Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
18. jún 2009

baby, ja to balím, prajem krásny víkend, idem domov si na chvilku ľahnúť a potom pobaliť

annus
18. jún 2009

asi ideme von, dúfam, že malá v kočíku zaspí...majte sa 🤐

tilly, krásny víkend aj tebe a dávaj si na seba pozor 😉

erika1983
19. jún 2009

no ahojte tak ja som sa konecne dostala aj sem
nic som nestihala tak sorry
tilly teraz som si precitala tvoje IP tak neviem ci to je este realne????
janka ako este si cela uz cakame na prichod Vikinki, hallloooo kde si 😀
dnes cestujeme domov k rodicom tak sa tesim si tam trosku oddychnem 🙂

janne6969
19. jún 2009

Ahoj Erika. Jasne ze som este cela 🙄 Ja budem cela hadam vecne 😠 Uvidim co mi dnes povie doki na poradni 😉 Dufam, ze si ma tam uz nechaju.

chruminka
19. jún 2009

jani vsak ja ta za chvilku dobehnem a mozno aj predbehnem 😀
vcera mi totis doki povedal ze mi budu asi musiet spravit serklas cize ma zasit,ale chce este tyzden pockat na vysledky z morfologickeho utz a hned s po utz mam dojst za nim a on sa rozhodne co a ako ale vyzera to skor ze ma budu sit,takze ziadne namahy behacky mala by som viac lezat (ja a lezat?! 😠 )
Dufam,ze vsetko bude ok a babetka vydrzia este aspon 2-3 mesiace!!!!!! ☹

janne6969
19. jún 2009

Neboj Chrumi. Jasne, ze vydrzia 😵 Ved su bojovnici 😵

chruminka
19. jún 2009

to mi aj dodo hovori,ze ked sa hned uchytili a vydrzali doteraz tak vydrzia,ze su to pevne korienky 😀 (ja sa volam totis priezviskom Koreňová )

jani ale ked to s tebou pojde takto dalej tak ta fakt dobehnem a rodit pojdeme naraz 😀 ,vsak uz pockaj do oktobra,nepockas ? 😎

annus
19. jún 2009

ahojte baby...ahooooooj Erika 🤐

jani, neboj sa Vikinka možno už zajtra bude vonku 😉 tak dneska ideš na poradňu? držím ti palce a daj potom vedieť 🤐

chrumi, myslím aj na teba...veď lekár vie najlepšie čo treba...

jaj, ale vám závidím, že ste tehotné... 😀

arusska
19. jún 2009

erika cau tak pridete poobede?
hocikedy vas cakame

janne6969
19. jún 2009

No ja si uz ani nezavidim. Urcite nepockam uz ani tyzden. To by som si uz aj sama spravila cisarsky 😅
Idem sa napapat a do BA. Moc sa mi nechce, ale aspon uvidim, co mi lekar povie. Dufam, ze idem na poradnu posledny raz 😵

angua27
19. jún 2009

čaute,

jani, tak Ti už aj prajem, nech si Ťa tam nechajú a nech sa už netrápiš. asi to nie je jednoduché, takto prenášať. ja som rodila o 2 týždne skôr, takže si to neviem ani moc predstaviť, ale zase bola som už vtedy nedočkavá a ledva som sa hýbala.

chrumi, tak do BA nejdem. takže ak budeš mať chuť, môžeme sa niekde stretnúť, ale asi by sme mali niekde ísť, kde by si mohla ležať. 😉

idem variť, robím rizoto a žemlovku a ešte nejakú polievku by som mala vymyslieť. a naložiť mäso do pácu na grilovanie na zajtra a urobiť tvarohovú nepečenú tortu. 😀

arusska
19. jún 2009

angua tak tu tortu by som si aj ja veru dala 😀

annus
19. jún 2009

angua, ja som len raz skúsila takú nepečenú tortu a koniec bol, že sme to jedli lyžičkou 😀
alespoň to chutilo dobre 😉

no malá sa zobúdza...asi ideme von...

majte sa a krásny víkend... 🤐

angua27
19. jún 2009

aruska, nabudúce prinesiem. teraz ju robím pre oslávenkyňu segru, inak by som aj dnes doniesla. 😀

annus, je to jednoduché. občas sa aj nám stane, že ju vyjedáme s formy lyžičkou, ale poväčšine mi už stuhne aj bez želatíny. a u nás je to klasika, v lete sa robí veľmi často, či už s tvarohom, alebo iba s kyslej smotany. 😉

janne6969
19. jún 2009

Ahojte.
Tak som zasa doma. Ale od pondelka idem lezat. Takze snad sa uz konecne buduci tyzden narodi 😉

annus
19. jún 2009

ahojte 🙂 Lilka konečne zaspala...

Jani, chúderka, dúfala som, že ťa tam nechajú...ale už dosť prenášaš nie?

asi Vikinka vie, že je na dobrom mieste 😉

janne6969
21. jún 2009

Babulky tak sa tu zatial mavajte super. Snad som do soboty doma 😅

janetka
21. jún 2009

jani: tak sa drz, budeme na vas mysliet..posli sms niektorej z nas, nech nie sme v napati cely tyzden

my sme sa prave vratili z Habovky, bolo super, sice na nic pocasie, ale absolvovali sme adrenalinovu jazdu na tanku, vystavu koni / ta zaujala najme zeny 😀, ze tilly? 😉 /, boli sme pozriet bacu s ovcami, a po veceroch vinko a hra na Mafiu

angua27
21. jún 2009

janiiiii, myslím na vás obe. nech ste čím skôr doma. 😉

jarka, ak je dobrá parťoška, tak je počasie druhoradé. 😎

janetka
21. jún 2009

kika: dufam, ze zajtra nebude nejak intenzivne prsat...aj ked "partia" bude dobra, tak by nam to malo byt jedno 😉

arusska
21. jún 2009

janne tak nech ste uz naspat a tesime sa na vas 😀

angua27
21. jún 2009

jarka, mne je to jedno. ja idem, aj keď budú traktory padať. 😀 a myslím, že by asi nemal byť ten dážď nejak intenzívny. má byť skôr príležitostný, ale má fúkať severný vietor, tak si zober hlavne niečo teplé na seba. 😉

arusska
22. jún 2009

angua a ty sa kam chystas? Nejako som nezachitila pointu 🙂

arusska
22. jún 2009

inak to co je za pocasie? Mne uz z toho preskakuje, jeden den na plavky a na druhy den by som si kabat davala

tilly
22. jún 2009

jani, drž saaaaa

ja som tak unavená...

inak ma strašne zaujalo to múzeum oravskej dediny, pozerala som sa na to z takého toho stavárskeho a realitného pohľadu a dosť to bolo zaujímavé, ako sa niekedy žilo a ako boli strašne vidieť triedne rozdiely, sranda, len škoda, že tak vtedy lialo... a tie kone... taký konský... som teda ešte fakt nevidela 😀 😀 😀

sme sa boli po ceste v jelke najesť, celkom pekne je tam pri tom jazere

a s akým dojazdom mi môj najdrahší odovzdal auto??? samozrejme s NULOVÝM 😠 a to sa mi ešte včera smial, keď som sa ho pýtala, že s tým prídem do BA a späť... ledva som došla na OMV v mliečne 😠

erika1983
22. jún 2009

ahojte
jani drz sa myslime na tea a samozrejme daj vediet ze ci sa uz Vikinka narodila 🙂
tilly ty na co nepozeras 😀 😀 😀
mne sa tiez tak nechce najradsej by som spala 🙂

tilly
22. jún 2009

erika, už je to bezpredmetné, už sme to vybavili... (to, čo som ti poslala IP)

neviem, či máme v stredu letieť na dovču alebo nie... ale zajtra chcem ísť do viedne poobede, tak neviem, či by to nebolo moc aj na domča

janetka
22. jún 2009

TILLY: ides pre kocik?

angua27
22. jún 2009

arus, na Depeche ideme aj s Jarkou. 😉

tilly
22. jún 2009

ešte neviem, nevolali sme tam, ale na oblečko by som chcela skočiť, nemám si čo obliecť...

uvažujem nad tým stredajším odletom, ale asi nebudem môcť teraz odísť kvôli robote... ale na kose je 30 a slniečko... a hotel je super, je tam AI, vyšlo by nás to 1700€, 12 dní...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre