Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
15. máj 2009

daj to na fcb, chcem to vidieť, čo tam je???

janetka
15. máj 2009

ako to mam zmensit? nejde mi to tam poslat na fc, je to velmi velke

tilly
15. máj 2009

fakt? ono to nesmie mat viac ako 100MB a 2 minuty, ma to viac? zmensit to neviem, ved stevo si s tym poradi, nie?

ozaj, dala som tam fotky toho nasho clnu z chorvatska, co som ti o nom hovorila 😉

aj maxa som tam hodila 😀

janetka
15. máj 2009

no nema to viac ako 2 minuty,ale veelky subor..stevo si s tym poradi, ale az v nedelu 😲 , fotky viem zmensovat, ale video neviem, tak to skusam
idem mrk

janetka
15. máj 2009

tvoje video ma 7000 kb a moje 45000 kb 😲

arusska
16. máj 2009

caute caute, tak o chvilu sa chystame k veterinarovi som zvedava co nam povie, ked ta nasa tapa nebude V TOM tak odpadnem

janetka
16. máj 2009

arus: tak jej drzime palce... nema nejake priznaky??? ranne nevolnosti 😎

tilly
16. máj 2009

janetka, ako sa cítiš? hlavička bolí? 😀 maťko potom zaspal?

arusska
16. máj 2009

baby tak ja som naprasky. Veterinar nepotvrdil ze cakame stence. Sme sa este aj s muzom dokrvi pohadali, ucit sa mam a vobec sa nedokazem sustredit, no neviem neviem ako to dopadne.....

janetka
16. máj 2009

arus: coo? Tak ti nech vam vratia prachy, nie? A kedy zas mate ist?

janetka
16. máj 2009

tilly: uplne v pohode, ani troska ma hlava nebolela, len mam kyselinu. Matko hned zaspal, a ja tiez. A o 7.15 budicek, tak som sa aj vyspala. Vy ste este dlho sedeli?

janne6969
17. máj 2009

Juj arus tak to som necakala. Ale nasa Bessy tak pochodila posledne dva roky. Tento rok je posledny, co sa budeme snazit o male steniatka a potom uz to asi nechame tak... Ked ona je taka nepristupna, ze ziaden pes si na nu netrufne a ten co si trufne nevladze po tej jej poldnovej predohre 😅

tilly
17. máj 2009

boli sme asi do dvanástej, renatka bola do jednej

bezaz
17. máj 2009

jaj gabi, tak nebudu steniatka? a co to? chalos mal slaby den?
jani, tak uz si si nieco kupila na statnice alebo dobehnes si vyskusat tu moju bluzku?

janetka
17. máj 2009

baby, mohli by ste niektory den dobehnut k nam na dvor, dopoludnia...okolo tej 9.00 ... co vy na to? vyhovuje ktory den?

angua27
17. máj 2009

arus, tak to je fakt blbé. skús hodiť všetko za hlavu a venovať sa tomu učeniu. držím palčeky. 😉

janet, my by sme dobehli. niektorý deň ideme do BA, ale ešte neviem ktorý, závisí to od toho, kedy ma gynďoš objedná. ale inak je nám to jedno. Maťko ešte trošku kašle, ale už nie je infekčný. keby si sa však bála, aby nenakazil ostatné deťúrence, pochopím to. 😉

a mala som ďalšie rande s novým. podrobnosti, keď sa stretneme. 😀

bezaz
18. máj 2009

jeeej kika, to som zvedava
my mozeme prist k jarke anytime, dnes poobede mame poradnu a v stredu idem do BA, inak sme v dispo 😉

janetka
18. máj 2009

kika: mne to nevadi, ked budeme vonku, tak v poho... my tiez mame stale nejaky vnutorne zahlienenie, asi zo zubov, lebo ani nekasle, ani nesopli, len ked si raz za cas odkasle, tak ako keby mal vnutri hlieniky.. a ninka bude v dostatocnej vzdialenosti od nich....
arus: pridate sa?
navrhujem stvrtok...

bezaz
18. máj 2009

jaj baby, nam idu 4 horne zuby naraz, takze mame zapalene ocko, trosku sopliky 😅 dame klub soplosov 😀
dufam, ze bude vo stvrtok pekne..
teraz u nasich sa ninke na zahrade strasne pacilo, vsetko obchytavala, obzerala, keby ju mal kto nosit, tak je tam cely den 😉

erika1983
18. máj 2009

no ahojte
no my sme po uspesnom vikende doma, oslavili sme narodky u starych rodicov, mame modrinu cez celo, ruky doskriabane a nohy oskrete 🙂 dedinska slecna 😀
kika chcela by som sa ta opytat ci mi vies zapozicat vysielacky na vikend 6.6., ideme na svadbu a budeme tam mat izbu tak aby sme ju poculi.
a ozi v piatok dame obed budem doma. 🙂

tilly
18. máj 2009

ak by sme dali v piatok obed trošku neskôr, tak okolo jednej, tak stíham, ale na 10.45 som objednaná na 3D

tilly
18. máj 2009

ja mám takúúú depku z toho debilného správka ☹

angua27
18. máj 2009

štvrtok je u nás ok, tak dobehneme jarka. na tú 9 teda?

erika, jasko, vysielačky požičiam.

arusska
18. máj 2009

jarka rada by som ale tento tyzden som bez maleho - mam opatrovanie tak sa snazim venovat trestu ale nejde mi to asi som uz svoju mozgovu kôru zpratala obcanom tak mi to vobec nejde,

inak tilly zajtra na teba myslim a straaaasne drzim palce - dufam ze ti to vyjde nech mas na leto aspon o jednu menej 🙂

arusska
18. máj 2009

no ja by som aj v piatok dosla ale po skole letime do madarska na nakup tak ale ten dalsi obed si uz neneham ujst 😀

a ozaj baby potom ten dalsi tyzden mozete aj ku nam prist na dvor, budeme radi 🙂

tilly
18. máj 2009

aru, v stredu to mám a ďakujem... 😉
akože na trest som vedela o 100% viac a ako na prd to dopadlo, takže teraz to nemôže ani dobre dopadnúť, ale zas na druhej strane nebudem sklamaná, môžem byť len príjemne prekvapená...

teraz nad tým sedím, tlačím to do hlavy, otázky, ktoré som si sama spracovala mi nič nehovoria, čo keď prídem k tým, čo som len okopčila a prečítala?, veď to budem úplne v prdeli...

😠 ☹

janne6969
18. máj 2009

Ahojte. Ja len kuk. Zuzi dakujem, kupila som si taku netehu bluzku, ale vmestim sa do nej a je celkom slusna, tak budem mat to.
No idem sa rychlo ucit, lebo som len teraz prisla z Blavy. Katastrofa ta cesta autobusom. ako v skleniku. Som mala pocit, ze sa uz vobec neviem nadychnut. Nastastie posledny krat 😉

chruminka
18. máj 2009

jarka a mozem prist aj ja aj ked este bez deticiek,teda deti by som zobrala tiez len by sa asi este moc nehrali 😀

janetka
18. máj 2009

chrumi: jasne.... dojdi....
takze definitivne v stvrtok o 9.00 ...este idem mrknut meteo.sk 😎

janetka
18. máj 2009

stvrtok 28 stupnov, to nam staci, nie? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre