Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
2. apr 2009

ja tiez mozem len vecer. po osmej

janne6969
2. apr 2009

Tak ja by som bola za piatok. To mozem aj ja po osmej, lebo muzo ide nieco robit a vrati sa az rano 😀

janetka
2. apr 2009

vraj je dobre aj tam hned ako je TB oproti nejaky pub... kurnik neviem ako sa to vola, aj tam varia a to mas bez uplne blizko 😉
ale piatok ja nemozem, mame navstevu z dalekeho vychodu na 3 dni

janetka
2. apr 2009

tak dohodnime buduci tyzden, inak o tej osmej to je fajn cas....

tilly
2. apr 2009

môžme aj dnes po ôsmej, ale stihneme sa zorganizovať takto na rýchlo?

aru, predvčerom s ňou išiel tvoj muž okolo a maxo nejako nereagoval zatiaľ... bože krámovať 24 dní 😝 ale zas majú to dva krát do roka nie?

janne6969
2. apr 2009

Veru. Keby som to mala len dvakrat do roka, tak by mi asi nevadilo, ze je to 24 dni. Alebo vadilo? 😅

janetka
2. apr 2009

no vypocitajme si to: 6*12=72 a pes 2x24=48, takze je lepsie byt pes - fenka

janne6969
2. apr 2009

Boze aka matematicka uvaha.
Ale v mojom pripade je to asi takto: 4*12=48 a pes 2*24=48. Cize neviem, co je lepsie 😀

tilly
2. apr 2009

ja mám tiež tak 4 dni...

a čo to stretko? lebo ja už balím, takže a nete určite nebudem

janne6969
2. apr 2009

Tak ja som za ten piatok po osmej. Vlastne ak nas bude viacej, tak aj dnes....Ak mozete, tak napiste.

janetka
2. apr 2009

ja mozem dnes
tilly moze dnes

erika1983
2. apr 2009

ja som tiez skor za piatok
to by bolo uplne super
a ked sme pri tej matematike
tak ja 2*12=24 a pes 2*24=48 tak kto je na tom lepsie 😀 a niekedy len 1den

janne6969
2. apr 2009

Sa chvalis? 😵

erika1983
2. apr 2009

no nie to je realita 🙂 ale je mi dobre 🙂)))))
no co tak v piatok ?????

janne6969
2. apr 2009

Asi ten piatok.
Tak kdo pride?

angua27
2. apr 2009

tak ja v piatok nemôžem. mám program, dobre sa bavte

janetka
2. apr 2009

erika: to fakt??? nespravodlive

bezaz
2. apr 2009

my v piatok teda zajtra ideme k nasim, takze nemooozem

arusska
2. apr 2009

ja nemozem ani dnes ani zajtra, maly ma hnisavu anginu takze si uzivam ☹ ☹

inak pekne ste sa rozbehli o kramoch 😀 😀

arusska
2. apr 2009

tilly Maxo asi neni stary zvrhlik, zato keby si videla susedovych dvoch aky su nadrzani len co prejde popri plote by otrtkali aj strom 😀 😀 😀

tilly
3. apr 2009

aj harvy nám včera k vám zdrhol... maxo je teraz vo väzbe 😀 už si nemôžeme dovoliť, aby zdrhol, minulý rok nám ho nosili policajti a už dosť pindali...

ozaj, už mám zúžený výber na dva kočíky, teraz už len nájsť jeden z nich na ebay, no snáď to do novembra stihnem, lebo ebay je teraz dooosť úbohý, nič tam nie je...

tinka82
3. apr 2009

ahoj tilly, nie si nahodou aj medzi novembrovkami 2009, lebo dnes som sa k nim pridala aj ja, no a teraz som sa kukla aj na Samorin, lebo sa budeme stahovat do okolia samorina, konkretne Hviezdoslavova

arusska
4. apr 2009

tak tinka vitaj medzi nami 🙂

tilly tak hod nejake linky nech vidime a inspiruj nas 🙂 ja som sa rozhodla ze pokial od septembra do januara nenajdem pracu v Samku alebo velmi blizkom okoli na pol uvazku (max 6hod denne) tak ideme Danymu surodenca vyrabat 😀

chruminka
5. apr 2009

ahojte Samorincanky 😀 ,ako sa mate?
Vidim ze sa organizovalo stretko a bolo aj dake? Ja som bola v piatok v BA u nasich a aj tak ma od piatku boli hrdlo a nejako mi to nechce prejst,v lekarni mi dali daky ze septisan,ze len to mozem ked som tehu ale dako to nepomaha a ani ta slana voda alebo salvia ☹

Aruska vsak potom mozes prist ku nam a uvidis aky chaos to bude s dvojkami hned si to rozmyslis 😀

Tilly hod dake linky na tie dva kociky nech sa pokocham kedze ja budem potrebovat kamion 😠 nevies nahodou poradit daky dobry aj pre dvojky?Sice to este teraz neriesim,ale .....

janne6969
6. apr 2009

Ahojte.
Chrumi ako sa mate? Uz si preliecena? Ja som na hrdlo cmulala nejake osciloccocum, alebo nieco take. Alebo na kasel je dobry Hedelix. To mozu aj tehotne, lebo je to len vytazok z brectanu...

arusska
6. apr 2009

ahojte, tak my mame hnisavu anginu a maly este k tomu chytil nejaky vyrus a vyhadzala sa mu cela ustna dutina vyrazkami a este k tomu dostal csus na peru, ide mu posledny ocny zub ale nastastie uz presli horucky - lebo total psycho som uz z neho.

janetka
7. apr 2009

arus: no chudatko male... tak sa drzte... tie vyrazky v puse su velmi bolestive, papa v pohode? kubko to raz mal a voobec nejedol, ako ho to bolelo

erika1983
7. apr 2009

ahojte
no tak arus to mi je luto, chudatko danko
ja som tiez doma uz som si porobila aj upratovanie a uz sa venujem len malej, to dieta je uz tak& nezbedník 🙂

tilly
7. apr 2009

jee tinka ahoj, aj chruminka je novembrovka 😉 a anet7 je tiež z hviezdoslavova a má tiež novembrové bábo, aj keď už narodené 😉

ozaj, chrumi zohnala si tie gate?

takže moje kočíky:
http://hartan.de/produkte/kinderwagen.php?model... tento majú v lutz za 479€ len športiak, ale keďže to bude na november, dokúpim len predlžovací diel a nánožník, bábo do fusaku a nepotrebujem fusakotašku... lebo toto je novinka, pochybujem, že to zoženiem "jazdené"

a druhý
http://www.kocarky-teutonia.cz/produkty.php?sub... tento má prehadzovaciu rúčku, preto sa mi páči a zmestí sa mi aj do auta, lebo hartan s prehadzovacou rúčkou do golfu nenarvem...

chrumi, dvojkové:

http://www.kocarky-teutonia.cz/produkty.php?sub...
http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?m... tento najdes za super cenu aj na ebay alebo českom mmb...
http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?m... toto je novinka

ale ty s tým asi budeš chodiť aj busom, že? tak to máš asi lepší PP duette
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5087054

tilly
7. apr 2009

ozaj, už máme napustený bazén po prvý schod a vodička sa pomaly ohrieva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre