Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
7. júl 2009

Mala spinka. Ked spinka ani jest nepyta 😀
Idem si k nej lahnut. 😉

chruminka
7. júl 2009

zuzi videla som tvoje dieta vonku 😉

janetka
7. júl 2009

chrumi: da sa... obcas sa dohaduju, ale vcera bol kubko ako anjelik, hral sa s matkom, krmil ho, chystal mu hracky, stolicky, no som nechapala... a potom siel o jednej spat a spal do pol siedmej 😀 kubko spi viac ako matko....
Budete mat v piatok zazitok... sa urcite uz ani dockat nemozes, co?
Ja cakam kamosku so synom, tak som objednala z hami papi jedlo...no co sa budem namahat... a k tomu somloi halusky, tam robia vyborne, tak sa tesim

som sa pobavila dnes na tom 3D... 😀

chruminka
7. júl 2009

jarka tak to je supis ze je Kubko taky velky bracek 🙂
hami papi varia celkovo dobre aspon mne tam chuti a somloi halusky ci ako sa to vola som este nikdy nejedla
a ten 3D tak to vzniklo asi tym ze doba ladova 3 je teraz aj ako 3D 😀 ,ale my hadam nebudeme mat dobu ladovu 😅

bezaz
7. júl 2009

adi hej, sak dosla svokra, hned som ich vystrnadila na prechadzku 😀

beznadejna
7. júl 2009

no tak aj ja som sa teda pekne zasmiala na tom 3D
vobec ma ani netrklo ze tym ultrazvuk myslis
😀
no nabuduce musim nekoho oslovit ak stretnem
len som si nikdy neni ista ci je to niektora z vas
😀
bezaz ty si ale sikovna 😀 a vydrzis to s nou tolko?

arusska
7. júl 2009

caute, vo stvrtok sa mi nahlasila necakana navsteva ale v piatok budem rada ak pridete, teda ten kto moze, a ak to nevyhovuje, tak mozeme buduci tyzden niekedy hocikedy...

arusska
7. júl 2009

bezi no dojdi vsak aspon na hodinku pridite s Ninuskou a svokra ti zatim moze poupratovat 😀 😀 😀 😀

arusska
7. júl 2009

takze kto ma cas a chut tak v piatok okolo 9,00 budeme uz pripraveniii 😵

ale inak kto chce moze aj skor aby sme potom na tom slnku sa nepiekli

bezaz
7. júl 2009

ja by som aj dosla, len vo stvrtok dorazi aj svokor 😅 jedine, ze by som ich odviezla do BA k svagrovcom, aby nemali pocit, ze na nich prdim
beznadejna ale vydrzim, ja mam celkom fajn svokru 😀 chuda, do nicoho sa mi nestara, lebo vie, aka som 😵

achojka
7. júl 2009

Ahojte. Od septembra budem byvat v Samorine, tak sa chcem spytat, ako sa Vam tam byva, a co take zaujimave je tam pre deticky. 😀

janetka
7. júl 2009

achojka: tak pre deticky je tu materske centrum www.babaklub.sk, a v kormorane robia dost akcii pre deticky
Byva sa nam tuna dobre a tiez sme viacmenej vsetci dostahovani.

baby, ja tiez este uvidim, lebo tatko ide zajtra do nemocky, tak mozno by som dosla do skalice aby sme za nim chodili...uvidim zajtra podla toho co mu povedia v nemocke

bezaz
7. júl 2009

jarka dufam nic vazne
achojka, u nas vo vchode byva saso maros 😀 a kde budete byvat?

babulka123
7. júl 2009

janetka .. a chodis tam ??? si spokojna???

achojka.. ja tu byvam 5 rokov a naspat do BA by som nesla.. klud pohoda.. male mestecko ale je tu vsetko co potrebujes.. ja osobne som veeelmi spokojna..

janetka
7. júl 2009

babulka: hej, organizuju obcas aj vylety, je tam ta hudobna skolka pre deti, da sa

bez: ten saso maros ma pobavil 😀
a s tym tatkom aj ja dufam

beznadejna
7. júl 2009

buduci tyzden by som konecne aj ja mohla prist na nejake to stretko konecne 😀
teda ak mozem 🙂

achojka
7. júl 2009

Bezaz: My budeme byvat na Skolskej ulici.

erika1983
8. júl 2009

ahojte tak ja vitam vsetky nove samorincanky
ja tu byvam 3 roky pred tým som bývala v Ba ale tiež by som sa nevratila je tu super, vela kamosov pre malu 😀 😀 a dobra partia
Gabi zavolaj mi vecer za ten blok lebo ja ked pridem domov stale sa zabudnem pozriet.
a mozete dojst hocikedy daj vediet 😀

certica
8. júl 2009

ahojte baby,
potrebovala by som poradit - nemate niekto skusenost s touto sukr. koznou klinikou v samorine? (aj pre deti):
http://www.koznaklinika.sk/index.php?str=6

dakujem velmi pekne 🙂

erika1983
8. júl 2009

ahoj cerica ta kozna klinika je super je tam prijemna doktorka ale tusim tento tyzden maju dovolenku

janne6969
8. júl 2009

Ahojte. Achojka aj ja byvam na Skolskej 😀 Budem mat susedu? Supis.
Erika aj ja sa chystam na tu koznu kliniku, ale az bude mat muzo dovolenku, lebo niekdo predsa musi postrazit malinku 😀

certica
8. júl 2009

erika dik, ja som tam akurat volala a objednali ma dnes 15.15h, tak som zvedava

janetka
8. júl 2009

ja som tam bola na tej koznej klinike a velmi mily pristup, ziadne cakanie, odporucam, ale ako s detmi neviem, bola som tam dvakrat so sebou

baby, ja sa v piatok nezucastnim u arusky, idem zajtra do skalice, tatko ostal v nemocke, tak ho budeme chodit navstevovat....

achojka
8. júl 2009

Jeeeej, tak to som rada, ze sa Vam tu v samorine tak paci, dufam, ze aj ja budem nadmieru spokojna. 😀

janne6969: Tak to sa aj ja tesim, ze budeme susedky. 🙂

arusska
8. júl 2009

baby tak ak vam to nevyhovuje mozeme sa stretnut potom v pondelok alebo v utorok rano

a kludne sa mozu pridat aj nove ucastnicky teda myslim BABULKU a ACHOJKU aspon sa stretneme a trosku zoznamime.

Bola som dnes v skole v kniznici, nic som k diplomovke nenasla, hruuza

bezi aka je Mackova na pracku? Ona je moja onaaaa konzultantka ale neviem aka je, nepoznam ju.... hod info

bezaz
8. júl 2009

gabi mne teda viac vyhovuje next week, kedze dnes dorazi aj svokor 😉
mackova bola v pohodke, musela si vediet, a sem tam ti pomohlo, ked si zanadavala na nas "socialny" system.. ja som si potiahla dobre otazky, takze som mala za A 🙂 ale ako konzultant netusim.. a aku to mas temu? uz si pisala, len som zabudla.. ci nevieme nieco zohnat
jarka dufam, ze ocino bude rychlo fit
jani, tak ten oriflame u gabiky, ci dobehneme? teda ak uz prijimate navstevy, mame aj nejaku malickost pre viki 😉

janne6969
8. júl 2009

Zuzi zajtra sa mozete zastavit. Mali by sme byt doma 😉 Aj ked rozmyslam nad uradom PSVaR ze by som tam vybehla. Ale to len asi doobeda.

babulka123
8. júl 2009

babulky veeeelmi rada ale ja asi az po porode.. teraz mam problem prejst aj k lekarovi.. som na rizikovom , teda uz som na MD ale mam problem s pohybom..
ale nebojte .,porodim a uz somm s vami v kontakte castejsie..

ja byvam na gazdovskom a ako hovorim som max. spokojna..

arusska
8. júl 2009

bezi: Starostlivost zamestnavatela o zamestnancov

tak teda v pondelok alebo v utorok vyhovuje????

chruminka
8. júl 2009

my sme sa sem tiez pristahovali pred cca tromi rokmi z BA a sme velmi spokojni,je to tu ovela kludnejsie ako v BA ,vsetko co treba tu je a ked nie tak BA nie je daleko,my by sme sa tiez uz nevratili do BA 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre