Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

moncsi7
4. mar 2009

ja viem o 4 izbovom byte.. ajojte 🙂

janne6969
4. mar 2009

Aj ja predam. Nechcete moj? 😀 😀 😀

moncsi7
4. mar 2009

aký velký byt a za kolko?

tilly
4. mar 2009

ja viem o dvojizbáku v šamoríne 😉 na školskej

moncsi7
4. mar 2009

4izbový je tu, na Dunajskej 🙂

moncsi7
4. mar 2009

idem do Győru.. čo sa oplatí kúpiť?

chruminka
4. mar 2009

caute baby jezibaby tak konecne hlasim prijem ,ale nie dlho lebo musim ist varit veceru 😝 ,nestiham este vsetko ani docitat....ale s tymi gratulaciami este velmi opatrne a potichucky,lebo este to nie je uplne iste zajtra idem na druhu krvicku tak mi drzkajte palce nech HCG poriadne stupne!

beznadejna
4. mar 2009

erika my byvame na mliecnanskej toje skoro teda tesne pri bezaz
a v samorine je kopu bytov na predaj teda myslim 😀
a pokial nemusim tak sa nemalujem 😀 kebyze som si ista ze si to ty tak ta oslovim
ale musim pochvalit ze si pekna sympaticka zena 😎

beznadejna
4. mar 2009

janne ukaz nejake foto a porozmyslame 😀
my mame 4izbovy ale tak nadavam niekedy tolko upratovat a o oknach ani nehovorim tak sa mi to nechce umyvat 😠 ale cakam kym slniecko vykukne a musim lebo uz skoro nic nevydiet 😀

angua27
4. mar 2009

a nechcete niektorá kúpiť 4-izb. v BA? pekný, prerobený, v dobrej lokalite. 😉

beznadejna
5. mar 2009

angou aka je cena? 😀 a kde ?

bezaz
5. mar 2009

teda baby, uz sme tu ako realitka.. 😵
my sa uz do BA nechceme vratit 😉

tilly
5. mar 2009

chrumi, stúúúpne, držme si palce, budeme spolu v novembri odfukovať 😀

tak bytov v šamoríne je neúrekom, je to strašné, ale nikto nič nekupuje, ešteže pôjdem na materskú, musia mi dva tri také väčšie obchodíky vyjsť a potom budem spokojne doma aj tri roky 😀 (no, to sa mne asi nepodarí 😀 )

inak, teraz mám na muške jeden takýýýý, že koniec sveta, ale to by bol aj zázrak sveta, kebyže to vyjde...

beznadejna
5. mar 2009

tilly tak aj ty cakas babo ?juj ani som si nevsimla az teraz 😀
a cim sa v praci zaoberas ?ak smiem vediet 🙂
bez a preco sa uz nechcete vratit do ba? ja som tam rada ale zas je pravda ze tu v samorine je klud tichucko 🙂
baby kolko ste pribrali ked ste boli tehu???

tilly
5. mar 2009

áno, teraz čakám bábo, snáď to teraz dobre dopadne...
robím s nehnuteľnosťami

bez, aru, poraďte, uvažujem, že sa vybodnem na občana, toho mám 23.3., ale ešte skoro nič neviem, len dedenie, čo je asi najjednoduchšie, no a trest mám 21.4., tak uvažujem, že sa začnem učiť to a na občana nepôjdem, zoženiem si PNku... a pôjdem rovno na trest aj budem mať viac času a občana pochybujem, že urobím, to by musela fakt motyčka vystreliť 😀

bezaz
5. mar 2009

teda tilly co to tu citam.. tak budeme drzat palce, nech je to uspesneeeee 😵
na obcana ti dedenie teda nestaci 🙂 PN to isti 😉

janne6969
5. mar 2009

Tilly ani ja som si nevsimla. Drzim palcisko, neboj, teraz sa podari.
Ten dvojizbovy na skolskej si myslela moj? 😀 No ja ho predam asi az za 3-4 roky. Teraz si ho este trosku chcem uzit a hlavne si chcem uzit Samorin, lebo potom uz odidem ☹

erika1983
5. mar 2009

jeee tilly gratulacia a teraz uz davaj na seba pozor, inac uz aj moj muz ma stale nahana pre druhe tak uvideime mozno cez leto zacneme 😀
beznadejna diki za komplimenti hehehe
chrumi musis mysliet pozitivne bude vyssie aspon sto krat si to za den zoppakuj a bude to tak ako ty chces 😅

bezaz
5. mar 2009

jezis tilly az teraz pozeram, ze mate termin ako mala nasa ninka 😵 😵 😵

tilly
5. mar 2009

Ďakujem 😉 pekný termín, že? dúfam, že sa ten november a zima budú dať prežiť...

chruminka
5. mar 2009

tilly gratulujem ,mozno budeme kocikovat spolu 😉 ,tilly ake si mala ty HCG ty nevies?

Dnes kontrolny test z krvy pozitivny HCG 1632 😀

bezaz
5. mar 2009

chrumi pekne 😉 aby tam neboli dvaja 😀

zusska80
5. mar 2009

aj ja sa pridavam ku gratulacii, sesterka moja... len tak dalej... a nech len su tam dvaja 😉 😉 😉

chruminka
5. mar 2009

bez no vyzera to zatial ze sa obaja nezbednici drzia zubami nechtami 😀

janne6969
5. mar 2009

Chrumi gratulujem. Takze uz mas skoro vyhrane 😀 To bude supis, ked budu dvaja 😀 Budes chodit s mini dostavnikom 😀

angua27
5. mar 2009

čaute babuľky,
tilly, tak ešte raz gratulácia. 😀 si sa mi aj zdala nejaká iná v pondelok, ale som si povedala v duchu, že už všade vidím tehotné. tak som Ti to ani nehovorila. 😎

chrumi, podľa mňa to budú dvojičky, mám takého ciťáka. 🙂 super, že sa to čísielko tak pekne zvýšilo.

beznadejna, ten byt je v BA na Kukučínovej, to je blízko Istropolisu a cena. tá je podľa toho, ktorá realitka to má v ponuke 😎 napr. kuk sem, sú tam aj fotky: http://www.reality.sk/Zakazky/Zakazka.aspx?IDZa...

ja sa chcem do BA raz vrátiť. mám to tam veľmi rada, ja som si Šamorína dosť užila v detstve. 😎

chruminka
5. mar 2009

no vsak to ja som sa kamoske co ma dvojicky vzdy smiala ze kam ide s tym kamionom,lebo ich mala za sebou a clovek pomaly nedovidel na koniec 😀
angua nezalozis si vestiaren?

beznadejna
5. mar 2009

chruminka to fakt dve babetka cakas? 😀 juj tak to by bolo na mna vela.jale prajem aby tak dve boli..edenym znamym tiez ultrazvuk ukazal dvojicky a nakoniec sa im narodili trojicky 😀 ze aky sok ked to zbadali na ultrazvuku a teraz vravi otec tych malych chodi do prace odychnut 😀 take maminy obdivujem a aj tie co maju dve

angua krasny je ten bytik ale dost drahy to my sme kupili tu v samorine 4izb skoro o polovicu menej 🙂

janetka
5. mar 2009

super baby, milujte sa, mnozte sa... 😉
chrumi: ja mam pre teba uz aj pracu, minizarobok popri MD 😀 Kedze ja pojdem o dva roky do prace, ty budes akurat rok doma s babatkom, co uz budes zabehana, a kedze byvas hned vedla skolky, tak mi vyberies deturence o 16tej, a hodinku nez pridem pre ne z BA budu u teba :o)))) dobre som to vymyslela?? 😀

beznadejna
5. mar 2009

janetka tak ty si teda sikovna 😀 😀
dobry napad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre