Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
5. aug 2009

jari, ako kubko?

janetka
5. aug 2009

angua: ty si uz bola na tej svadbe? ci este sa len chystas... nejak sa mi prepletaju tyzdne

tilly
5. aug 2009

tak nas zajtra pozval na obed tatinko, čiže my sme mimo 😉

angua27
5. aug 2009

čaute krásky,
tak my sme dnes nestíhali. stvrdli sme na katastri až do 11 a odtiaľ rovno domov. Maťo v noci zle spal (od 1 do 4 sme mali žúrku), tak som sa bála, že mi zaspí v aute na pár minút a potom už nebude chcieť spať. no a jasné, že zaspal rovno pred Šamorínom. ale našťastie sa moc neprebral, keď som ho niesla hore, takže potiahol 3 hodiny spánku.
mám pocit, že vás už všetky spolu hádam ani nikdy neuvidím. 😔 ale moja chyba, ja viem. 😎

tilly, veď Ty si nádherná žena, ja neviem, čo riešiš nejaké herečky a hlavne Tvojho mangela. 😔

jari, na tej svadbe som bola tento víkend. bolo super. dokopy som za celý víkend naspala asi tak 8-10 hodín. bola som zapojená do posledných príprav a vybavovačiek a organizovačiek. ale užila som si to. jediné, čo mi tam chýbalo bol malý. cestou domov 45 minút meškalo lietadlo, ešte aj segra ma nechala ďalších 30 minút čakať na letisku, tak som sa bála, že ho už nestihnem hore. ale bobáčik ma čakal, tak sme sa hodinu len stískali, pusinkovali a objímali. a zaspal tak, že ma držal za ruku, čo on neznesie fyzický kontakt pri zaspávaní.

janetka
6. aug 2009

tilly: ty si nejaka schizofrenicka 😀 😀 😀

angua: spominali sme Ta, ze kde si... Matko zlaty... uz sa ta asi nemohol dockat... a aky bol ten druzba? sympos?

janetka
6. aug 2009

my sme o 11 tej v pizzke ako na koni

bezaz
6. aug 2009

bre ranko
tak nam zubarka zrusila zajtrajsi termin, ale dnes sa tesiiime na obed, nemam nic navarene 😀
kika no pekne, ja len dufam, ze moje dieta ma raz bude mat tak rado, lebo zatial je odlud a tuli sa len ked upada do komy 😝

janne6969
6. aug 2009

Ahojte baby.
Tak ja sa dnes nezucastnim. Mala je od rana velmi zla ☹ Stale place uz od piatej. Neviem co jej je. Ani teplotu nema. Vybehnem s nou teraz na chvilku von, lebo musim kupit plienky. A o jedenastej by mala papat, takze to nestihame ☹
Snad nabuduce.

chruminka
6. aug 2009

Miska tak vidis drahy si to ide asi zehlit 😀 , myslim tym obedom 😉

zuzi 😀

jani kazdy mame aj horsie dni a kedze Vikinka nevie rozpravat tak jej nic neostava ine len plac,drz sa, mozno ju boli len brusko,alebo je citliva na tieto zmeny pocasia 😎 , vsak to je strasne!

Kika to je krasne 😵

11:00h Pizzerka,uz sa tesim 😝

janne6969
6. aug 2009

Tak mala konecne zaspala. Ak sa stihneme do tej dvanastej napapat, tak pribehneme aspon na chvilku. Uvidime.

angua27
6. aug 2009

jarka, družba bol ok. zlatý, milý, staral sa o mňa celý víkend. len je o 10 rokov mladší, takže také deco pre mňa. 🙂 no, čo, ženícha som si tam ešte nenašla, takže niekedy znova musím vyraziť do KE, aby som si ich tam poobzerala poriadnejšie. 😀 😀

jani, ako písala Aďka, Vikuška možno nemá svoj deň. dúfam, že sa vyspinká a bude zase usmievavá. 😉

bez, neboj, aj Ninka príde raz na čaro mojkania. Maťko to tiež dosť dlho odmietal, mojkal sa, iba keď bol veľmi unavený. ale teraz, ako sme menej spolu, tak sa príde pritúliť častejšie. odhliadnuc od toho, že sme málo spolu, tak náš nový režim má veľa výhod: viac sa malý túli, viac si užívame čas spolu, je na mňa menej náročný, viacej kecá,...

užite si obed, budem na vás myslieť. 😎

janne6969
6. aug 2009

No uz je zasa hore a zasa place ☹ Chudatko nieco ju musi boliet.

tilly
6. aug 2009

jarka prečo??? náš vzťah sa nezmenil, ani nezmení, pokiaľ nebudem mať o 20 kg menej, dokončenú školu, domácnosť vždy na 1000% tip top, deti vyžehlené ako z časopisu, každý deň navarené tri chody a zarábať aspoň 10000 Eur mesačne, potom by sa ku mne správal možno trošku inak... alebo si možno nájde nejakú šmudlu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

na obed chcel ísť a asi nechcel ísť sám, alebo chcel zobrať dominika, každopádne, večeru variť musím...

jani a čo kolika?

janetka
6. aug 2009

tilly: pozri kazdopadne cakate druhe babatko, ktore ste obaja chceli, tak urcite je s tebou spokojny, len ma silne reci 😉

matko ma 39,1, dostal nurofen a spinka...boli sme v tej pizzke, chudatko bol ccerveny, uplne mimo.. a ked sme odchadzali mal 37.... tak som si dala pizzu zabalit a odmeriam mu doma... co je asi 30 minutovyr ozdiel medzi meraniami a drb 39

janetka
6. aug 2009

janne: niektore dni take boli, pri kubkovi, raz plakal cely den, az dosiel stevo vecer z prace, uz som chcela ist na pohotovost, ze to neni normalne a bolo.... nesli sme, preslo to.. tak sa nestresuj, hlavne bud kludna, pekne jej spievaj... nos ju na rukach, skacte na fitlopte...

angua27
6. aug 2009

jane, ja tiež tipujem koliku. skús jej trošku zacvičiť nožičkami a pomasírovať bruško v smere hodinových ručičiek. 😉

tilly, však Ty keď dáš dole 20kg, tak sa stratíš úplne. a nech je rád čo doma má, mohol mať nejakú hnusnú megeru, pri ktorej by skákal ako ona pískala. len škoda, že si to chlapi neuvedomujú.

jarka, dúfam, že sa Maťkovi rýchlo polepší. 😨

tilly
6. aug 2009

aj domčo mal prerevané dni, ale vždy som to hadzala na koliku a nosila ho a nosila...

janetka, každopádne čakáme druhé dieťa, ktoré ON chcel viac ako ja, spokojný so mnou nie je, ja viem, koho som si zobrala, ale on si to asi neuvedomoval, keď si ma bral (po 4 rokoch spolužitia v jednej domácnosti), viem, že keď bude mať bábo tak rok a pol, tak bude super, ale on skrátka neznesie, keď je niekto pri ňom obmedzený v pohybe, nevládze, alebo je chorý a tak, takže neznáša, keď som tehotná, bolo to tak aj pri domčovi... to je jeho povaha, marek evu ofukoval, obskakoval, u nás to tak skrátka nefunguje, keď ma bral pred rokom z nemocnice po kyrete, boli sme v hypernove, ja som išla dosť pomaly a on tam na mňa nahučal, že čo sa flákam, že sa ponáhlame, no sorry, deň po kyrete sa mi chcelo utekať... takto to u nás chodí bežne teraz...

angua, tých 20 kg musím dať dole... taká bola moja bežná váha, teraz som ako slon

tilly
6. aug 2009

ozaj, janetka, poslala som ti nejaké LM, je tam aj meryen z 1000 za 559

janne6969
6. aug 2009

Mala je uz zasa dobra 😉 Asi ju len brusko bolelo.
Tilly tak ked porodis, zacneme vo velkom chodit cvicit 😀 Ja teda zacnem uz asi za nejaky mesiac. Uvidim. Kolko sa mi bude chciet, lebo teraz som leniva aj na ten stepper vyskocit 😅 A tiez mam este stale minimalne 10 kg naviac oproti mojej normalnej vahe. Mojho muza to sice tak moc nestve ako tvojeho, ale zato to stve mna.
Janetka tak Matkovi skore uzdravenie. Chudatko malinke 😕

tilly
6. aug 2009

aj ja sa zle cítim s touto váhou, tak nemotorne 😝
určite budem chodiť cvičiť aj behať by som chcela, s kočíkom, cez deň...

janne6969
6. aug 2009

No aj ja chcem zacat znovu s behanim, ale az sa trochu ochladi- Teraz by som asi rovno infarkt dostala 😅

janetka
6. aug 2009

no tak sa k vam pridavam, aj ja mam 10 kil navyse... ako som mala... ale ja by som skorej squash chodila hrat alebo plavat...

tilly: hej, pozerala som aj som ti to pisala v maily, ze super cena...

janetka
6. aug 2009

ja som mala take plany toto leto, bicykel som si dala opravit, korcule mam nove... a hradza vola a houby houby zlata rybka..nejaka som stale bez energie...kurnik

tilly
6. aug 2009

nejak sa rozbehli tie lm, asi ludia fakt nemajú peniaze, lebo firo si celkom držalo ceny a teraz išli strašne dole...

janet, pri problemoch, čo máš sa nikto nemôže čudovať, že si bez energie...

ja chcem začať na jar behať kým bude domčo v škôlke a po novom roku chodiť cvičiť, keď bude mať bábo tak tri mesiace, ale uvidím ako na tom budem s mliekom a po cisaráku...

balambi
6. aug 2009

Ahojte babulky, ja som tu strááášne dlho nebola /nie že by som sem pred tým niejak veľa chodila... 😀 / a dnes ráno si vravím, že sem nakuknem, čo nové v Šamoríne a tak a skoro som odpadla, koľko je tu napísmenkované...až teraz som Vás dočítala, ešte že je dnes celkom kľudný deň v práci...takže dodatočne gratulujem novým babatkám ich maminkám a samozrejme aj tehuľkám a želám všetko naj, hlavne nech sú zdravé a spokojné...
bezaz - nemala si na mysli kocúrika s pracovným menom kamikaze od Andrejky? tan je naozaj zlatunký... 😅

balambi
6. aug 2009

jaj, ja som ale....ani som sa neopýtala, či sa môžem opäť k Vám pridať... 😀 😝 😨

bezaz
6. aug 2009

misi ty uz dopredu planujes cisara?? 😲
ad chudnutie, ja neviem kedy, ale pridavam sa k sportovaniu, jarka budeme aspon ten squash chodit hrat 😉
balambi presne toho.. a ty odkial poznas adku? 😉 a jasne, pridaaaj sa 😀

janne6969
6. aug 2009

Aj ja by som chcela skusit ten squash. Aspon raz za tyzden. Muzo uz je oboznameny, ze po prichode z prace prebera zezlo a ja sa budem venovat sebe 😉

balambi
6. aug 2009

bezaz - ďakujem 😀 Adku poznam z agility, takže cez psíkov...

janetka
6. aug 2009

tilly: podla mna pojdu tie LM este v septembri nizsie.... pockame do konca augusta, zaciatok septembra...
balambi: jasne, ze sa mozes pridat..to sa ani nepytaj :o)
a ta andrejka ma toho kocurika doma na cinziaku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre