Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
1. jún 2009

janne: ty mozes zajtra stretko?

bezaz
1. jún 2009

tak zajtra nema prsat, jarka, cakaj nas 😀

tilly
1. jún 2009

a na ten morfologický si sa objednávala z vlastnej iniciatívy alebo ti to poradil doktor? čo sa tam vlastne zisťuje?

bezaz
1. jún 2009

tilli na morfologicky ta mal poslat doki, to je ten druhy "povinny"
ozi a este peto zahlasil, ze ako super, ze vypadneme z domu, aspon sa vyspi 😅 😲 🙄

janetka
1. jún 2009

bez: cakam cakam, robis chleba? ci mam robit pomazanku
chrum: dnes som ta videla ako si sla domov po tretej, aj som na teba kricala , ale nic... 😉

bezaz
1. jún 2009

jarka mozem, nie je problem.. ale cesnakovy uz asi nie, minule mi peto nadaval, ze smrdela cela izba 😀

janetka
1. jún 2009

bez: a vies co , sak nerob, dame si kavu, keksiky,a pson sa nebudeme prezierat....

bezaz
1. jún 2009

ako chces, uz som mala vymysleny straaasne zdravy chlebik so spaldovou mukou a lanovym semiackom 😵

janetka
1. jún 2009

bez: tak ak sa ti chce a mas super recept urob a polku nechaj doma a polku dones..... 😉 vyzera, ze budeme len ty, ja, arus a neviem ako janne a kika....

bezaz
1. jún 2009

jarka a urcite ako na potvoru sa mi nepodari, takze pohodka 😀

angua27
1. jún 2009

babuľky, tak mi zajtra tiež neprídeme. škoda, sami páčia tie naše posedenia. ale ideme obzrieť jeden bytík v BA a potom so segrou na obed. má zajtra narodky. 😀

tilly, super, gratulko.

janetka
1. jún 2009

angua: jaj skoda... tak ste zobrali hupom bytik 🙂

angua27
1. jún 2009

ešte som ho nezobrala, idem zatiaľ pozrieť len prvý. 😉

arusska
2. jún 2009

bre ranko, tak ak sa to nerusi tak my prideme jarka 😀

janetka
2. jún 2009

cakame vas

bezaz
2. jún 2009

tesiiime.. aj ked ten oskar {akoze slnko} sa nejako schovava za mraky 🙄

janne6969
2. jún 2009

Ahojte babulky. Ja dnes nejako nedorazim. Valam sa pri telke a nemam energiu niekam ist. Pojdem akurat tak do obchodu. Ale nabuduce istotne dorazim 🙂

janetka
2. jún 2009

bez: bola som tam o pol osmej, ale pani okno zatvorene a neotvorila, tak nechapem... skusim este cez tyzden niekedy tam zbehnut

arusska
3. jún 2009

bre ranko, dnes to vyzera na pekny den, idem hodit sprchu a potom mam varovat Oscara tak mam o doobedie postarane 😀 😀 😀

arusska
3. jún 2009

Erika tie fotky z dunaja sa ti nepodarili zmensit? Ak nie niekedy ti donesiem USB a mi to nahras

chruminka
3. jún 2009

zuzi tak ako to s vami vyzera mozem dobehnut ? 🙂

janne6969
3. jún 2009

Dobre ranko. Uz som doma. Bola som ano v BA dat si vytlacit oznamenia o promocii. Vlastny navrh tak su len take obycko, ale hlavne, ze to mam z krku. Teraz len zohnat obalky a pohadzat aspon rodine. Ked ja strasne neznasam tieto oficiality 😖

tilly
3. jún 2009

tieto oficiality tiež neznášam, ale keby to znamenalo, že mám za sebou túto hnusnú školu, tak by som ich urobila s radosťou...

ozaj, čo piatok pre matky a budúce matky???

janne6969
3. jún 2009

Ja zatial mozem 😀 Mohlo by byt slniecko, by sme vonku posedeli 😉 Kedy a kde?

tilly
3. jún 2009

obedík, kde?

janne6969
3. jún 2009

No mozeme aj tam kde minule. Aj tam sa da sediet vonku v pripade slniecka, co by uz v piatok malo byt realne.

erika1983
3. jún 2009

ahojte tak mi by sme sa tiez mohli pridať v piatok, ale čo tak dať to teraz v bastee, teraz tam je nový kuchar a ty kokso tak super vari, take salaty ze ,, mnam "

janne6969
3. jún 2009

Tak ja som za. Dlho som tam nebola, tak mozme skusit. Taky dobry salatik nikdy nieje zly 😀

tilly
3. jún 2009

môžme aj do bašty, aj podkovy, aj zebry, aj do toho nového írskeho, či škótskeho, alebo do arény, tam je tiež niečo nové, mne je jedno, hlavne, že dáme niekde obed v klídku 😀

aj jarke by mohol maťko vonku spinkať, čiže by mala tiež kľud, aj ninka by mohla hajať (aj keď teda ona je mimoriadne tichučká)... takže by ste si kočky mohli vychutnať kávičku a ja palacinkýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janne6969
3. jún 2009

Palacinky? No asi sa aj na necham nahovorit. Ved salat neutecie. Ale take palacinky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre