Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

aruska
autor
7. jan 2008

bezaz sak mi nehovor, ale ja som zacala s hmotou a proces sa mi uz nescel tak ten som len tak odflakla.

Ozaj baby, aka chladnicka sa kupuje do kvetinarstva na uskladnenie kvetov??? Obycajna chladnicka bez policiek???? 😕 😕

tilly
7. jan 2008

aruska, hej, oni sú v radovke...
nooo, tiež uvažujem asi najviac nad tým gazdovským hlavne pre to, že tam sú rozdelení do tried podľa veku a majú všelijaké aktivity... na veternú nikto známny nechodí, tak neviem, na gazdovský chodí hneď vedľa malý sused, oni chodili pred tým do súkromnej škôlky a sú spokojní...
v pohode môžeš ísť robiť tú hmotu za mňa, ja sa neurazím 😀

a ako je to so zápismi? ako treba dať prihlášku? dúfam, že mi ho zoberú, lebo tu nemáme trvalý pobyt...

bezaz, hej, mám zlobra, on si tak sám hovorí, že je zlobr a tatinko je oslík a maminka fiona 😀

aruska
autor
7. jan 2008

fiona, cecilka kokos este kolko mien??? 😀 😀 😀

tilly neviem myslim ze sa to robi teraz cez mestsky urad, ale ked pojdes niekedy okolo skolky tak sa tam zbehni opytat 😉 za to nist nedas.

joj idem este trochu oprasit to europske a zajtra ideme na to. Tak drzim palce tilly nech to nemusis opakovat, dufam ze ani ja nebudem musiet. 😀 😀

angua27
8. jan 2008

dobré ránko dievčatá, ja si vás pravidelne čítam, ale nemám odvahu moc rušiť vaše kruhy, keďže už niekoľko rokov už nie som Šamorínčanka. ja som ako dieťa chodila do škôlky na Gazdovský rad, sestra tam chodila tiež, kamoška tam teraz mala deti a tiež bola spokojná. podľa mňa to je jedna z naj super škôlok. veľmi sa mi páči, že majú aj kopec preliezok vonku a nemajú len taký plot, ale deti zvnútra majú tuje a až potom plot. podľa mňa proste parádička. 😉
a aruska, ja Ťa podľa foto asi poznám. mám pocit, že si chodila o jeden, dva ročníky nižšie ako ja na základke. 😉 a keď si teraz napísala, že Tvoja mama je riaditeľka MŠ, tak si myslím, že Ťa naozaj poznám, ešte s detských čias. ale myslím, že nejak moc sme nekamarádili, iba sme sa asi na základke registrovali. 😀

erika1983
8. jan 2008

ahojte
no ja som pocula tiez ze naj skolka je na tom gazdovskom rade tak podla vsetkeho tam ide aj Frederika

no baby tak kedy dame to stretko uz by som sa isla niekde zabavit a oddychnut si od malinkej nech je s nou aj ocino 😅 😀 😝

baby drzim vbam palceky aby ste presli budte sikulky 😀 😀 😀

tilly
8. jan 2008

pôjdem ten gazdovský okuknúť, čo najskôr, aby nám tam nevyfúkli miesto 😀

a idem sa pochváliť aj sem, to správko som urobilaaaa 😀

aruska držím palce na európske

ešte MPV a hotovo, len mám taký blbý pocit, že s MPV sa potrápim 😠 ☹

aruska
autor
8. jan 2008

tilly gratulujeeeeem
my sme mali Pekara - akoze skoro ma j...o bo total na nas sral takze same odpisovacky,

No kebych tj ja vjedela.

Tilly bola som okuknut katedru ale ASI som ta nevidela 😀 😀 😀 😀 a to mi spoluziacka hovori ze VIDIS JU?? A ja ze vsak skoro ani neviem ako vypada a este ked bude vystresovana tak si netrufam oslovit cudzuuu 😀 😀 😀

angua vsak skoc s nami aj s Matkom zajtra na prechadzku, s Erikou ideme tak poobede 😉

tilly no ked vyfasujes Poredosa a nie Semana tak ja som MPV robila na 3x 🙄

aruska
autor
8. jan 2008

ANGUA sorac nejako som prehliadla ze uz nebyvas v Samku 😅

bezaz
8. jan 2008

tilly si hviezda, aj som chodila okolo, ze ci ma netrkne "aha tilly", ale nic 😉 super gratulujem
ja sa tiez pochvalim, diplomovku som odniesla na zviazanie, tak snad zajtra samozrejme v posledny den ju odovzdam
aruska berny bol dnes nejaky rozsafny, dokonca mi zazelal dobru chut, neviem, co sa mu stalo 😀
ja mam u Poredosa zakazdym za 1 😉 tilly priprav si male tahaky a zober si velky A4 blok, akoze na pripravu, tahaky si nenapadne tam potom vytiahni, fero vobec nedava pozor 😉 len spravit najprv pisomku 😅

aruska
autor
8. jan 2008

tilly tak tahak na ustnej skuske ma nikdy nenapadol, ale ked tak teraz rozmyslam pri Poredosovi by to slo 😀 😀 😀 😀

tilly
8. jan 2008

baby, to bude asi tým, že sme boli zašití dole na 6tke... (miestnosť číslo 6 v SB)
inak tam hore bol brutálny bordel, milion ludí, každý sa tam tlačil, no hrúza

ja neviem používať ťaháky 😠 kurnik

krokodiil
9. jan 2008

Aruska, hej, my sme v radovke.
Tilly mame snad stado krtkov, alebo co 🙄 , aj ked vraj su samotari, takze je len jeden, ale aky agilny 😠 !!!
A kedze dovolujem len humanne metody´= odplasit, tak sa s nim nejako nevieme vysporiadat.

aruska
autor
9. jan 2008

krokodil, tak to ste si ho kupili ako domaceho maznacika, alebo ........... je to krtko POMSTITEL, ktory si mysli ze v minulosti ste mu zlikvidovali aspon 3generacie dozadu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bezaz
9. jan 2008

tilly nemusis vediet pouzivat tahak.. alebo si priprav bomby, tam si to len vytiahnes, chvilu sa budes tvarit, ze nieco pises 😉
aruska no u poredosa sa to da 🙂
krtko pomstitel 😀

lucko
9. jan 2008

Ahojte,
1x som dnes našla Vašu diskusiu a vidím, že sa bavíte o škôlkách. Preto by som sa Vás chcela opýtať či tá škôlka na Gazdovskom rade je v slovenčine? Mám 4 roč. syna a chcela by som ho prihlásiť do MŠ. Boli sme pozrieť na Školskej a tam nám povedali, že nemajú voľé a nevedia či budú mať. Máme vraj prísť na zápis. Ale potom som rozprávala s riaditeľkou a tá mi povedala, že min. rok mali podmienku pre prijatie do ich MŠ, musí bývať v Šamoríne. Nakoľko nebývame v Šamoríne ale 6km od neho a nemáme tu škôlku ma to moc nepotešilo.

A chcela by som sa ešte opýtať či neviete ked bude zápis do MŠ na Gazdovskom rade. A či mi odporúčite MŠ Školskú alebo Gazdovský rad.

Ďakujem veľmi pekne.

aruska
autor
9. jan 2008

lucko, ja nemam rada Skolsku... a Gazdovsky rad je vraj velmi dobra skolka - inak je to pravda vela skolok je uz obsadenych tak si treba svihnut, viem ze volne maju na Polovnickej 😉 ale ta je mimo centra.

neviem kedy bude zapis to si musis bud telefonicky alebo osobne skusit

lucko
9. jan 2008

Aruska, len my potrebujeme škôlku v slovenskom jazyku. A aká je tá MŠ na Polovnickej? O tej vôbec neviem, ani som nepočula.

tilly
9. jan 2008

lucko, nerob si srandu, my nemáme trvalý pobyt v šamoríne 😲
kurnik, dnes zbehnem na ten gazdovský, ešte budeme mať problém s miestom 😲

bezaz, mám na teba jednu maxi mega prosbu, môžem? týka sa to termínu na MPV, sekretárka teda nebola moc ochotná, poslala ma za semanom a ja nemám kedy ísť do BA... môžem ťa teda pootravovať cez IP?

lucko
9. jan 2008

Tilly nerobím si srandu, to mi v tej MŠ Školská povedali. Zostala som zhrozená.

Ak by si išla do tej MŠ na Gazdovskom rade, daj prosím Ťa vedieť čo si zistila. A je tá škôlka v slovenskom jazyku?

tilly
9. jan 2008

mne je školská nesympatická, tam ho aj tak nechcem dať, uvažujem nad veternou a gazdovským, ale keďže mi tu od šamorínčanov vyšla lepšie veterná, tak tam, pôvodne som chcela ul. márie, ale tá je úplne full

lucko
9. jan 2008

Tilly a kde je tá škôlka Veterná? Ja moc Šamorín podľa ulíc nepoznám.

erika1983
9. jan 2008

ahojte pravnicky 😀 😀 😀 😀 vidim ze tu vo velkom ficite 😀 😀

ahoj lucko a skade si ???

erika1983
9. jan 2008

lucko ta veterna je ked ides od Ba na kruhovom do prava a stale ronvo za tatrabankou je kostol, alebo nieco take apotom je skolka, kotolna, ...

bezaz
9. jan 2008

tilly jasne napis, ked budem vediet pomoct..
veternma je vedla cintorina, spravne? teda asi 20m od nas 😀

aruska
autor
9. jan 2008

lucko kazda skolka v samorine ma minimalne jednu triedu slovensku, ani jedna skolka tu nie je cisto madarska

lucko
9. jan 2008

Erika, som z Trnávky. Tak potom u viem kde je tá MŠ Veterná. Ďakujem

Aruska, ďakujem. No ja som na nete našla MŠ a tam bolo napísané, ktoré škôlky sú v maďarskom jazyku. A z toho som našla iba dve v slovenskom jazyku. Tá na Školskej a tú na Gazdovskom rade. Ale nebola som si istá či je tá na Gazdovskom rade v slovenskom jazyku, tak som sa Vás radšej opýtala.

bezaz
9. jan 2008

veterna nie je slovenska? to by ma nastvali 😅
tilly mas IP

lucko
9. jan 2008

Tu je zoznam MŠ k 30.9.2007. Je tam presne napísané, ktorá je v slovenskom, slovensko-maďarskom, maďarskom a koľko tried bolo otvorených, a koľko bolo detí:

http://www.uips.sk/statis/pdf/MS_P2.PDF

aruska
autor
9. jan 2008

lucko, moja mamina robila riaditelku MS a tak viem ze kazda skolka v Samku ma min. jednu triedu slovensku.
bezaz aj ja chcem IP - vybav mi obcana 😀 😀 😀 😀 😀

erika1983
9. jan 2008

LUCKO AKURAT TU JE KAMOSKA Z TRNAVKY

boli sme na prechadzke a teraz ideme na navstevu k aruske 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre