Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
25. jún 2009

chrumi: tak super, ze je vsetko ok, akurat sme ta dnes s bez spominali, ze si sa dlho neozvala

bezaz
26. jún 2009

plati dnes o 11? pride este niekto okrem jarky?
erika ten oriflame, neviem, ci kazda vec bola pre niekoho ineho tak ruz - 3,30, spirala - 2,90 a vonacka - 9,90

janetka
26. jún 2009

bez: este pride tilly

arusska
26. jún 2009

uz domalovavam kuchynu, dnes bude hotova, este kupit digestor a sme ako noviiii

janetka
26. jún 2009

arus: ty si akcna.. a nie si v budapesti?

bezaz
26. jún 2009

gabi tak uz nepodpaluj kuchynu, aby si nabuduce konecne mohla ist na obed s nami
inak opica stale este nespi, od rana spala 10minut 😠

bezaz
26. jún 2009

konecne je to tu

ahoj. volam sa viktoria feherova. na svet som prisla dnes o 14:40. Moje miery su 3680 gramov a 50 cm. ja aj maminka sme v poriadku.

gratulujemeeeeeeeeee 😵 😵 😵

arusska
26. jún 2009

aj my gratulujemeeee 🙂

bezi budem sa snazit

janetka nie Budapest sa zatial nekona, muz musi este nieco zariadit

janetka
26. jún 2009

jeeej supeeer...riadna babizna..... gratulujemeee

erika1983
26. jún 2009

ahojte
tak gratulujeeeeeeeeeeeeem a vitame VIKINKU
tak mi sme teraz dozurovali chclpi odisli a mi baby doma damska jazda, ale ved mi im to vratime vsetko sme zozrali a vypili a ideme spat

janetka
27. jún 2009

my sme sa vcera tiez z grilovanej ryby v krcme spontanne presunuli k nam a zurovali do druhej /tilly- ani sme ti nevolali, lebo sme sa presuvali o pol desiatej a viem, ze je to uz pre teba v tehotenstve pokrocily cas/

arusska
27. jún 2009

no to co je za pocasiiicko,

arusska
27. jún 2009

jezis ja by som pre Jacka aj plakala ☹ normalne mi je zanim smutno jak ho vsade ukazuju a hrajuu ☹ ☹ ☹

tilly
28. jún 2009

no konecneeee, gratulujem k vikinke, pekny datum narodenia 26.6. 😉

janetka
28. jún 2009

tilly:a vy ste doma?

annus
28. jún 2009

ahojte...

gratulujem Vikinke aj maminke 😀 všetko naj im prajem...

kebyže sa narodí o deň skôr, tak by sme spolu oslavovali narodky 😉

angua27
28. jún 2009

jeeeeej, čo to čítam. aj my s Maťkom vítame malú Vikušku konečne medzi nami. 😀

babuľky, tak nám zatiaľ každý deň prší na tej našej dovolenke. našťastie je aj pár hodín slnka, ale moc sa nedá behať po tráve a pieskovisku, tak je trošku ťažko vymýšľať deckám program. penzión je super, celý vynovený a majú tu jednu izbu komplet zariadenú iba pre detská, žiaden nábytok, iba hračky, šmýkačka, tabuľa na kreslenie. tak tam trávime čas keď je škaredo. zajtra sa chystáme do ZOO do Bojníc, tak hádam konečne víde počko. 😉

janetka
28. jún 2009

☹ pocasie je na hovno, my sme mali zajtra ist do rakuska do rozpravkovej krajiny, mm ma dovcu a budeme doma.. a kubko v skolke..co uz

dnes sa matko vypytal prvykrat spinkat na velku postel, si tam lahol a nechcel ist prec a normalne som ho prikryla, odisla a on tam spinka... tak budem celunoc tprnut, ci nebachne dole, aj ked mame zabranu z ikey....

bezaz
29. jún 2009

bre ranko
jarka tak zajtra pojdeme do toho heinburgu?

arusska
29. jún 2009

ahojte tak dnes sa nam to trosku umudrilo co? Esteze tak 🙂 ja mam v stredu prve rodicko v skolke tak som zvedava....

erika1983
29. jún 2009

no ahojte tak mne sa vobec nechce byt v robote
chcem sa vas spytať baby neviete niečo o tej skolke co je v mliecne ta madarska, ake su tam ucitelky a tak.

tilly
29. jún 2009

janetka, včera sme boli u našich a poobede sme išli do toho znojma...
inak neviem, či ste počuli o freeporte hate, boli sme tam a teda nič moc... bolo treba natrafiť na značkové veci za dobré ceny, napr. adidas mikinku 3-6m za 7 eur, mm si kúpil adidas joggingovú súpravu za 25 Eur a malému šiltovku za 6,30 😀 inak sa nedalo niiiič kúpiť...

a v znojme sme boli pre kočík 😀 jednu foto mám v albume, nahodím viac fotiek, ale teraz nemám čas...
kočík bol vraj 9 mes používaný, podľa mňa má za sebou tak rok a pol, hlavne majitelka ho tak dôkladne poumývala, že z neho zmyla všetky mazivá a ešte nám navlhol, čiže ho treba preolejovať, lebo strašne vŕzga 😀
ale bol za tretinovú cenu, čiže som spokojná s nákupom 😀

janetka
29. jún 2009

bez: som za hainburg, ale podme v stvrtok, resp. piatok, co ty na to? Inak kludne zajtra dobehnite na kafco na dvor

chruminka
30. jún 2009

dobre ranko 🙂
Ja som akurat rozmyslala co dnes doobeda podniknem,idete niekto dnes rano ku Jarke?

bezaz
30. jún 2009

jarka ok, mozeme kludne stvrtok, piatok, len uz musim ist, lebo nemam v com prat 😀
nooo take pekne predpoludnie na zahrade.. len nemam co doniest, som mohla upiect aspon chlebik alebo mazanec ku kavicke

chruminka
30. jún 2009

zuzi aj ja akurat rozmyslam co by som doniesla ,lebo doma nic nemame 😅 ,drahy ide po praci na nakup....sa uz zacinam hanbit 😔 a upiect kolacik uz nestihnem,ale ked sa nabuduce dohodneme aspon den skor tak uz daco upeciem 😉
zuzi tak ideme prepadnut Jarku 8:50h pred vasim domom? 😀

bezaz
30. jún 2009

adi este pockaj, ci nas jarka chce 😀 a mozem az trochu neskor, akurat som zapla pracku, takze az ked mi doperie 😉

chruminka
30. jún 2009

ok tak mi prezvon ked startujete ja idem akurat ranajkovat 😝 ,alebo mozes aj sem napisat
jarka je asi uz s detmi na dvore 😀

janetka
30. jún 2009

caute, kludne dobehnite ... ale tak o jedenastej potrebujem ist do mesta.... lebo o 12tej idem pre kubka do skolky a predtym musim vybavit postu a kocik v cyklistickom obchode 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre