Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
28. máj 2009

caute, tiez sa pripajame ku gratulaciam danymu....
ja mam dne supratovaci, ako su tu nasi, tak opatruju deti a hore som poumyvala okna a komplet vyriadila matkovu detsku a spalnu... este ma caka kubkova... a spodne poschodie zas nekdy priste :o)

tilly
28. máj 2009

fiiiha, no aj domčova izba by potrebovala kompletku...
a ešte mi prihoď, dííík 😉

tilly
28. máj 2009

máme prvý prípad prasacej chrípky 😲 😀

arusska
28. máj 2009

😒 dakujeme, tilly no zasa ved s tou zahradou neni tolko roboty a ja straaaaasne rada kosim a burinu preberem raz za cas takze skoro ziadna praca, ale ten barak ma zabija 🙄 ja neznasam umyvanie dlazok a okien o a prave teraz idem zacat

tilly
28. máj 2009

okná si nechávam umývať, veď ich máme ako na kostole alebo škole... také že 4,5 x 2,5 m a pod... takže to nemienim ja umývať, teraz mi to kočka robila za 30 Eur...

dlážky raz za čas umyjem aj ja 😅

erika1983
28. máj 2009

no asi nas chytili jarne upratovanie lebo aj ja som sa chytila uz mam umyte okna v spalni, prezlecene periny a skrinu vypratanu uz len pozmyvat a spalna je hotov 🙂
Danko gratulujeme ano uz ste nas dobehli 😀

tilly
28. máj 2009

normálne sa hanbím... všetky ste ako včeličky...

bezaz
28. máj 2009

miska co ty, ale ja nestiham upratat ani raz tyzdenne a to mam male dieta 😝

janne6969
28. máj 2009

Upratujeme vo velkom ? Mile. Ja som zatial aspon navarila. Do upratovania sa pustim hned ako sa to dorobi.

angua27
28. máj 2009

gabi, Dankovi veľká gratulácia aj od nás. 😀

ach, jaj babuľky. za také krásne baráčiky by som upratovala aj každý deň. mňa baví vysávanie a utieranie podláh. ostatné moc nemusím. ale tu u nás je to pohodka. uprataný celý byt za 30 minút. 😎 upratujeme raz týždenne a ešte cez týždeň povysávam, alebo pretriem podlahy. a Maťka to tiež strašne baví, tak zotiera ako blázon stále so mnou. ale okná fakt nemusím, do toho sa nikdy neviem dokopať, ale keď už sa do nich pustím, tak mám super pocit, že sú zase čisté. ale ako som už písala, keby mi niekto taký baráčik kúpil, tak aj každý deň budem okná umývať. 😀 😀 😀

janetka
28. máj 2009

ja zas by som okna umyvala.. a zemi neznasam :o) aj rada zehlim, tak sa povymiename a mozme si upratovat navzajom 😀

chruminka
28. máj 2009

baby aka upratovacia tema! 😀
ja upratujem tiez rada,len ked som bola od rana do vecera v praci tak vecer sa mi nechcelo a potom sme cez vikend dohanali zanedbane a umyvam aj okna rada (vsak ich nemam zas tolko) ale teraz mam zakazane ale uz sa na ne nemozem pozerat!! 😠
A priznavam ze som asi za tie posledne 4 mesiace zlenivela 😕

Dankovi vsetko najlepsie vela darcekov a nech ho posluchaju rodicia! 🙂

Baby zajtra co ten obed? 😝

erika1983
28. máj 2009

no ja som za ten zajtrajsi obed ale len okolo 11 lebo neskor to uz asi nezvladnem.
ja som dnes stihla spalnu, detsku, a kuchynu 🙂

janetka
28. máj 2009

o 11 tej mozem aj ja... neskor uz nie, nasi poobede odchadzaju, tak nechcem odist na poslednu chvilku, ale o 11tej stiham..... do 12...

chruminka
28. máj 2009

ja mozem hoci kedy 😀 ,aj o 11:00.....kde sa stretavate v tej novej talianskej restike ako je zastavka ister ?

janetka
28. máj 2009

chrumi. ano, tam....

arusska
28. máj 2009

no ja este zajtra neviem, lebo doobeda ideme k Lubke (teda zatial) a este uvidim ci to stihnem s Danym..

Ale umyla som vsetky okna, utrela prach, vysala, umyla dlazky a na zajtra mi ostava uz len vylestit kupelky a kuchynska linka.

angua27
28. máj 2009

babuľky, ja uvidím podľa nálady a vyspania malého. rada by som prišla, 11 nám celkom vyhovuje, ale na 100% nesľubujem. 😉

janne6969
29. máj 2009

Ahojte zienky. Tak ja dnes nepridem. Muzo ma objednal na geometriu s autickom, tak budem musiet ist tam 😅
Okrem toho vcera som spravila skvele lasagne, tak sa na ne moc tesim 😝 Uzite si to.

arusska
29. máj 2009

asi to predsa dnes nestihneme ani my 😒 prepaaaaacte...

erika1983
29. máj 2009

ahojte tak mi prideme o 11-tej sme tam
zatial sa majte papa
😀

bezaz
29. máj 2009

o 11 sme tam.. teda ked sa nic nestane, lebo peto je chory 😝

janne6969
29. máj 2009

Peto je chory? Chudatko a co mu je? Prisla prasacia chripka? Ked uz ju mame na SVK 😀

janetka
29. máj 2009

ok, tak o 11tej

chruminka
29. máj 2009

ok tak o 11:00h pridem aj ja

bezaz
29. máj 2009

jani ale co ja viem, spravil sa mu strany vred na chrbte a neviem, ci sa u to nezapalilo, vcera mal teplotu a je mu stale zle.. 😝 isiel teraz k doktorke a ta neordinuje

janne6969
29. máj 2009

Pekne. Dnes je ten velky strajk, co? No tak prajem skore uzdravenie. Idem asi upratovat 😅 Co si zacnem takto doobeda, nie?

bezaz
29. máj 2009

tak ninka stale spi, neviem, ci stihneme prist na 11 😅

janetka
29. máj 2009

bez: sme zabudli ist tej pani Stromcekovej 😲 az doma som si spomenula

bezaz
29. máj 2009

jaj jarka veru 😲 kedy vasi odchadzaju?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre