Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
15. apr 2009

stretko najskôr v utorok 😉

angua27
15. apr 2009

utorok môže byť, ale ja až tak po 20.30. 😉

my sme stále vonku, tak sem moc ani nechodím. 🙂 pekný slniečkový deň

janne6969
15. apr 2009

Ahojte. Tak ja sa pridavam na utorok vecer. Aj ked ja by som brala aj cez den, ale v zasade mi je to jedno.

tilly
15. apr 2009

je, jani, už máte kočík, super, takže si nakoniec nedražila?
ja akurát uvažujem, že idem dražiť... veď pôjdem len do takej ceny, aby sa mi to oplatilo, aby som to, keby dačo ešte predala...

erika1983
15. apr 2009

ahojte tak mne je tiez jedno ze kedy mozme v utorok 🙂
jani pekny kocarek 🙂

janne6969
15. apr 2009

Dakujem. Tilly nedrazila som. Napokon som vsadila na istotu 😀 Ved potom mozem vydrazit ked tak nejaky sportacek, alebo nieco...
Takze utorok. Dufam, ze sa to uz podari.

tilly
16. apr 2009

mne sa tak zdá, že do tej BA sa ide každým dňom horšie a horšie... otras, niekedy mi to trvalo aj s predbiehaním a obchádzaním do prievozu tak 25 min., tento týždeň 40 min...

janne6969
16. apr 2009

Tilly tento tyzden je hrozny. Teda v utorok to bolo fajn, lebo to boli este prazdniny, ale co bolo vcera a dnes.... Katastrofa. A neviem si predstavit, ze by sa mali este nastahovat vsetci do tych novostavieb v Rovinke a Luznej a to ked bude potom cestovat, tak sa aj zjasime. Alebo budeme chodit o piatej rano 😕

tilly
16. apr 2009

ja som išla v utorok z BA o štvrtej a nadávala som ako pes, ale včera som išla o tretej a stála som už na výjazde z BA, nechápem, čo sa deje... a ráno som išla dnes ešte neskôr ako obyčajne a musela som obchádzať biskupice... a to som sa ešte cez víkend chválila, že som rýchlo v robote keď idem po ôsmej zo šamorína...

keď sa spraví aj tých 400 domov v hviezdoslavove 111 v šamoríne, 200 v hamuliakove a dokončia sa bytovky v hamuliakove + tá lužná a rovinka a báč, tam má byť tiež nejakých 100 pozemkov... to sa bude cestovať...

bezaz
16. apr 2009

cafte.
no vcera sme sli na 9 do BA a 15minut do biskupic a dalsich 40 na mierovu 😝

tilly
16. apr 2009

ja od škôlky po prvý semafor v lužnej 8 min a potom sa to začalo hustiť a išlo sa krokom...

ozaj, bez ako si prežila minulé leto? opúchali ti nohy? ako sa ti dýchalo? teraz budem z teba ťahať rozumy 😀
musím si zohnať tehublúzku do pondelka, v utorok budem inak pučiť brucho na treste 😀 keď už hlavou nezaujmem, tak aspoň brucho nech pomôže...

bezaz
16. apr 2009

tilly ja som nastastie s opuchmi nemala problemy, dychanie normalka, ako flautistka nemam problem.. iba do schodov, jasnacka 😉
inak som ta videla v pondelok na poste, len som nechcela na teba vykrikovat.. tehu bluzku poziciam, dobehni 🙂

tilly
16. apr 2009

ja som videla tvojho muža s malou, boli ste vedľa v tom nábytku, teba som nevidela... som bola nervózna, lebo malý nechcel vyliezť z auta, tak bol zamknutý na parkovisku, tak som ho stále pozerala z okna 😀 a ešte ma tam taký idiot s bmw tak krásne zablokoval a z balkóna sa pozeral ako to vycúvam... 🙄

bezaz
16. apr 2009

nemyslis vazne.. jojo boli sme omrknut sedacku.. teraz mame dilemu, lebo budeme musiet prerabat kupelnu, tak ci kupelna alebo sedacka 😅

arusska
16. apr 2009

joj ci som mala krasny den ma tak nasrali v SLSP ze mam tlak az v krku kua

janne6969
16. apr 2009

No ja som mala super den. Bola som u nasich, valala som sa na terase na lehatku a ked zaslo slnko, tak som isla domov 😀 😀 Mat tak vlastny dvor........ 😵

janne6969
17. apr 2009

No ze dobre ranko. Kde mame dnes slniecko? Som ho vcera vsetko vychytala? 😀

monikahb
17. apr 2009

ahojte mamičky a detičky,
rada by som sa k vám pridala, aj s mojou babenkou,ak môžem.....čo poviete? Pochádzam z Horného Baru , takže skok od Šamorína...

erika1983
17. apr 2009

No ajojte
monika pekne vitame
no to slniecko ja naozaj pomenej
ja mam dnes firemnu akciu tak vecer padam z domu a vraciam sa len v sobotu 🙂
a arus co ta nasrali???

tilly
17. apr 2009

erika, hmmm, závidím 😀

slniečko nám zdrhlo, za to prišiel dáždik...

janne6969
17. apr 2009

Aka naladicka, ze dazdik 😀
Monika vitaj 😀

tilly
17. apr 2009

no idem sa trošku potlačiť do tých piatkových podažďových zápch 😝

arusska
18. apr 2009

bre ranko, dnes nam zasa slniecko vyslo

janetka
20. apr 2009

caute, tak ako utorok plati?
my sa dnes chystame do mc, matko mi stale stoji pri dverach a place, ze chce ist von, po kom to dieta je.... ?! 😀

arusska
20. apr 2009

ahojte, no co kde sa nam skovalo slniecko?

jarka, aj ja som mala na plane MC ale akosik nam to nevyslo. Kedy idete nabuduce? Rada by som vas videla, ak budete mat cas, tak sa niekedy doobeda stavte na kaficko (tento tyzden okrem stredy, stvrtka) ale buduci tyzden som cely doma, tak kedykolvek - uz sme sa davno nevideli.

A erika co keby ste prisli s Frederikou zajtra po robote sa pohrat? Zavolam aj Oscara, tak sa mozu deti santit a my si pokecame.

janne6969
20. apr 2009

Ahojte. no ja hlasim, ze v utorok to nejako nestiham. Idem pre muza do na futbal a ked sa vratim, tak bude minimalne pol desiatej. Tak ak tam este budete, mozno dobehnem 😅

erika1983
20. apr 2009

ahojte
gabi mozme dobehnut bolo by to super si pokecat.
no ja tiez uvidim ten zajtrajsok lebo tam mi nieco naskakuje, ale to este nie je na sto %
dufam ze uz dazd odisiel 😠

janetka
20. apr 2009

arus: ok, stavime sa.. co tak zajtra? 😀 alebo aj vy dobehnite, teraz nabiehame na rezim, ze chodime spat o pol jedenastej a uz mame len jeden spanok, ale zalezi to od zobudenia...takze okolo tej 9.00 sme ready... /ak nebuntosi od 5.00/, posledne dni vstava po 7.00, co mi vyhovuje, tak ti zajtra poslem smsrano o pol deviatej, ak by sme sa chystali, ok? Vcera sme sli okolo vas, aj danyho sme videli asi s babkou, ale teba som nezhliadla.

janetka
20. apr 2009

baby, nepoznate nejaku osvedcenu agenturu ktora sprostredkovava letne brigady v taliansku, napr? casnikov, barmanov, kucharov

balambi
20. apr 2009

ahojte babulky, neviete mi prosím poradiť niejaku šikovnu babulku na gelove nechty? dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre