Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
26. máj 2009

Tak teda este raz otazka... Co mam priniest? 😀

arusska
26. máj 2009

janne - SEBA - vsetko ostatne mame a ak nemame tak sa bez toho zaobideme 😵

chruminka
26. máj 2009

taketo zmeny 😀 ,tak ja mozem zajtra tiez a je mi jedno kam,ci do parku,alebo k Aruske 😉
Jani my sme sa minule stretavali so Zuzkou 8:50h pred jej domom tak neviem ako sa dohodneme teraz,
Erika idete s malou peso?Mozeme sa vsetky dako dohodnut a stretnut,lebo ja neviem ci ku Gabike trafim 😅

janne6969
26. máj 2009

Super. Tak ja teda budem o 8:50 pri Zuzke. Ved Adi na teba cislo mam, keby sme sa nahodou nejako minuli. Dufam, ze nebude prsat 😉

chruminka
26. máj 2009

tak ok 8:50h pred zuzkinym domom a co ak bude prsat?co potom?

bezaz
26. máj 2009

no nazdarte, sa tu dohadujete a ja ani neviem co.. u gabiky som tiez este nebola, tak snad trafime, jarka nas bude navigovat 😀

janne6969
26. máj 2009

Tak ja som uz navarila a napiekla a teraz si uz len vylozim svoje opuchnute nohy a budem odpocivat. Zajtra rano som tam.
Pekny vecer.

chruminka
26. máj 2009

baby rano si este napisme,lebo hlasia prsat ,teda mne dast nevadi takze ja problem nemam 😉

bezaz
26. máj 2009

chrumi, co som ja pocuvala, tak maju byt prehanky, na zapade {teda tu} burky.. tak uvidime rano 😉
ozaj ja som sa tak prirodzene nanominovala ku gabike, ze snad sme s ninkou aj my pozvane 😅

arusska
26. máj 2009

jasne vsetky a vsetci pridite. A ak bude prsat tak mame aj velky dom tak budeme vo vnutri cucat 😀 😀 😀 tesime sa na vas

angua27
26. máj 2009

babuľky, my ideme autom, aby sme sa rýchlo presunuli v prípade únavy. a keď chcete, tak vás na 2x viem aj odviezť. 😀 tak mi cinknite, keby dačo.
tešíme sa na vás. arus, o 9 sme u vás ako na koni. 😎

erika1983
26. máj 2009

ahojte tak mi ideme tiez autom tak keby sa chcdel niekto zviest tak zobereme.
ale baby piste alebo volajte mi na mobil lebo sem sa uz neviem ci dostanem.
pekny vecer.

janne6969
27. máj 2009

Dobre ranko. Tak pocko je krasne. Lepsie ako vcera, ked bolo na nevydrzanie 😉
Tak baby teda o 8:50 som tam ako na koni. Teraz este hodim nejake zdrave ranajky 😉

arusska
27. máj 2009

no a my vas cakame, sice nebude neviem ako upratane ale co uz budete to musiet vydrzat 😀 😀 😀

bezaz
27. máj 2009

bre ranko, tak sme ready
len dufam, ze vam nebude prekazat moja mastna hlava, lebo pri ninke sa neda umyt si hlavu aj vyfenovat 😝
jani zdrave ranajky, si davam rohlik so salamou 😀

chruminka
27. máj 2009

jani pocko aj mne vyhovuje,to teplo je pre mna otrasne 🙄 ,aspon ze neprsi a dokonca nam aj slniecko vykuka 8:50 pri zuzke
arus urcite nemate vacsi neporiadok doma ako mi 😉 a to ja este ani deti nemam

janne6969
27. máj 2009

Tak sa tesim. U nas tiez nieje bohvieako upratane, ale dnes to hadam dam do poriadku. Vcera som vyvarala a vypekala, tak sa mi potom uz nechcelo. Dnes bude lepsie.

bezaz
27. máj 2009

jaj upratane, co to prosim vas jeee? 😲 😝

janne6969
27. máj 2009

Zuzi to je taky jav, ked vies prejst z jedneho konca izby na druhy. To istotne vies, takze upratane je aj u vas, neboj 😀

bezaz
27. máj 2009

aha, tak to mame 😵

tilly
27. máj 2009

no, dnes som mala ráno...

hneď pri škôlke boli policajti a ocinko si bol odviezť dieťa do škôlky, 5 minút bol vo vnútri a zatiaľ mu vykradli na parkovisku auto...

potom som musela svojmu supermužovi 😠 urobiť zásobovanie, cestou do hamuliakova som skoro sepálila stopárku, čo mi vliezla do cesty za kopčekom a v rovinke sa rovno predomnou zrazili dve autá...

užite si príjemné dopoludnie, počko je celkom OK 😉

angua27
27. máj 2009

tilly, tak hlavne, že sa Tebe nič nestalo. dnes to na Teba nejako číha. ☹ dávaj si pozor.

u arusky bolo super. ešte raz ďakujeme za super doobedie. malý sa dobre vyjašil. 😎 sme prišli domov a rovno zaľahol.

tilly
27. máj 2009

veď to, že to všetko išlo okolo mňa... asi budem opatrnejšia

erika1983
27. máj 2009

ahojte tak naozaj bolo dnes super
a pridala som nejake fotky tak v mojom albume ich najdete 🙂
pekny vecer

angua27
27. máj 2009

erika, super fotky. 😉

arusska
28. máj 2009

pekne Erika pekne.

Mne sa dnes nic nechce, mala by som dnes upratat, lebo zajtra nestihnem nic a v sobotu uz mame party takze dnes mam toho az moc.

A UZ SME DOHNALI FREDERIKU - 2r 😀 😀 😀

bezaz
28. máj 2009

erika pjekne fotky, uz som poslala link ockovi, dufam, ze ma nezastreli, ze som malu posadila na arien 😀
gabi gratulujeme Dankovi 😵
inak nezavidim upratovat taky velky house 😅 plus zahrada

tilly
28. máj 2009

aru, gratulujeeem, ale to letíííí, si pamätám, ako sme chodili očumovať bociana...

bez, ja som len vysávala a umývala podlahy + terasy v utorok, trvalo to cca. 3,5 hodiny... to som nič iné neupratovala, len podlahy robila... o záhradu sa ja našťastie nestarám, neviem ako aru... ja len občas potrhám burinu a samozrejme zberám plody 😀 takže tiež nezávidím aru to upratovanie, ja už to mám za sebou 😀

ozaj, janetka, neviem, či si bola pri tom, ako sme sa s marekom bavili o tom rozbitom aute, on hovoril, že to auto tam stáva každé ráno, tak to nebolo to, čo on myslel... takže je dosť možné, že to len otecko odviezol dieťa do škôlky...

janne6969
28. máj 2009

Gabi gratulujem Dankovi. Uz je z neho velky chlap 😉
Ja by som brala upratovat taky dom. Mne to celkom chyba. Tu upracem tie svoje dve izbietky a konec.

tilly
28. máj 2009

ja som bola z domu zvyknutá upratovať veľký barák, naši mali 3 poschodia + pivnicu 😝 potom som upratovala 65m2 - 3izbák, teraz zas upratujem barák, ale len občas 😅 poriadok udržiavame a mm má až manickú záľubu vo vysávaní.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre