Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
5. máj 2009

no postovne bolo 22,90, islo to spolocnostou DPD, peto to platil paypalom, takze tam to je myslim bez poplatku

janne6969
5. máj 2009

Tak predsa prisiel? No vidis, ze sa ti paci. A si sa bala 😉

arusska
5. máj 2009

jezis nedepkujte baby lebo zacnem aj ja a to nemam ani statka 😀

erika1983
5. máj 2009

no nevadi bez dobehni a dohodneme sa ohladne toho soamrika
a donesies ukazat aj novy kociar 🙂
co mame depkove obdobie?????

janne6969
6. máj 2009

No dobre ranko Samorin. Alebo ked nevylezie slnko tak sa ani nezobudime? 😵
Ja mam dnes nejaku az velmi dobru naladu. Som zvedava ako dlho to vydrzi. 😕

tilly
6. máj 2009

bre ranko... ja depkujem riadne zas... a už musím začať makať, takže paaaa

janne6969
6. máj 2009

Ja sa kazdu pol hodinku odtrhnem od ucenia a sledujem co kde je nove. Ale dnes uz len 2 otazky precitam a bude stacit si myslim 😉

tilly
6. máj 2009

ja sa tiež v pravidelných intervaloch odtŕham od učenia 😀 ale ja som na pc stále, lebo ja si musím tie otázky spracovať, lebo pre mňa sú všetky materiály neprehladné a som z toho nervózna, takže to spracovanie mi strašne dlho trvá... a potom nestíham

janne6969
6. máj 2009

Ale pri spracovavani sa ucis viac ako keby si to len citala, cize svoje ovocie to prinasa, neboj 😉

tilly
6. máj 2009

veď to, potom to stačí len čítať, len to straašne dlho trvá a pri tom kvante učenia a otázok 😝

janetka
6. máj 2009

uz sme doma, caute
tak tillymani ide hyrit? a kam prosim ta sa vybral?
rozmyslam, ze dam kubka zajtra do skolky

tilly
6. máj 2009

uuuž ste doma? no pekne, tak ste si užili? hej dano ide na oslavu na hrádzu, jeho kamarát má narodky, bude prasiatko (teda piecť sa bude prasiatko, dano sa zaprisahal, že piť nebude...)

aj domčo ide zajtra do škôlky, pôvodne nemal ísť, ale moja mama má zápal pľúc, takže ho mám cez víkend doma... kurnik, kedy sa budem učiť...

tilly
6. máj 2009

ozaj, teraz som pozerala poštovné z nemecka, tak na kočík, čo chcem, by to bolo 70€ 😢

janetka
6. máj 2009

tilly: ok, tak pojdu zajtra a skolne mozme zaplatit rano, ak teda neni problem v skolke s tym a ked pojdes pre neho povies ucke, ze zajtra pride? si uzil uz kubko dost volna.... a stale pouzival slovo hovno ...tak som mu povedala, ze v draciku vyhlasili akciu, kto povie hovno ma zakazany vstup, tak ho uplne prestal pouzivat 😀 😀
ja som si ani moc neodychla, matkovi idu ocne zuby a mal bujare noci ... kokso kazdu noc 3-4 hodiny hore.. a rano o siestej uz bol opat hore... som total nedospata...dnes periem a zajtra zas balim na vychod..

na nejaku akcosku by som sla aj ja...vy ste tu debatovali nieco o zajtrajsom stretku, ci sa mi mari? musim si to ist docitat

janetka
6. máj 2009

jaj uz som to spatne precitala..dajme zajtra stvrtky pre matky... kto ide o 12.30 ? :o)))

tilly
6. máj 2009

možme hodiť zajtra zas obed... ja by som chcela zajtra zostať doma...

dnes chcem niečo variť, ale neviem čo...

tak poviem teda, že kubko zajtra príde

erika1983
6. máj 2009

no ahojte
tak zajtra mozno dobehnem na obed, ale len tak z roboty ved uvidim
jarka dobre som sa zasmiala, na tom hovne 🙂))))

janetka
6. máj 2009

ani ja netusim co varit, ani dnes, ani zajtra, tak nebudem :o)

tilly
6. máj 2009

erika, veď dobehni cez obednú prestávku, hodíme obed, obsluha bola rýchla, tak sa dá, alebo veď môžme ísť aj inam, bližšie k tvojej robote ak chceš...

zuzi, stačí ti to zajtra ráno o ôsmej? došiel mi toner, musím si to ísť dať prefotiť niekam... či ideš aj na obedík s nami? kedy odchádzate?

erika1983
6. máj 2009

no povedzte kam idete a ja sa pridam dobehnem na bicykli 😎

janetka
6. máj 2009

mne sa ta pizzerka paci, aj chutovo, aj miestom, vela miesta na behanie pre matka a neni tam taky zhon ako inde... ale prisposobim sa, ak by ste boli viacere za iny podnik a ak ma erika bike, tak to neni az tak daleko 😀

erika1983
6. máj 2009

jasne ja dojdem aj tam mne je jedno

bezaz
6. máj 2009

aj ja pridem, tych 12.30 je pohodka, aspon teda pre nas 😉 a pizerka tiez vyhovuje, mame to blizko a bol tam klud, nikto nefajcil

angua27
6. máj 2009

dúfam, že zajtra stíham. ak nie, dala by som vám niektorej vedieť na mobil. budem sa snažiť a teším sa na vás.

zuzi, s okuškami som na vás nezabudla, beriem ich zajtra zo sebou. takže na 100% musím prísť. len som mala silnú nádchu a nerada by som niekoho nakazila. 😉

bezaz
6. máj 2009

kika dik, celkom by sa na weekend hodili, vraj ma byt pekne 😉

tilly
6. máj 2009

OK, takže 12.30, pizzerka

jari, ideme pešo, OK? 😉 už som dlho nikde nebola pešo, tak by mi to padlo vhod... jakuba som na zajtra nahlásila do škôlky

arusska
6. máj 2009

caute tak dnes som spravila Kriminalistiku za AAAAA, v piatok mam Kriminologiu a v pondelok Pracovne pravo2 🙄

janetka
7. máj 2009

arus: blahozelam, tak dnes dojdi zajest 🙂))

arusska
7. máj 2009

janetka mam skolu a zajtra dalsiu skusku tak nestiham 😒

janetka
7. máj 2009

arus: zajtra na statny sviatok ficite?
tilly: matko mi este spinka, tak mozme ist na obed peso s kocikom, a akurat si matko tam pospi a snad sa najem v klude. Ako d. zuroval? kedy dorazil?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre