• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

26. februára 2017 
tak baby ja som prave dopiekla kolaciky na zajtrajsiu velku detsku party :grinning: :grinning: :grinning:
viete si predstavit ako to vyzeralo ked som piekla s Danym??? po hodine som ho dala spat, pol hodinu som spratavala bordel po nom a konecne som dopiekla
29. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruss: tak zajtra to vypukne? :wink: a j my sme mali ist zajtra na oslavu kubkovho kamosa, ale kvoli pocasiu to presunuli na nedelu...
bez: uz odisli :wink:
29. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika: tak som volala tej kadernicke, a ona, ze nema doma kadern., ze pracuje niekde inde, ale potom ked som sa na teba odvolala, ze to ako cez kamosky ta zobrala... a tak nakoniec sme sa aj dohodli, ze v pondelok o 18.00, tak som zvedava :wink:
29. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je mi ľúto, že som nakoniec nedošla, ale už som mala mm nasáčkovaného v aute, že ideme spolu do hainu na nákupy, lebo už sme doma žalostne nič nemali, tak sme nakúpili a boli sme vo wolfstahli v takej reštike, no taký šnicel... hmmmm, dala som mu polku a aj tak som sa nenormálne obžrala a neskutočný šalátik bol k tomu, hmmm, žranica za 5 euráčov, ale neskutočná, už dlllho som sa tak dobre nenajedla a to ja šnicle moc nemusím, ale tento bol... nebíčko v papulke... také šnicle sa na slovensku nerobia...

a boli sme okukať aj kočíky, keď už sme boli konečne spolu a našiel si na mňa pol dňa čas (teraz už samozrejme maká), tak sme boli v babymarkete a v kike a jednoznačne sme vybrali hartan VIP XL, dnes večer som síce chcela dražiť teutonku, ale on ju chytil do ruky, potom chytil hartan a povedal, že jednoznačne hartan, on pozeral technické veci, funkčnosť, plasty a pod... takže máme vybraté, už len dražiť
29. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly kde ste boli v babymarkete?
29. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v petržke, na šustekovej v takej novostavbe
29. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17.30 ryba tilly nezabudni
29. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte niekde ste sa vsetky postracali
co je ????
30. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja si dnes užívam, som sama doma, mm na baráku, malý u našich... mala by som aj niečo robiť, zatiaľ som len nakúpila a oprala, ešte musím navariť, ale ešte mám čas, tak oddychujem, hmmm tak dobre to padne
30. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru. Ani ja dnes skoro nic nerobim. Som navarila, a kedze nemam co upratovat, tak len tak polehujem. Ale zobudim manzela a pojdeme von, trochu aj slnko vyleza :wink:
30. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli v tescu na zlatych a na obede a teraz sme dosli.... tak vykladame nakupy...
30. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali vcera neskutocnu sobotu, boze tolko deti a ludi sme asi na baraku este nemali :grinning: :grinning: :grinning: ale bolo fajn, teda dufam ze sa vsetkym lubilo :dizzy_face:
31. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko
tak to je pocko ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chrumi, ak budes mat cas a chut, dobehni k nam, mam pre teba uz nieco poodkladane :wink:
1. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis bezi ani nehovor, hruuza, neviem co budeme dnes robit - inak po 16tej je v babaclube nejake zahradne mechche pre deti tak ak nebude prsat tak pridite - my tam budeme urcite ak nebude prsat - ved co budeme doma sami :wink:
1. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no tak hej hruza s tymto pocasím.
ani mne sa nechce.
1. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AFP mám OK :wink:
1. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: super....
aj my ideme do mc o stvrtej
1. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my asi nie, uvidime... ak to ma byt vo vnutri, tak sa mi tam urcite nechce a vonku... co tam ma byt?
1. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma to byt vonku
1. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, len aby nepršalo
1. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zajtra o deviatej, kto ma cas, tak na kavicke na teraske
1. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka tak ja mam cas :grinning:
1. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som fotky z oslavy do albumu
1. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arus: dojdite, uz ste sto rokov u nas neboli..
1. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aru, videla som, krásne, aké sú už veľké tie deti, že? mala si tam aj susedovie dvojičky?
1. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemate gumaciky po krpcoch? potrebujem pre matka velkost 22-23, odkupime...
1. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka my by sme aj dosli, len peto bude asi doma na PN, rano ide na prevaz a podla toho, ake bude pocko..
donesieme chlebik? :wink:
1. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez: noo ako chces.... ak sa dohodneme, tak urobim nejaku pomazanku k tomu... napr. vajickovu tentokrat :wink:
1. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja zajtra nemozem ,ale snad na buduce..... je to super takto sa stretnut,skoda ze aj my nemame zahradu :unamused:

Tilly super ze to vyslo ok , ja som uz objednana do GF na 10.7. na 3D utz a dva tyzdne predtym idem na ten morfologicky utz hore na kramare.
1. jún 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte damy. Konecne som doma. Nekonecny vikend. Trval aj cely pondelok :grinning:
Idem si trochu lahnut, lebo mala je uz cela nervozna z toho mojho celodenneho tulania sa. Ale ze by konecne vyliezla von, to ju ani nenapadne :sweat_smile:
1. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok