• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

19. novembra 2016 
ja viem o 4 izbovom byte.. ajojte :slight_smile:
4. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja predam. Nechcete moj? :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký velký byt a za kolko?
4. mar 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem o dvojizbáku v šamoríne :wink: na školskej
4. mar 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4izbový je tu, na Dunajskej :slight_smile:
4. mar 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do Győru.. čo sa oplatí kúpiť?
4. mar 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby jezibaby tak konecne hlasim prijem ,ale nie dlho lebo musim ist varit veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nestiham este vsetko ani docitat....ale s tymi gratulaciami este velmi opatrne a potichucky,lebo este to nie je uplne iste zajtra idem na druhu krvicku tak mi drzkajte palce nech HCG poriadne stupne!
4. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika my byvame na mliecnanskej toje skoro teda tesne pri bezaz
a v samorine je kopu bytov na predaj teda myslim :grinning:
a pokial nemusim tak sa nemalujem :grinning: kebyze som si ista ze si to ty tak ta oslovim
ale musim pochvalit ze si pekna sympaticka zena :sunglasses:
4. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne ukaz nejake foto a porozmyslame :grinning:
my mame 4izbovy ale tak nadavam niekedy tolko upratovat a o oknach ani nehovorim tak sa mi to nechce umyvat :angry: ale cakam kym slniecko vykukne a musim lebo uz skoro nic nevydiet :grinning:
4. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechcete niektorá kúpiť 4-izb. v BA? pekný, prerobený, v dobrej lokalite. :wink:
4. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angou aka je cena? :grinning: a kde ?
5. mar 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby, uz sme tu ako realitka.. :dizzy_face:
my sa uz do BA nechceme vratit :wink:
5. mar 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi, stúúúpne, držme si palce, budeme spolu v novembri odfukovať :grinning:

tak bytov v šamoríne je neúrekom, je to strašné, ale nikto nič nekupuje, ešteže pôjdem na materskú, musia mi dva tri také väčšie obchodíky vyjsť a potom budem spokojne doma aj tri roky :grinning: (no, to sa mne asi nepodarí :grinning: )

inak, teraz mám na muške jeden takýýýý, že koniec sveta, ale to by bol aj zázrak sveta, kebyže to vyjde...
5. mar 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly tak aj ty cakas babo ?juj ani som si nevsimla az teraz :grinning:
a cim sa v praci zaoberas ?ak smiem vediet :slight_smile:
bez a preco sa uz nechcete vratit do ba? ja som tam rada ale zas je pravda ze tu v samorine je klud tichucko :slight_smile:
baby kolko ste pribrali ked ste boli tehu???
5. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, teraz čakám bábo, snáď to teraz dobre dopadne...
robím s nehnuteľnosťami

bez, aru, poraďte, uvažujem, že sa vybodnem na občana, toho mám 23.3., ale ešte skoro nič neviem, len dedenie, čo je asi najjednoduchšie, no a trest mám 21.4., tak uvažujem, že sa začnem učiť to a na občana nepôjdem, zoženiem si PNku... a pôjdem rovno na trest aj budem mať viac času a občana pochybujem, že urobím, to by musela fakt motyčka vystreliť :grinning:
5. mar 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda tilly co to tu citam.. tak budeme drzat palce, nech je to uspesneeeee :dizzy_face:
na obcana ti dedenie teda nestaci :slight_smile: PN to isti :wink:
5. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly ani ja som si nevsimla. Drzim palcisko, neboj, teraz sa podari.
Ten dvojizbovy na skolskej si myslela moj? :grinning: No ja ho predam asi az za 3-4 roky. Teraz si ho este trosku chcem uzit a hlavne si chcem uzit Samorin, lebo potom uz odidem :frowning2:
5. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee tilly gratulacia a teraz uz davaj na seba pozor, inac uz aj moj muz ma stale nahana pre druhe tak uvideime mozno cez leto zacneme :grinning:
beznadejna diki za komplimenti hehehe
chrumi musis mysliet pozitivne bude vyssie aspon sto krat si to za den zoppakuj a bude to tak ako ty chces :sweat_smile:
5. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis tilly az teraz pozeram, ze mate termin ako mala nasa ninka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :wink: pekný termín, že? dúfam, že sa ten november a zima budú dať prežiť...
5. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly gratulujem ,mozno budeme kocikovat spolu :wink: ,tilly ake si mala ty HCG ty nevies?

Dnes kontrolny test z krvy pozitivny HCG 1632 :grinning:
5. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi pekne :wink: aby tam neboli dvaja :grinning:
5. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam ku gratulacii, sesterka moja... len tak dalej... a nech len su tam dvaja :wink: :wink: :wink:
5. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez no vyzera to zatial ze sa obaja nezbednici drzia zubami nechtami :grinning:
5. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrumi gratulujem. Takze uz mas skoro vyhrane :grinning: To bude supis, ked budu dvaja :grinning: Budes chodit s mini dostavnikom :grinning:
5. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babuľky,
tilly, tak ešte raz gratulácia. :grinning: si sa mi aj zdala nejaká iná v pondelok, ale som si povedala v duchu, že už všade vidím tehotné. tak som Ti to ani nehovorila. :sunglasses:

chrumi, podľa mňa to budú dvojičky, mám takého ciťáka. :slight_smile: super, že sa to čísielko tak pekne zvýšilo.

beznadejna, ten byt je v BA na Kukučínovej, to je blízko Istropolisu a cena. tá je podľa toho, ktorá realitka to má v ponuke :sunglasses: napr. kuk sem, sú tam aj fotky: http://www.reality.sk/Zakazky/Zakazka.aspx?IDZak=0699-005224

ja sa chcem do BA raz vrátiť. mám to tam veľmi rada, ja som si Šamorína dosť užila v detstve. :sunglasses:
5. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak to ja som sa kamoske co ma dvojicky vzdy smiala ze kam ide s tym kamionom,lebo ich mala za sebou a clovek pomaly nedovidel na koniec :grinning:
angua nezalozis si vestiaren?
5. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chruminka to fakt dve babetka cakas? :grinning: juj tak to by bolo na mna vela.jale prajem aby tak dve boli..edenym znamym tiez ultrazvuk ukazal dvojicky a nakoniec sa im narodili trojicky :grinning: ze aky sok ked to zbadali na ultrazvuku a teraz vravi otec tych malych chodi do prace odychnut :grinning: take maminy obdivujem a aj tie co maju dve

angua krasny je ten bytik ale dost drahy to my sme kupili tu v samorine 4izb skoro o polovicu menej :slight_smile:
5. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super baby, milujte sa, mnozte sa... :wink:
chrumi: ja mam pre teba uz aj pracu, minizarobok popri MD :grinning: Kedze ja pojdem o dva roky do prace, ty budes akurat rok doma s babatkom, co uz budes zabehana, a kedze byvas hned vedla skolky, tak mi vyberies deturence o 16tej, a hodinku nez pridem pre ne z BA budu u teba :o)))) dobre som to vymyslela?? :grinning:
5. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka tak ty si teda sikovna :grinning: :grinning:
dobry napad
5. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok