Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
16. jan 2008

erika, ja myslím, že táto by prišla aj v noci, lebo býva s rodičmi, takže jej dcérku má kto postrážiť...

inak tu moc ľudí nepoznám

erika1983
16. jan 2008

tak daj cislo skusim jej zavolat, alebo sa jej opytat ci by nemala zaujem 😀
bolo by ti super 😅

tilly
16. jan 2008

večer, teraz mám telefón na nabíjačke a som strašne nasr... ani ho nechcem vidieť, tak keď si niečo vypijem 😀

erika1983
16. jan 2008

nemusis hned ked budes mat naladu 🙂
ja som tiez dostala chut na cervene vinko tak mi muzik nalial tak popijam
a co si nasr... ked sa smiem spytat
no a naozaj kedy si uz konecne vyrazime vecer na drink???

janetka
16. jan 2008

caute baby, prave odisla navsteva, dala som si tiez hlt bieleho... 😉 ale fakt len hlt, aj tak drobec stale spinka...
erika: ja chodim von teraz tak okolo jedenastej na 15-20 minut, lebo zas o pol jednej chodi spat kubik a snim musim byt doma 😉 tak ak by ste sa tu niekedy ocitli v tom case, tak predtym hod na konika odkaz 😉
a s tym vecernym drinkom uz musime nieco urobit, tiez muz chodi stale na nejake aktion a ja doma sedim.. kedysi to bolo prave naopak 😎
tilly: co si nasrataaa???? to som nevedela o Hele, ze ma take ambicie... to je super

janetka
16. jan 2008

navrhujem drink buduci utorok... co vy na to?

erika1983
16. jan 2008

ja s tym utorkom suhlasim uz naozaj ked sa nikto neozve tak ideme mi dve na drink 🙂
ok ked sa s tade ocitnem tak sa vam ozvem aki je malinky ???? poslucha????

janetka
16. jan 2008

ok, aj ked ja toho moc nemozem, kvoli kojeniu...ale tak drink moze byt aj nealkoholicky 😎
malinky je stale strasne dobrucky, som zvedava ako dlho mu to vydrzi, vobec neplacka, papa pekne, spinka, rucicky na ocicka, "robi si tmu" a haja

tilly
16. jan 2008

janetka, tak ten hlt je dobrý na tie pečeňové testy 😀

som nasr, lebo mám takého klienta, strašne ma vysáva z energie, volá mi 20 krát denne a keď nezdvíham (naposledy som bola na záchode), tak je na nervy, že nezdívham... no a teraz mi vyčíta, že sa mu nevenujem, že nemám čas... mala som mu niečo vybaviť dnes, ale nevyšlo mi to, tak mi vynadal 😠

tilly
16. jan 2008

ozaj, čo si vybavila s c.?

aruska
autor
17. jan 2008

no ahojte, boze ako ste sa zrazu rozpisali 😀
my sme mali zasa noc ☹ maly mi dovolil az 2 hodiny v noci spat a uz sme hore od pol siestej 🙄 uz nevladzem z tohto nespania, kua a rovno v skuskovom obdobi...

baby dnes budem s maminou tak jej dam ulohu ze nech ide obnovit kontakty do skolok 😅 alebo aspon nech nieco vyzisti.

Jeeezis drbne ma maly mi tu zasa vyrevuva tak idem sa mu venovat 😎 😠

bezaz
17. jan 2008

aruska pevne nervy a inak makovy odvar sup sup 😉
ja v utorok nebudem moct, nemozeme to dat na dalsi pondelok? to mam muza v usa, nebudem sa mu musiet prisposobovat.. alebo v 27 v nedelu?

janetka
17. jan 2008

tilly: nic, nedviha ta mrcha.... no pekne, ale tak ked ta nahneval klient, tak to je este ok... heh
aruska: to Danielko chce, aby si si potom cenila tie prespate noci... neboj, ono to prejde casom 😅
bezaz: uz som varovanie u muza zarezervovala na utorok, ale ak by sa viac bab priklonilo k dalsiemu pondelku, tak sa prisposobim

erika1983
17. jan 2008

ahojte tak mne je jedno no mozme aj v utorok aj v pondelok

no arus to mi je luto napriek tomu mi sme mali super noc malinka mi prespala celunoc to bolo supwer ale uz od 3 som bola kazdu chvilu hore a cakala kedy sa zobudi 😖 a ona vstala o 6 🙂

tilly nerozculuj sa nad takymi deb.... 🙄

aruska
autor
17. jan 2008

mne je jedn so stretkom ale az po stvrtku bud. tyzden (po obcanovi) - kua uz len obcan proces ale voooobec sa mi do toho nechce. Idem ja teda...

janetka
17. jan 2008

takze stretko 28.1. /pondelok/ ??

erika1983
17. jan 2008

janetka mne ako hovorim vyhovuje aj to, super
no a uz len sa niekto pridajte, uz aj gabi moze no vlastne aruska, sorry uz budes mat po skuskach 😀 skusim zavolat aj komoske z trnavky

janetka
17. jan 2008

baby, ja normalne zacinam "blbnut", varim cestoviny, idem tam kvapnut olivovy olej, pritom pozeram na plech, ktory treba umyt, tak namiesto oleja som kvapla do cestovin "pur" 😲

erika1983
17. jan 2008

a pri dvoch chalanoch sa ti ani necudujem
potom napis ze ako chutili 😀 😀 😀

bezaz
17. jan 2008

janetka to nic, ze sa horsie nestane 😉

janne6969
17. jan 2008

Mydlove cestoviny? Skusim dnes uvarit 😀
Kedy je to stretko? A kdo to pride z Trnavky? Ja to tam celkom poznam.

tilly
17. jan 2008

JANETKA, tak teraz už fakt kričím a zúrim, dano jej povedal, že ak sa bude zatajovať, nebude zdvíhať, tak jej začneme robiť problémy 😠
tak asi začneme, mali by sme ísť do mesta do škôlky... nemôžeme poobede hodiť decká števovi a my by sme to išli vybaviť? dano ide preč, tak dano nemôže...

a pevnú linku do ružinovskej škôlky si skúšala???

baby, mne stretko vyhovuje v pondelok alebo v utorok, lebo to sú jediné dva dni v týždni, keď mám starého doma 😉

beziii, a neviedia ti tí mpv povedať, kedy tam budú? lebo do BA sa dostanem najskôr v pondelok, teda aj zajtra by som mohla, ale to by som musela ísť naisto, že tam budú...

janetka
17. jan 2008

tilly: ale to je zbytocne, podla mna v tej skolke nikto neni, aj ked tie papucky by sa nam hodili
a nechapem, ze to takto riesi, ved skusim este neskor, mozno je to len "nahoda"

janetka
17. jan 2008

my sme tento rok dobre nezacali s tymi "osobnymi" zalezitostami... lyzovacka, dr, skolka.. dufam, ze to nebude pokracovat

janetka
17. jan 2008

idem skusit zavolat do ruzinova

janetka
17. jan 2008

ucitelka v ruzinove nevie na nu cislo, hahaha....ale zajtra okolo desiatej dvanastej by mala byt v ruzinovskej skolke

tilly
17. jan 2008

papučky potrebujem, stáli 260 korún a ešte sú mu trošku veľké, ešte by ich vynosil...
tak už nebude zdvíhať ani v ružinove pevnú linku 😀

janetka
17. jan 2008

tilly: akurat sa chlapi z aquaparku, tak im idem dat obed, predpokladam, ze jakubko spinka v aute....a len ho prelozime.. to je zas pocasicko na pohledani... 😒

janetka
17. jan 2008

tilly: vypadlo mi slovicko, ze sa chlapi vracaju z ....

tilly
17. jan 2008

počko je hrozné, nechce sa mi ani pohnúť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre