Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
29. máj 2009

tak baby ja som prave dopiekla kolaciky na zajtrajsiu velku detsku party 😀 😀 😀
viete si predstavit ako to vyzeralo ked som piekla s Danym??? po hodine som ho dala spat, pol hodinu som spratavala bordel po nom a konecne som dopiekla

janetka
29. máj 2009

aruss: tak zajtra to vypukne? 😉 a j my sme mali ist zajtra na oslavu kubkovho kamosa, ale kvoli pocasiu to presunuli na nedelu...
bez: uz odisli 😉

janetka
29. máj 2009

erika: tak som volala tej kadernicke, a ona, ze nema doma kadern., ze pracuje niekde inde, ale potom ked som sa na teba odvolala, ze to ako cez kamosky ta zobrala... a tak nakoniec sme sa aj dohodli, ze v pondelok o 18.00, tak som zvedava 😉

tilly
29. máj 2009

ahojte, je mi ľúto, že som nakoniec nedošla, ale už som mala mm nasáčkovaného v aute, že ideme spolu do hainu na nákupy, lebo už sme doma žalostne nič nemali, tak sme nakúpili a boli sme vo wolfstahli v takej reštike, no taký šnicel... hmmmm, dala som mu polku a aj tak som sa nenormálne obžrala a neskutočný šalátik bol k tomu, hmmm, žranica za 5 euráčov, ale neskutočná, už dlllho som sa tak dobre nenajedla a to ja šnicle moc nemusím, ale tento bol... nebíčko v papulke... také šnicle sa na slovensku nerobia...

a boli sme okukať aj kočíky, keď už sme boli konečne spolu a našiel si na mňa pol dňa čas (teraz už samozrejme maká), tak sme boli v babymarkete a v kike a jednoznačne sme vybrali hartan VIP XL, dnes večer som síce chcela dražiť teutonku, ale on ju chytil do ruky, potom chytil hartan a povedal, že jednoznačne hartan, on pozeral technické veci, funkčnosť, plasty a pod... takže máme vybraté, už len dražiť

chruminka
29. máj 2009

tilly kde ste boli v babymarkete?

tilly
29. máj 2009

v petržke, na šustekovej v takej novostavbe

janetka
29. máj 2009

17.30 ryba tilly nezabudni

erika1983
30. máj 2009

ahojte niekde ste sa vsetky postracali
co je ????

tilly
30. máj 2009

ahojte, ja si dnes užívam, som sama doma, mm na baráku, malý u našich... mala by som aj niečo robiť, zatiaľ som len nakúpila a oprala, ešte musím navariť, ale ešte mám čas, tak oddychujem, hmmm tak dobre to padne

janne6969
30. máj 2009

Veru. Ani ja dnes skoro nic nerobim. Som navarila, a kedze nemam co upratovat, tak len tak polehujem. Ale zobudim manzela a pojdeme von, trochu aj slnko vyleza 😉

janetka
30. máj 2009

my sme dnes boli v tescu na zlatych a na obede a teraz sme dosli.... tak vykladame nakupy...

arusska
31. máj 2009

my sme mali vcera neskutocnu sobotu, boze tolko deti a ludi sme asi na baraku este nemali 😀 😀 😀 ale bolo fajn, teda dufam ze sa vsetkym lubilo 😵

bezaz
1. jún 2009

bre ranko
tak to je pocko ze 😝
chrumi, ak budes mat cas a chut, dobehni k nam, mam pre teba uz nieco poodkladane 😉

arusska
1. jún 2009

jezis bezi ani nehovor, hruuza, neviem co budeme dnes robit - inak po 16tej je v babaclube nejake zahradne mechche pre deti tak ak nebude prsat tak pridite - my tam budeme urcite ak nebude prsat - ved co budeme doma sami 😉

erika1983
1. jún 2009

ahojte no tak hej hruza s tymto pocasím.
ani mne sa nechce.

tilly
1. jún 2009

AFP mám OK 😉

janetka
1. jún 2009

tilly: super....
aj my ideme do mc o stvrtej

tilly
1. jún 2009

my asi nie, uvidime... ak to ma byt vo vnutri, tak sa mi tam urcite nechce a vonku... co tam ma byt?

janetka
1. jún 2009

ma to byt vonku

tilly
1. jún 2009

hej, len aby nepršalo

janetka
1. jún 2009

baby, zajtra o deviatej, kto ma cas, tak na kavicke na teraske

arusska
1. jún 2009

janetka tak ja mam cas 😀

arusska
1. jún 2009

pridala som fotky z oslavy do albumu

janetka
1. jún 2009

arus: dojdite, uz ste sto rokov u nas neboli..

tilly
1. jún 2009

aru, videla som, krásne, aké sú už veľké tie deti, že? mala si tam aj susedovie dvojičky?

janetka
1. jún 2009

baby, nemate gumaciky po krpcoch? potrebujem pre matka velkost 22-23, odkupime...

bezaz
1. jún 2009

jarka my by sme aj dosli, len peto bude asi doma na PN, rano ide na prevaz a podla toho, ake bude pocko..
donesieme chlebik? 😉

janetka
1. jún 2009

bez: noo ako chces.... ak sa dohodneme, tak urobim nejaku pomazanku k tomu... napr. vajickovu tentokrat 😉

chruminka
1. jún 2009

ahojte ja zajtra nemozem ,ale snad na buduce..... je to super takto sa stretnut,skoda ze aj my nemame zahradu 😒

Tilly super ze to vyslo ok , ja som uz objednana do GF na 10.7. na 3D utz a dva tyzdne predtym idem na ten morfologicky utz hore na kramare.

janne6969
1. jún 2009

Ahojte damy. Konecne som doma. Nekonecny vikend. Trval aj cely pondelok 😀
Idem si trochu lahnut, lebo mala je uz cela nervozna z toho mojho celodenneho tulania sa. Ale ze by konecne vyliezla von, to ju ani nenapadne 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre