• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

9. apríla 2017 
erika, hej, boli sme v stredu, snažíme sa pravidelne, ak nie je nejaká výnimočná situácia, tak sa poháňame, že musíme... ale len cvičenie nepomáha, treba aj nežrať a to sa nedáááá

fiiiha, fakt dobrá pizza, no dala by som si...

my sme sa dnes naložili do auta, že ideme na nákupy a niečo povybavovať do ba a na križovatke domčo, že on nechce nikam ísť, tak sme sa otočili a sme doma... muž išiel nakúpiť a vybavovať a ja som s krpcom doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: už štvrtý deň, už mi hrabe, potrebovala by som vypadnúť, ešte, že je zajtra ten karneval v kormoráne
20. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa zajtra chystam na toho nestydu, tak dufam, ze nebudem sklamana, ako takmer vzdy, ked som posledne navstivila kino.
20. feb 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani az teraz som si vsimla ze tam uz mas aj meno krasne,aj nam sa paci ak budu dvojicky dve baby tak budu:Alexia a Viktoria :wink:
20. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne :grinning: Ale co ak bude jeden chalan a jedna baba? To by bolo podla mna super. Aj ja som chcela tak mat deti, ale zatial to vyzera tak, ze je tam Viki sama :grinning:
20. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no tak potom Alexia a asi David,ale chlapcenske meno este nie je iste
20. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne: mne sa ten film pacil, bola som spokojna
inak sa musim pochvalit, zvladla som s detmi sama cestu do skalice a spat..... som na seba hrda :wink:
20. feb 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika: ty mas infosky z ludu, co? :o) dik za info..niekedy tam zbehnem, dobra kombinacia...dobra kava a dobra pizza... a este jedna restika sa bude otvarat tam na tom malom kruhaci medzi tymi novymi cinziakmi, teda uz starymi :o) neviem ako sa to tam vola... erika nevies co tam bude za restiku?
20. feb 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez: ja som dnes robila pizza dogy, poznas? to robia v bratislave v jednom rodinnom dome... cesto na pizzu a potom to nakrajas na platky, rozvalkas, naplnis a zvinies... ako rozok, ..... a je to fajn, tak do ruky a do huby :grinning:
20. feb 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janetka robite s Bez to iste cesto? To je z toho netu? Musim to aj ja doma skusit. ale najprv tu obycajnu pizzu a az potom budem experimentovat s dogami a podobnymi vecami.
20. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne jarka ja mam cerstve infosky
a tam pri kruhaci to bude nieco nejaky pub, ale ze tam budu hrozne ceny tak to o tom viem :grinning:
a uz dnes som videla co je v meste to papi hami tak tam otvorili tiez pizzu & pasta :sunglasses:
20. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vedla DMky bude nová cukroška :grinning: kurnik, že kríza, všade sa otvárajú nové reštiky...

ozaj erika, ako muž s robotou?
20. feb 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kormoráne bol super karneval pre deti... oni sú asi trošku dotovaní mestom alebo niečim, nie? lebo za tri euráče dostali deti neobmedzené pitie (dávali ľadový čaj), každé dieťa dostalo tričko a nejakú hračku (väčšinou domino, bola tombola a asi 5 harantov dostalo lego, prvá cena bola veľká bábika a pre chlapca autíčka, to vyhrala naša natálka, teda vlastne jej braček miško... k tomu tam bol šašo maroš s dídžejkou elkou, čo tiež niečo stojí... takže kormorán sa na tom určite nenabalil...
21. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: myslim, ze kormoran netreba dotovat.... :wink: ale bolo to super pre deticky a sa tesim aj na ten koncert canaky podhradska.. myslim, ze samorin je celkom in v tychto detskych organizovanych podujati, nie je toho vela, ale predsa
22. feb 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja lístok na čanakyho nemám :angry:

no, neviem, keď sme tam robili svadbu, tak sme sa bavili s tým správcom a on, že najviac zarábajú na konferenciách, zrazoch motorkárov a tak, no neviem, či v rámci krízy budú nejaké konferencie...
22. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janet, idete na čanakyho-podhradskú? ja sa tiež s malým chystám, asi by som mala bud. týždeň kúpiť lístky však?
22. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angue: hej ideme aj my...
listkov je vraj dost... ale treba ist kupit, ja som chcela ist dnes do MC, ale sneh mi to prekazil :frowning2:
23. feb 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Ja som dnes bola od siedmej na ceste a do prace som prisla o pol desiatej. Celkom zabava. Ale aspon mi to rychlo ubehne a pojdem skorej domov :grinning:
23. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: no pekne a teraz leje a topí sa to
23. feb 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som sa chcela opytat ta nova pizerka je pri hlavnej ceste ako je basta ?teda tam kde je posta a ten nabytok?chceme tam ist pozriet
a to papi hami je pri jednote?dakujem :grinning:
pekne to pocasie ale mame :angry:
23. feb 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beznadejna: no ake to tam bolo v tej novej pizzke?
24. feb 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera začal zápis do škôlky a už tam mali 14 detí zapísaných... :astonished: strašne veľa...
24. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystame sa tam az cez vikend len som sa chcela uistit ci to je naozaj ono nech tam nejdeme zbytocne :grinning:
tilly no pekne zas nejake privilegia :grinning:
24. feb 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute,

ja uz chcem 20stupnov. :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ani nehovor, ja som doniesla prihlasku o 9,20 a bola som uz 21 v poradi. To akoze co zasa bude. Inak ak mam dobre infosky tak tam kde je babaklub tak tam do madarskej vobec neberu a do slovenskej len 4 deti - takze sa zasa tolko deti pomesti do skolok ze az. :grinning: :grinning: :grinning: Som zvedava ci sa dostaneme
24. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak maly bol zlaty, hned tam vbehol do triedy a hned za ucitelkou ze paniii ucitelkaaa :grinning: :grinning: som sa rehotala
24. feb 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote :slight_smile:
Kika Matkovi vsetko najkrajsie k meninkam :dizzy_face:
a Erikinej Frederike k zajtrajsim tiez vsetko najkrajsie ak by som zajtra zabudla :wink:
24. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aj ja prajem vsetko dobre vstkym oslavenym detickam :grinning:
To je to tu take s tymi skolkami? To uz aby som sa zapisala :grinning:
24. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky,

chruminka ďakujeme. ráno fešákovi odovzdám odkaz, teraz už chrní. dnes nemal moc dobrý deň. boli sme na návšteve u kamarátky, čo má 2-ročného syna. a ten bol na Maťka hneď hŕŕŕ. a on sa ho zľakol, takže bol buď nacapený na mne, alebo plačkal. a cestou domov mi zaspal, tak miesto 20 minútovej cesty domov, sme sa vozili hodinu a pol po okolí Šamorína, aby sa mladík vyspal. ale moc to nepomohlo o piatej už bol unavený. som zvedavá na zajtrajšok. dnes zase nič moc nepapal. :frowning2:

ach škôlky, veru nezávidím. čo sa robí vtedy, ak dieťa nevezmú do škôlky? ja som nedávno zistila, že mamina najlepšia kamoška robí hospodárku v škôlke na Gazdovskom a mama už s ňou hovorila. takže miesto budúci rok máme isté. dokonca mi odkázala, že nech do prihlášky uvádzam ako trvalý pobyt adresu tu u našich, že to nikto nepreveruje a nech tam napíšem, že som slobodná matka, že vtedy mi dieťa musia na 100% zobrať. tak som zvedavá.
24. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakujeme za priania :slight_smile: odovzdam hviezde, no tak ja sa chystam dnes do skolky pre prihlasku kika a mohla by si mi vybavit jeden flek na tom gazdovskom :slight_smile:
gabi a od kedy si dala maleho od septembra alebo od januara? a kde na gazdovsky alebo na polovnicku ???
25. feb 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som bola aj ja v skolke tak uvidime co s toho bude, ja som ju dala na gazdovsky tak kika keby si nieco vedela vybavit tak to by bolo super. :slight_smile:
25. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok