Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
12. mar 2009

tilly, hlavne kľud, dopadne to dobre tentokrát. len musíš myslieť hlavne pozitívne. a neboj príznaky sa dostavia za pár dní. 😉

bezaz
12. mar 2009

miska na take ani nemysli, pozitivne myslenie je zaklad.. trapna fraza, ale plati 😉

bezaz
12. mar 2009

baby, nemate nahodou niekoho v UK, kto pojde do leta na slovensko?

chruminka
12. mar 2009

miska takto ani nemysli! musis mysliet pozitivne!Neboj priznaky pridu a vsak si pisala ze ti krvacaju dasna ako pri domcovi to uz je prvy priznak.
Ja zasa nemam toto,ale uz mi zacina byvat blbo,ale len tak jemne a trosicku....vsak som si dnes rano cestou do prace ked mi nic nebolo povedala,ze si tie priznaky asi vsugeruvavam a tak aby mi nebolo luto a aby som si bola ista ze si nic nenamyslam bolo mi dnes v praci riadne zle!! 😝
a toho pangasiusa ci ako sa ten sladkovodnik vola mozeme 😉 ,som rada lebo ja mam ryby velmi rada mnam a dokonca v jednej knizke som sa dnes docital,ze aj tuniaka mozeme a este lepsie toho z konzervy,tak teraz neviem v jednej pisu tuniak nie v druhej ano ani boh sa v tom nevyzna.

kika hod daky fasa recept na pangasiusa 🙂 😝

tilly
12. mar 2009

chrumi, pangas je super v trojobale, alebo len trošku nakoreniť a na masle, mňam, alebo obaliť v hladkej múke s červenou paprikou a nastrúhaným syrom...

tak mi prišli výsledky z krvi a tam, že mám IGG ELISA 2400, tak teraz stresujem v rôznych poradniach, ale vraj je to OK, tak sa dostresujem v pondelok, to už asi nabehnem k doktorovi, nech sa vyjadrí, dovtedy sa zbláznim...

angua27
12. mar 2009

chrumi, ja robievam ako tilly, v trojobale a pred obalením ho potriem korením na rybky rozmiešaným v troške oleja. a Maťko má strašne rád upečeného so zeleninkou a troškou masla v alobale a úúúúplne najradšej v paradajkovej omáčke. to len krátko osmahnem na oleji, pridám posekané paradajky rozmiešané s troškou vody a nakoniec dám kôpor (ale ten nie je potrebný, len my ho strašne ľúúúbime). k tomu zemiakovú kašu, mňam. asi spravím cez víkend. 😀

tilly, tá skratka to je ten tehu hormón? lebo toto mi nič nehovorí. a ešte raz, hlavne kľud, všetko bude ok. 😉

balambi
12. mar 2009

tilly, neboj, IgG. ELISA pozitívny test na toxoplazmózu znamená, že si už dávnejšie ochorenia prekonala, alebo s ním bola v styku a na plod by to nemalo mať žiaden vplyv, o 2 týždne by Ti mali zopakovat test a podla toho určiť další postup...tak sa neboj, bude to v poriadku 😉 a príznaky prídu tiež...aké máš hcg?

tilly
13. mar 2009

ďakujem, na HCG som ešte nebola, vôbec som ešte nebola u gyndoša (tam pôjdem koncom budúceho týždňa, aby už videl srdiečko na uzv), len u svojej obvoďáčky pred dvomi týždňami na krvi... test mi majú opakovať za mesiac...

angu, to sú super receptíky, vyskúšame...

pangasa kupujete u tej tety oproti pošte?

janne6969
13. mar 2009

Ahojte. Konecne doma. Chcela som ist vecer do Blavy cvicit, ale doma je taky neporiadok, ze kym upracem, tak budem mrtva. Tak to bude moj dnesny aerobik.

anet7
13. mar 2009

ahojte ! prave zhanam na nete, kam sa da ist so 4-mesacnym drobcekom tu v okoli - Miloslavov, atd... pripadne aj blizsie k BA. Plavanie, cvicenie, brusne tance a podobne vy ste uz nieco zistili? my tu (hviezdoslavov) byvame natrvalo v podstate od porodu. Svagrinku s rocnymi detickami mam v Rovinke , dalsiu kamosku s len o 2 tyzdne starsim babatkom v Biskupiciach, ak mate nejake tipy , kam s babom niekde v okoli , budem len rada. dakujem vopred a pozdravujem vsetky "susedky" s babatkami

tilly
13. mar 2009

anet? si to ty? 😀 z hviezdoslavova... tvoje priezvisko je teraz na P.? 😀 v hviezdoslavku sú tiež určite mladé maminy s detičkami, a tu v šamoríne je nas veľaaa, aj materské centrum tu je
to som jaaa, miša, andrejina sesternica 😉

janne6969
13. mar 2009

Babulky prajem pekny vikendik. Konecne si torchu oddychnem.

bezaz
14. mar 2009

anet my chodime len do BA 😅

angua27
14. mar 2009

tilly, ja kupujem pangasa iba u nej. cenu má dobrú a kvalitka je tiež ok.

anet, neporadím, tiež chodím do BA a občas do MC v Šamoríne. 😉

arusska
14. mar 2009

tilly gratulujemeeeee 🙂

inak baby neviete kde je v Samku teraz cistiaren???

bezaz
14. mar 2009

gabi uplnou nahodou viem, lebo som si vsimla, ze je nova, ako ides od tatra banky smerom ku kruhacu, tak na pravej strane, hned vedla langosov 😉

tilly
14. mar 2009

ty kokso, občas nie je zlé prečítať si po sebe príspevok, teraz som si všimla, že andrejina sesternica... malo by byť andreina sesternica, nie? 😅

takže na občana nejdem, nemám na to akosi náladu, dúfam, že aspoň ten trest urobím, ale 5 týždňov by mi na trest malo stačiť, nie?

ozaj, bez, keď si robila štátnice s bruškom, pomohlo to trošku? 😀

bezaz
15. mar 2009

tilly no teraz ti nic neni vidno, na obcanovi som sa skoro povracala, v ten vecer ma aj hospitalizovali, ale nespravila som na 1.x 😅 trest sa dal, bola som u Kolesara 😉

tilly
15. mar 2009

ale potom si bola na občanovi na jeseň, nie? to už s bruškom...

bezaz
15. mar 2009

hej, to uz som bola tesne pred porodom 😀

janne6969
15. mar 2009

Tilly celkom s tebou sucitim. A spolieham sa na to, ze ked budem na statniciach tesne pred porodom, ze budu profaci brat patricny ohlad 😉 Ak teda neporodim este predtym. to by som statnice musela odlozit az na dalsi termin.

tilly
15. mar 2009

bez a pomohlo trošku? lebo keď som štátnicovala z obhodu, tak tam bola jedna tehula a bolo jej to na príťaž, neurobila... 😒

jani, držím palce, nech to vyjde tak, ako má a nech to máš čo najskôr za sebou (myslím štátka)

erika1983
16. mar 2009

ahojte babenky
dnes zase prsi no hroza 🙄
chcem sa spytat kto idete na mariu podhradsku ????
ja sa chystam no dufam ze bude dobre v nedelu bola aj v kostole, bola super omsa deticky s nou spievali no parada.

janetka
16. mar 2009

ahojte,
erika: my ideme..... aj tilly ide, aj eva ide 😉

angua27
16. mar 2009

ahojte,

erika, myslíš tú narodeninovú párty MC? ak áno, idem aj ja s kamoškou a s nami 3 deti, tak dúfam, že bude fajn. sa tam všetky stretneme. 😀

tilly
16. mar 2009

tam teda bude nátresk 😀

erika1983
16. mar 2009

uz sa tesim aj ja idem a este 2 kamosky s detmi ale to bude super 🙂

janne6969
17. mar 2009

Ahojte. Tilly nestras. Ja sa na brucho viacmenej spolieham 😀 Uz mam od vcera tezy k statniciam, tak som mierne v soku 😅

erika1983
17. mar 2009

no caute samorin kde ste????

janetka
17. mar 2009

erika: slnime sa vonku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre