Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
13. júl 2009

zuzi kedy startujes s malou? ,isla by som s vami 😉

bezaz
13. júl 2009

my sme tiez hore, otras noc, takze dam si ranajky, kavu nie, ved gabi ma presko stroj 😀
adi za pol hodku, 8.45 dole pred domom oki? 😉
majusa kludne dojdi k nam a pojdeme spolu.. cilistovska 1.. pri skolke jediny vysoku sarajevsky dom {rozumej s otlcenou omietkou na predposlednom byte, teda na nasom 😝 } bielo cerveny

tilly
13. júl 2009

ja už tiež zarezávam 😝 vôbec sa mi teda nechce

angua27
13. júl 2009

čaute,

práve sa parádne nudím, tak som si otvorila svoj notebook a študujem zákony a pod. nech si to osviežim. 😅

arus, začala som pracovať pre jednu firmu, ktorá zakladá spoločnosti podnikateľom z nemecky hovoriacich krajín. je to na živnosť, mala by som sem chodiť cca. 2x týždenne a zbytok robiť doma. do októbra sa zaúčam a potom je to už len na mne. no a teraz čakám na pôvodnú účtovníčku, nech mi odovzdá nejaké firmy a nainštaluje program. tak idem čakať. ☹

dúfam, že stretko ste mali fajn. tak rada by som bola s vami, ale peniažky a príležitosť nepustia.

janetka
13. júl 2009

stretko bolo super ..odniesli sme si domov aj maciatko... a uz ho nevieme najst...fnuk
snad nam nezdrhol

chruminka
13. júl 2009

nasa cica ma tolko nuchala ked som prisla domov 😀 ,jarka neboj ono niekde spi

tilly
13. júl 2009

dnes doobeda som bola v karlovke s tatkovym peugeotom, no tak som sa dlho nenamakala... fuuu, hroznééé auto...

majusa
13. júl 2009

nám idú zubky, tak Viki je ako z divých vajec. Nič sa jej nepáči, len mrnčí celý deň a furt len na ruky. Už mám od rána normálne dosť. Ani vonku v kočíku mi nechcela sedieť. Preto sme aj nedošli. A aj tak sme to nestíhali, lebo vstala o deviatej. Snáď nám to raz konečne výjde. 🙄

angua, ja som robila tiež v takej firme v BA. Ty si kde?

janetka
13. júl 2009

baby, tak maciatko sme nenasli... ale ani po vonku sa nemota, neviem ako sa spravaju macky v cudzom prostredi, ale prehladala som cely dvor a niet jej uz 3 hodiny

chruminka
13. júl 2009

jarka nechajte mu vonku mliecko a jedlo ked bude hladne tak sa vrati teda myslim 😕

tilly
13. júl 2009

ja si tiež myslím, že sa vráti buď k mamine, alebo k vám, pokiaľ ho nejaký pes po ceste neroztrhá

angua27
13. júl 2009

majusa, áno je to firma z BA, začiatok názvu je SLC. to by bolo vtipné, ak by to bola tá istá firma. 😀 ale babuľky vám poviem, že ma to normálne zničilo. ma chrbát bolí ako koňa a to som celý deň nič nerobila, iba študovala. 😠 musím si tam lepšiu stoličku zohnať. ale účtovníčka je v poho a dosť dobre sme si pokecali. inak celkovo sú tam baby ok. a mám vlastnú kanceláriu. 😀 to som nemala, ani keď som bola hlavná účtovníčka v NY. 😎 malý zvládol deň u dedkovcov v poho. len večer mu vyskočila teplotka, tak bol taký mojkavý a zaspal 2 minúty potom ako ľahol do postele. asi zase zuby, lebo nemá žiadne príznaky choroby. uvidíme zajtra, prinajhoršom skočíme k dokine. 😔

no, idem zase makať. zajtra musím odovzdať DPH. 😉

bezaz
13. júl 2009

jarka neboj, niekde sa ukaze 😉

janetka
13. júl 2009

caute, tak novinky, maciatko sa ukazalo o siestej a odvtedy je pekne pri tom drevenom domceku, aj sme ho tam dali na noc...tak snad uz neutecie.. deti sa mu velmi tesia, len ich musim stale krotit... a kubko cely vyteseny ho nosi na rukach 😉
angua: no super pracicka

arusska
14. júl 2009

janetka tak parada, dufam ze si zvykne

chruminka
14. júl 2009

baby to co je vonku? som sa pred chvilkou vratila z nakupu...som myslela ze zdochnem vsak sa ani dychat neda

babulka123
14. júl 2009

chrumi a potesim ta .. bud. tyzden to ma byt znova..

tilly
14. júl 2009

chrumi a to som dnes do večera v robote 😝 sa pôjdem schladiť do klimatizovaného auparku, ale už som úplne mokrá, totálne spotená, fuj 😝

inak, okolo jedenástej išlo kopec policajných áut do šamorína... čo sa stalo???

janetka
14. júl 2009

majusa: nebola si dnes s malou vonku okolo 11tej ste sli domov...a mala si zeleny slnecnik?

aruska: Percy je u nas spokojnucky, dnes sme nakupili konzervicky , tycinky pre macky, tak si "libuje"

janetka
14. júl 2009

aruska: kolko ma vlastne to maciatko? aby som vedela pripadne veterinaorvi povedat, ak pojdeme niekedy

erika1983
14. júl 2009

ahojte
no vonku je hnusne, strasne teplo,
kika nepytala si sa opatrovatelky ci ti zoberie maleho???
jarka novy prirastok do rodiny 😀

tilly
14. júl 2009

hovorte mi o teple, som úplne mokrá, musela som si dať do podprdy servítky 😀

janetka
14. júl 2009

😀 tilly: pekne, dojdete dnes vecer?
uz som aj napiekla, aj slahacka sa mi zdrcla, ale som to zamaskovala, tak uvidime do vecera co z toho bude

som dnes behala po meste... uf

tilly
14. júl 2009

jari, jasne, že dojdeme 😀

idem ešte niečo kúpiť do auparku, teda hlavne sa tam schladiť 😝

tilly
14. júl 2009

ozaj, neviete o niekom, kto by chcel kúpiť barák v hamuliakove? kvalitne postavený....

ak sa nepredá do jesene, tak pôjde mm zas taxíkovať, nechceeeem ☹

janetka
14. júl 2009

snad sa vam to podari predat, akurat by to tak blbo vyslo ... kvoli babatku

janne6969
14. júl 2009

Ahojte.
Veru to teplo je katastrofalne. Bola som s malou na nakupe a kym som vsetky tie tasky a kocik a malu vytrepala do bytu, tak som myslela,ze znova porodim. Mokra ako mys a znicena 😝 Ale teraz drobcek na chvilku spi, tak sa necham inspirovat a zalomim aj ja na hodinku 😀

arusska
14. júl 2009

janetka hore dole asi 4mesiace ma maca.

Inak hruza vonku, asponze pofukuje. Zajtra mi maleho zoberu na cely den rodicia, este ich nahovorim ze ho tam necham aj spat a pridem ponho az vo stvrtok rano 😀

angua27
14. júl 2009

ahojte,

tak my sme dnes nevystrčili nos z domu. malý má od včera teploty až do 39, ale nič iné. ráno som volala s dokinou a tá, že zrážať, zrážať a keď sa to do zajtra nezlepší, tak máme prísť. vraj je nejaká viróza takáto teplôtková v okolí. 😒 som od rána nejedla, čo je na mne prilepený a až teraz som sa sprchovala. 😔 a to zajtra by som mala do práce, uvidíme ráno. ale dokina je až od druhej a aj tak ju máme v BA, tak asi na doobedie pôjde malý k dedkovcom a ja do práce. ☹

erika, ešte som jej nevolala, zatiaľ to vôbec nevyzerá, že by som mala mať robotu aj na doma. tak to nechcem siliť. však, keď bude mať miesto ok, keď nie, skúsim niekoho iného. 😎

beznadejna
14. júl 2009

ahojte
baby zajtra som cely den doma a nemam nic na plane
tak ak by niektora isla s kocikovat rada sa pridam
aspom niekoho nech uz konecne 😀 spoznam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre