a Erikinej Frederike k zajtrajsim tiez vsetko najkrajsie ak by som zajtra zabudla 😉

janne6969
24. feb 2009

Ahojte. Aj ja prajem vsetko dobre vstkym oslavenym detickam 😀
To je to tu take s tymi skolkami? To uz aby som sa zapisala 😀

angua27
24. feb 2009

ahojte babuľky,

chruminka ďakujeme. ráno fešákovi odovzdám odkaz, teraz už chrní. dnes nemal moc dobrý deň. boli sme na návšteve u kamarátky, čo má 2-ročného syna. a ten bol na Maťka hneď hŕŕŕ. a on sa ho zľakol, takže bol buď nacapený na mne, alebo plačkal. a cestou domov mi zaspal, tak miesto 20 minútovej cesty domov, sme sa vozili hodinu a pol po okolí Šamorína, aby sa mladík vyspal. ale moc to nepomohlo o piatej už bol unavený. som zvedavá na zajtrajšok. dnes zase nič moc nepapal. ☹

ach škôlky, veru nezávidím. čo sa robí vtedy, ak dieťa nevezmú do škôlky? ja som nedávno zistila, že mamina najlepšia kamoška robí hospodárku v škôlke na Gazdovskom a mama už s ňou hovorila. takže miesto budúci rok máme isté. dokonca mi odkázala, že nech do prihlášky uvádzam ako trvalý pobyt adresu tu u našich, že to nikto nepreveruje a nech tam napíšem, že som slobodná matka, že vtedy mi dieťa musia na 100% zobrať. tak som zvedavá.

erika1983
25. feb 2009

no dakujeme za priania 🙂 odovzdam hviezde, no tak ja sa chystam dnes do skolky pre prihlasku kika a mohla by si mi vybavit jeden flek na tom gazdovskom 🙂
gabi a od kedy si dala maleho od septembra alebo od januara? a kde na gazdovsky alebo na polovnicku ???

erika1983
25. feb 2009

no uz som bola aj ja v skolke tak uvidime co s toho bude, ja som ju dala na gazdovsky tak kika keby si nieco vedela vybavit tak to by bolo super. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre