Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
30. júl 2009

Veru ja sa do operativy chystam uz asi pol roka a nic. Vcera som pochodila cely Avion a potom zlate piesky, ale okrem jedneho tricka som nic schopne nenasla. Mam pocit, ze vsade su len handry 🙄 Ale zato malej som kupila kopec veci v tom Auparku 😉 V MC mali uz skoro vsetko vypredane, ale v Zare mali krasne vecicky 😵

chruminka
30. júl 2009

aj ja som dnes taka leniva nic sa mi nechce,ale pritom sa nudim a neviem sa do nicoho prinutit,to bude zas den....zeby to bolo tym teplom ?

janetka
30. júl 2009

jani, to uz tak bude, viacmenej budes nakupovat uz len vikinke.... a hlavne to stale nieco potrebujes, ked tie deti rastu... a muzi to nevedia pochopit 😀
ja som si dnes makla, upratala som spodok, podlahy, vysavanie, navarila som cernohorsky, prirodny rezen, ryza, brokolica ala cernohor, zapekana brokolica, uhorkovy salat 😉 to lebo dojde mamka 😉
inak by som sa neprinutila.. a zajtra pojdeme zas vymetat BA.. s mamkou, ikea, avion... a vecer pecena ryba v krcme...kubko ma narodky v utorok, tak mu budeme v sobotu aj s bratom mojim blahozelat, uroibme taku minioslavu a potom pojdeme za tatkom do nemocky, vraj ma krvne vysledky uplne na jednicku, takze zajtra asi zacnu s chemo, ale nejakou tou najslabsou, tak uvidime

erika1983
30. júl 2009

ahojte
tak aj ja som sa sem konecne dostala
konecne posledny den v robote uz sa tesim dva tyzdne pokoj 😀
jupiiiii
tilly nic si z toho nerob chlap to je cudny tvor 😀
janne ty si sikulka

tilly
30. júl 2009

mne sa dnes tiež nič nechce, zvládla som len billu, aj to s nervami, pri vyparkovávaní jedna tetuška nacúvala do druhého auta, samozrejme, ja som stála vedľa nej (teda auto som tam mala zaparkované), ona začala zmätkovať a skoro mi ešte do auta vrazila, no hrúúúza, už keď som vedľa nej zaparkovala, som pozerala, že pre boha, aké obité auto, tak už chápem, tetuška absolútne nevedela jazdiť...

ešte som navarila, umyla riad po obede a odvtedy nič... s domčom sme sa len kúpali a potom chrápali, tak som teraz ochrápaná, ble...

zajtra sa tiež chystám po obchodoch a do roboty, ale to by si musel môj supersebeckoarogantný manžel nájsť čas na svojho syna aj cez deň... ale mohol by, veď tento týždeň pred siedmou domov nedošiel... tak by mal mať nadrobené, no nie?

janne6969
30. júl 2009

Ze supersebeckoarogantny 😀 A to som si myslela, ze len Nemci maju take zlozite slova 😀
Ja mozno zajtra zbehnem do tej Operativy. A v nedelu sa chystam aj s maminkou do Ikea, tak uvidim, ci sa podari 😉
Jarka super, ze ma tatko dobre vysledky. Uz to bude iste len lepsie 😉

chruminka
30. júl 2009

baby ja som bola dnes total mimo,taku bolest hlavy ako dnes som uz davno nemala,citila som sa ako chora,ale to bolo asi fakt tym pocasim...este jeden den ako tento a koniec....vsak som nic nevladala dnes urobit

Erika super tak si uzite dovolenku 😎

tilly ma super slovnik cudnych slov ale vystiznych 😀

tilly
30. júl 2009

😀

ja idem zajtra s mamou po obchodoch v ba, domčo si bude užívať svojho supertatka 😀

angua27
30. júl 2009

babuľky, hlavu hore, všetko bude dobréééé. 😉 a všetky ste šikulky a super maminky. 😎

ja som dnes doobeda varila a poobede sme boli na dve hoďky na kupku v DS. dobre bolo, malý sa až tak osmelil vo vode, že vôbec nechcel aby som ho držala, alebo mal koleso. tak si pár krát logol riadne vody. ale na to, že pred týždňom ani nechcel napustiť vaňu, čo tak nejak mal rešpekt z vody, tak som rada. 😀

zajtra budeme mať deň tak light, doobeda balenie a po Maťkovom spaní, smer BA a ja potom ďalej do tých Košíc. už teraz mi je smutno, budem dve noci bez malého, tak dlho som ešte od neho nebola. jednu noc už zvládam v pohode, ale dve. no veď uvidíme. 😔

janetka
31. júl 2009

kika: uzi si to.... v tych kosiciach.. a potom nas nezabudni informovat... a hodit nejake fotecky

janne6969
31. júl 2009

Ahojte.
Erika este raz krasnu dovolenku 😀
Ja idem zajtra rano k nasim. Tesim sa, maminka sa bude trochu starat a my s muzom konecne vybehneme na motorke 😀 Chyba mi to 😉
Tak pekny vikendik, keby som nestihala napisat.

achojka
31. júl 2009

Ahojte. Tak my uz sme prestahovany v Samorine. No je mi to tu take cudzie, ale snad si zvyknem. Keby ste ma nahodou stretli, mam orandzovy CHicco ct.04, tak sa mi kludne prihovorte, budem rada. Ozaj, a nie je tu nahodou v Samorine nejake trhovisko, kde predavaju zeleninu a ovocie??? 🙂

chruminka
1. aug 2009

Vitaj Achojka
neboj zvyknes si,nam sa tu byva velmi dobre do BA by sme sa uz nevratili 😉
Trhovisko tu mame ,akurat sa tam chystam na maly nakup zeleninky 😎 ,ked vies kde je park s fontanov a za cestou je taka oranzova budova kde su obchodiky tak za tou budovou je trhovisko

tilly
1. aug 2009

achojka, ahojky 😀 trhovisko tu je, zvykneš si tu za chvilku, bude to chcieť trošku viac prechádzok, neboj aj sa pozoznamuješ s maminami 😉

chrumi, došla si v pohode potom domov? lebo my sme boli potom na druhej strane na zmrzke, videla som ťa ako telefonuješ, aj som za tebou vybehla, že ťa hodíme domov, ale medzi tým si mi zmizla...

chruminka
1. aug 2009

miska dik za opytanie,volala som s kamoskou chceli sme este tiez zbehnut na kavicku ci zmrzku,ale ona dako nestihala tak som sla domov a v pohode som dosla ,nemala som toho az tak vela,len to teplo ma dako potom doma vykotilo do postele a pred pol hodkou som vstala 😅
maly v pohode?Uz mu nie je zima? 😎

tilly
1. aug 2009

maly bol taky divny, mal aj trošku teplotu, ale potom si na chvilku (tak 5 min.) lahol pred telku a potom vystrelil a nič mu nebolo, teraz spí, uvidím, čo bude, keď sa zobudí

tilly
1. aug 2009

čo hovoríte na toto len na zimu? predám to na jar za 150?

janetka
1. aug 2009

na co?

janetka
1. aug 2009

caute, ja som tiez dnes behala po meste od pol osmej, aj na kavicke som bola sama.. po sto rokoch.... 😉 dnes sme mali super den, totizto uz asi dva mesiace sme mali na dnes naplanovanu rodinnu kubkovu oslavu.... ale kvoli tomu tatkovi sa to viacmenej zrusilo.... a dnes mali prist seci k nam a mali sme ist za nim do nemocky... a on nam vcera volal, ze ho dnes prepustia.. tak siel stevo s mamkou pre neho, dopoludnia som vsetko pripravila a mali sme super oslavu, tak ako ma byt.... 😉 a vyzeral ako keby ani z nemocnice nedosiel...super

chruminka
1. aug 2009

jarka tak to je uplne super! 🙂

Miska co na zimu? 😨

tilly
2. aug 2009

mal tam byť kočík, ale potom som sa rozhodla, že ho nechcem, mm chce ísť pre jeden do linzu, blaaazon, tak som povedala, že ani ten nechcem...

stále uvažujem čo na zimu, lebo s tým, čo mám nepreleziem cez sneh... tak som si našla jeden za 100 eur, tiež hartan, normálna 4 kolka s veľkými kolesami, nechala by som si to len na zimu, keď pôjdeme na zošku a do limbachu a tak...

tilly
2. aug 2009

dominik mal včera večer ešte teplotu, v noci sa vypotil, strašne veľa toho vypil (a ocikal mi cele periny), dnes ráno vstal a všetko bolo v poriadku, už zas to bol starý domčo, tak ho starý zobral do BA do obchodov, jaaaj, zas pením... nechápem na čo sa trepal do BA a načo tam preboha bral decko so sebou??? 😠

janetka
2. aug 2009

tilly: isto isli aj k babke do petrzky, tak preto... ale super, ze uz mi nic neni, mozno bol od slnka prehriaty, sak brutal teplo, aj mna dnes boli hlava

janetka
2. aug 2009

podla mna nebude taka zima ,ze budes kvoli tomu potrebovat zvlast kocik,v ed ja som na lyzovacke bola s peregom.... aj na svahu a presiel

janetka
2. aug 2009

a v najhorsom pripade mas bambino po mliecne, keby bola nejaka kalamita

tilly
2. aug 2009

neboli u babky, boli v dráčiku a doniesli totálnu hovadinu... a s bambinom sa mimo mliečna nedostanem 😝 takže chcem ešte niečo, s čím budem môcť vyliezť von a na zošku a do limbachu (tam bude sneh...), s vipom po snehu neprejdem, ono to tam má také blatníky

bezaz
3. aug 2009

hojte, tak ako?
jarka super, ze ocina pustili a kubko mal oslavu ako sa patri.. kamoska hlada domov pre maleho kocurika, krasny rysavy, nechcete? ja viem, ze skoro po percym, ale keby nahodou.. nasla ho pri ceste, je strasne vychudnuty, ale krasny, ja by som si ho zobrala, aj ked neznasam macky, len by ma peto a moja matka odstrelili 😅

janetka
3. aug 2009

bez: dakujem, ale nie... vtedy u arusky to bolo take spontanne, a fakt, ze stale na neho spominam, ze aky bol zlaty a je mi to luto.. a uz som aj tak vsetko povyhadzovala do kontajnera, misky, zradlo a pod.

Mozme dat v stredu alebo v svtrok u nas stretko. a uz aj piatky pre matky by sme mohli mat...

bezaz
3. aug 2009

jari ok, len ste ma napadli, ci by ste ho nechceli.. na navstevu sa rady nominujeme 😉 urobim mazanec ku kavicke? a v piatok nemozeme, ideme ku zubarke cela rodina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre